Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Brakuje rangi stulejarza dla mnie ^^

ja sie nie boje niczego, yolo   więc tak, super by było jakby opiekunowie (przynajmniej na ostrej) zaczęli brać adminów z jakimś poziomem gry a nie każdego kto sie nawinie i da pieniądze, bo

Cóż, wielu z Was boi się poruszać pewne tematy, ale zabranie głosu to bardzo ważna kwestia w życiu naszej społeczności. Stąd też pytanie:    Czy według Ciebie jest coś do zmiany  na sieci? M

94odsLw.png

Cóż, wielu z Was boi się poruszać pewne tematy, ale zabranie głosu to bardzo ważna kwestia w życiu naszej społeczności. Stąd też pytanie: 

Czy według Ciebie jest coś do zmiany  na sieci? Może to drobny szczegół, ale zmieniający wiele? Podzielcie się swoimi opiniami.

• Lubię to! 1

ja sie nie boje niczego, yolo

więc tak, super by było jakby opiekunowie (przynajmniej na ostrej) zaczęli brać adminów z jakimś poziomem gry a nie każdego kto sie nawinie i da pieniądze, bo wiele z nich banuje tych lepszych zamiast ich dłużej posprawdzać, potem pełno demek leży do sprawdzenia i nie ma nawet kto tego ruszyć (nie zawsze większa ilość adminów jest tą lepszą opcją 😕 )

+ branie każdego 'chętnego' na BL bez rozpiski demek przed zaakceptowaniem podania też jest słabym pomysłem, te ostatnie dymy z 'cziterami' tylko pokazują, że więcej kłopotów to przynosi niż korzyści 😕 

• Lubię to! 3
  • Super! 1
By (1)`SzYMI -.^,

Dlatego #AgatkanaBLa

Hmm proponowałabym   w jakiś sposób oddzielić sekcję 1.6 od GO, zmieniłabym kolor czcionki w "Zagłosuj na Nas" żeby się bardziej odróżniał ten jakże ważny temat w sumie dla Nas jako sieci. 

Żeby @ Agatka. @ Yuuki.I @ Vitanellzostały grafikami A @ Agatka.dodatkowo BL xd 

• Haha 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...