Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 9
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Tak na marginesie... Nie wiem od kiedy przyjmuje się, że "+", to akcja czysta, a "-" spalona XD.   01:53 - Zwykły spam do okna. 02:22 - Timing? Powiedziałbym, że po prostu pomysł na począt

01:53 - że akurat tam ktoś był, 4 kulki i po robocie (-) 02:22 - Timing, HE? możliwe, jednak ciekawe... lecimy dalej (+\-) 04:04 - Trochę dziwi mnie że zauważył gracza na tarasie, jednak nie ma tu

Nick podczas gry: reisy Data Bana: 22.01.21 Mapa: mirage Nick Admina: MOKRY LUCKY LUCK Powód Bana: WH Screeny (paczka .zip): - Twoje IP / SteamID: 'STEAM_0:0:517048480' Wycinek z konsoli / link

Nick podczas gry: reisy

Data Bana: 22.01.21

Mapa: mirage

Nick Admina: MOKRY LUCKY LUCK

Powód Bana: WH

Screeny (paczka .zip): -

Twoje IP / SteamID: 'STEAM_0:0:517048480'

Wycinek z konsoli / link do bana:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: MOKRY LUCKY LUCK
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cskatowice.com
[AMXBans] Powod: 'WH. Odwolaj sie na forum'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:517048480'
[AMXBans] Twoje IP: '5.206.244.216'
[AMXBans] ===============================================

Edited by dymeek
  • Lubię to! 1
  • Ja pierd*le 2
By DavidM,

Jako iz musielismy zaakceptowac twoj temat, 24h zaczyna sue od napisania mojego postu

Cytat

HLTV-2101221417-de_mirage.dem

01:53 - że akurat tam ktoś był, 4 kulki i po robocie (-)
02:22 - Timing, HE? możliwe, jednak ciekawe... lecimy dalej (+\-)
04:04 - Trochę dziwi mnie że zauważył gracza na tarasie, jednak nie ma tutaj nic dziwnego, aczkolwiek warto zwrócić uwagę na tą ponad przeciętną spostrzegawczość i refleks.
07:20 - czy ten HE nie jest zadziwiający? Zagranie powala na nogi, perfekcyjne wyczucie, jestem pod wrażeniem. (-)
08:00 - Dziwne, dopiero przybiegł na BS A i od razu wie gdzie iść, gdzie są przeciwnicy. (-)
09:06 - Bardzo wątpliwe, żeby słyszał gracza na rampie + ten prefire (3 kulki) zagranie op... (+/-)
11:01 - Ta akcja powaliła mnie z nóg, ktoś wie jak on go widział na tym midzie??? Proszę o jakieś sensowne wytłumaczenie tej sytuacji bo jestem w szoku. (-)
12:16 - Zeskakuje z balkonu i biegnie do żelek, nawet nie spojrzy czy gracz nie zrashował pochylni. (-)
13:49 - Zabawa? A może konfigurowanie programu? Na dwoje babka wróżyła.

Po obejrzeniu dema mogę stwierdzić, że gracz jest odpalony. Jego akcje wyglądają co najmniej dziwnie.

Podejrzany czesto wyskakuje z kilku kulkowym prefirem, o dziwo prawie w stu procentach skutecznym.
Poprzez sgsy styl gry jest lekko chaotyczny przez co nie możemy zaobserwować czy gracz przypadkiem nie gra modelowo,

jednak działa to też na plus dla podejrzanego, bo nie musi pilnować tego by nie patrzeć się przez ściany.
No i jak pod koniec dema możemy zauważyć (w ostatnim rozpisanym czasie), kursor zlockował się w jednym miejscu, jump na scrollu tak jakby coś było przewijane na tle gry, do tego jeszcze strzały tak jakby klikał przyciskiem myszy.

Objaśnienie oznaczeń:
+ jako iż akcja nie spalona 

- jako akcja spalona

• Ja pierd*le 4
  • Haha 1
By Dzaastine,

Wydałeś werdykt, a zamknięcie tematu ?

By Ichigo Kurosaki 竜,

Faktycznie, zapomniałem poinformować. Na prośbę opiekuna temat zostawiam otwarty.

