Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

No tak kupilem SPC GEAR VIRO i na wejscie jack ale powiem ze sluchawki to petarda kupilem je na promocji zaplacilem z dostawa 199 ziko  Mikrofon jest sztywny wiec daje to nam wygodne ustawienie m

Ustawienia>Dzwieki i wibracje>Sluchawki>i sa typy sluchawek i ja mam ustawione mi comfort wiekszy bass

Siema,

Myślę o nowych słuchawkach, bo moje już się powoli kończą i coraz częściej pojawiają się problemy, mimo że mój przyjaciel mi je reanimował.

Wymogi:

• Nauszne
  • Najlepiej USB, ale jack też ujdzie
  • Mikrofon sztywny, przy słuchawce
  • Budżet około 300zł
  • Bardziej pod muzykę, bo ostatnio mało gram

No więc pomyślałem, że zapytam forumowych ekspertów :D

Wpadłby mi na razie w oko SPC Gear VIRO Plus USB, ale posłucham innych propozycji 😛 @ Hesz3Kpisałeś, że je ostatnio kupiłeś? Napiszesz coś więcej?

https://www.x-kom.pl/p/579921-sluchawki-przewodowe-spc-gear-viro-plus-usb.html

No tak kupilem SPC GEAR VIRO i na wejscie jack ale powiem ze sluchawki to petarda kupilem je na promocji zaplacilem z dostawa 199 ziko 

Mikrofon jest sztywny wiec daje to nam wygodne ustawienie mikrofonu i nie wraca do pozycji pierwotnej jak to w nie ktorych sluchawkach .

Jest on tez wypinany i ma zaslepke jesli nie chcemy miec mikorfonu .Jesli chodzi o dziwek nie mam zadnych zaztrzezen bass dzwieki wysokie 

jak i niskie nie trzeszcza a ze ja mam podstawowa wersje to dziwek bedzie jeszcze lepszy w werscji PLUS .Jak chodzi o wygode to te sluchawki

maja przyjemna pianke obszyta skora do tego jest duza regulacja sluchawek od malej glowy do duzej bani na spokojnie. Ja mam tak kabel 1 metr

z koncowkami jack na 2 zakonczeniach do tego jest kolejny kabel z przedluzeniem o 2 metry kabel jest obszyty sznurkiem, dosc twardy dlatego mozna

siedziec lub stac i nic sie nie stanie.Jest tez maly regulator dziweku lub stop/on/nexy (chyba) xd Ciekawostka w telefonach xiaomi sa ustawienia dzwieku 

gdzie mozna ustawiac comfort bass itd Mysle ze pomoglem :D

6 minut temu, Hesz3K napisał:

No tak kupilem SPC GEAR VIRO i na wejscie jack ale powiem ze sluchawki to petarda kupilem je na promocji zaplacilem z dostawa 199 ziko 

Mikrofon jest sztywny wiec daje to nam wygodne ustawienie mikrofonu i nie wraca do pozycji pierwotnej jak to w nie ktorych sluchawkach .

Jest on tez wypinany i ma zaslepke jesli nie chcemy miec mikorfonu .Jesli chodzi o dziwek nie mam zadnych zaztrzezen bass dzwieki wysokie 

jak i niskie nie trzeszcza a ze ja mam podstawowa wersje to dziwek bedzie jeszcze lepszy w werscji PLUS .Jak chodzi o wygode to te sluchawki

maja przyjemna pianke obszyta skora do tego jest duza regulacja sluchawek od malej glowy do duzej bani na spokojnie. Ja mam tak kabel 1 metr

z koncowkami jack na 2 zakonczeniach do tego jest kolejny kabel z przedluzeniem o 2 metry kabel jest obszyty sznurkiem, dosc twardy dlatego mozna

siedziec lub stac i nic sie nie stanie.Jest tez maly regulator dziweku lub stop/on/nexy (chyba) xd Ciekawostka w telefonach xiaomi sa ustawienia dzwieku 

gdzie mozna ustawiac comfort bass itd Mysle ze pomoglem :D

Wygląda to obiecująco :D Celuje właśnie w wersję PLUS ze względu na USB.

Gdzie w Xiaomi są takie ustawienia? 🤔 (Xiaomi Mi6 here)

2 godziny temu, Ogen Dogen napisał:

Wygląda to obiecująco :D Celuje właśnie w wersję PLUS ze względu na USB.

Gdzie w Xiaomi są takie ustawienia? 🤔 (Xiaomi Mi6 here)

Ustawienia>Dzwieki i wibracje>Sluchawki>i sa typy sluchawek i ja mam ustawione mi comfort wiekszy bass :D