Skocz do zawartości

    Zamknięty madra propozycja madrych ludzi


    dymeek
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Odpowiadam i zamykam od razu, zanim się rozpęta gównoburza. Zapis zostaje, decyzja była podjęta wspólnie w wyższej administracji przy współudziale opiekunów. Dodaliśmy taki zapis, żeby uniknąć ta

    siema Przychodze z bardzo madrą propozycja, która i tak sie nie przyjmie bo ktos rzuci kaską i odrzucicie ale.. Sprawa jest taka, że ktoś sie nauczyl sgsow gsow lub tego bh bo jest dokladnie

    Punkt z sgsami nie zostanie wyrzucony ? nie wiem jak  @ [CS 1.6] Opiekun PaintBall się na to zaopatruje wraz z  @ Właściciel , ale na DD2 to pozostaje ? tu mała poprawka, którą zaraz edytuję, czas zos

    siema

    Przychodze z bardzo madrą propozycja, która i tak sie nie przyjmie bo ktos rzuci kaską i odrzucicie ale..

    Sprawa jest taka, że ktoś sie nauczyl sgsow gsow lub tego bh bo jest dokladnie napisane w regulaminie

    • Zakaz używania na początku rundy (do czasu 1:30) skryptów, wspomagaczy, BH, SG, SGS itp. umożliwiających szybkie raszowanie.

    o czym wy tu mówicie czemu wprowadziliscie takie cos? moze faktycznie na serwerze dd2 jest to jeszcze jako takie ale na PB? na co? po ch00y?

    Moze mi ktos to wytlumaczyc, że 3/4 serwera z vipkami tzw "unskillowce" skracaja sobie jak chca i jeszcze sa nie trafialni bo sobie skacza po same niebo a ludzie, którzy nauczyli sie czegos maja mozliwosc uzycia tego dopiero pod koniec rundy? XDD

    Nie oszukujmy sie ludziska ale koncowka rundy to jest   0:40-1:15. Dla was wazniejsze jest to żeby wam sypneli kaske zamiast to zeby ludziom sie milo gralo :DD

    Dzisiaj na serwie wybuchla  gowno burza i polowa serwera wyzywala unskillowcow na double jumpach, wiec juz mozecie sie domyslic, że to tylko ja na to narzekam :D

    PAY TO WIN tak mozna nazwac ten serwer.. Juz nie liczy sie skill a kasa :(( 

    Proponuje aby:

    VIP wrocil do starej formy czyli 1 jumpa (wiem, że takie cos nie przejdzie bo bedzie wielki placz nie powiem kogo)

    lub

    WYRZUCENIE TEGO GLUPIEGO  PODPUNKTU Z SGSAMI OD 1:30 (przynajmniej na PB)

     

     

     

     

     

    • Ja pierd*le 1
    • Haha 3
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 6
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!