Może ja coś dodam bo jak to czytam to aż mi się śmiać chce xD

1:53 zwykly lucky shot bo nie chciałem wychodzić na mida bo wiedziałem że dużo ludzi może być i miałem zamiar iść na B 

2:22 zobacz sobie na mixach co rundę każdy rzuca takiego nade:D

4:04 złote modele vipa nic wielkiego

8:00 skoro widzę na radarze że gościu skrocil rampę to po co mam tam patrzeć :D

9:06 trochę spalone

11:01 nikogo tu nie było xD 

12;06 pomysł po pierwsze jakbym mógł widzieć gościa na rampie nawet jeśli bym miał wh skoro byłem odwrócony po drugie zagranie takie dlatego ze z wyskoku z balkonu na takim movemencie ciężko trafic 

13:49 tak jak może widziałeś napisalem na chacie że od sgsow nie dziala mi scroll i go testowalem poniewaz przy naciskaniu ducka mi podskakiwała postać  widać na 16:11

Godzinę temu, dymeek napisał:

8:00 skoro widzę na radarze że gościu skrocil rampę to po co mam tam patrzeć :D

Widzisz na radarze wrogów, bo z tego co napisałeś tak wynika. Jeśli tak, to brawo dla ciebie, właśnie się przyznałeś do hacka.

11:01 nikogo tu nie było xD 

To po co tu patrzyłeś i strzelałeś? 

2:22 zobacz sobie na mixach co rundę każdy rzuca takiego nade:D

I za każdym razem tak idealnie pod nogi?

9:06 trochę spalone

Cieszę się, że się przyznałeś.

1:53 zwykly lucky shot bo nie chciałem wychodzić na mida bo wiedziałem że dużo ludzi może być i miałem zamiar iść na B 

Czyli wychodzi na to ze masz same "lucky shoty" i na nich opiera się twoja gra?

1 godzinę temu, dymeek napisał:

12;06 pomysł po pierwsze jakbym mógł widzieć gościa na rampie nawet jeśli bym miał wh skoro byłem odwrócony po drugie zagranie takie dlatego ze z wyskoku z balkonu na takim movemencie ciężko trafic 

No właśnie wychodzi na to, że musiałeś wiedzieć gdzie jest przeciwnik skoro od razu poleciałeś w jego stronę bez uprzedniego sprawdzenia innych pozycji, tj. pochylni od spawn'u TT.

Poza tym nie musisz naprawdę zapraszać kolegów, by poręczali za ciebie, bo ta sprawa zupełnie ich nie dotyczy 🙂

• Ja pierd*le 1
  • Haha 1

Wobec wątpliwości związanych wokół winy zbanowanego prosiłbym  @ [CS 1.6] Opiekun PaintBall o zapoznanie się z demkiem, rozpiski bla i zbanowanego i wydanie werdyktu.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ZBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Ja pierd*le 3
4 godziny temu, Ichigo Kurosaki 竜 napisał:

Objaśnienie oznaczeń:

+ jako iż akcja nie spalona 

- jako akcja spalona

Tak na marginesie... Nie wiem od kiedy przyjmuje się, że "+", to akcja czysta, a "-" spalona XD.

01:53 - Zwykły spam do okna.
02:22 - Timing? Powiedziałbym, że po prostu pomysł na początek rundy xD.
04:04 - Ponadprzeciętna spostrzegawczość i refleks jak u ponadprzeciętnego gracza.
07:20 - Tu raczej chodziło o granat z 7:02 - standardowy granat na rampę. O wyczuciu bym tu nie wspominał, bo chłopa z rampy słychać na respie ct.
08:00 - Skoro rampa zajęta, pałac nie... W dodatku po tym świetnym granacie z akademii boskiego Pągowskiego słychać, że ktoś tam jednak kisi kapuchę, to co w tym dziwnego?
09:06 - Dlaczego wątpliwe? Ciężko gościa nie usłyszeć XD. Zagranie w tempo, ale no zdarza się najgorszym.
11:01 - Imo zbieg okoliczności, że chłop przebiegł w tym samym czasie midem. Takie +/-.
12:16 - Już bardziej podejrzane byłoby, gdyby się w tę pochę wcelował bez infa. Nie sprawdził i ziomek chwilę później z niej wyszedł, spalone?
13:49 - Scenariuszy może być wiele.

Podsumowując - rozpisane na siłę as fuck.

@ Blacklisted CS 1.6 @ [CS 1.6] Opiekun PaintBall zrobimy tak, że z bardziej kontrowersyjnymi demkami z paintballa, na ostateczny werdykt będziecie czekać ode mnie, bo to co się ostatnio odpierdala z tymi banami na sieci, przechodzi ludzkie pojęcie.

• Lubię to! 4
  • Super! 4

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ODBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Dzięki! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...