Skocz do zawartości

    Zamknięty Gdyby graczy przyciągać również bez reklamy...


    zajączek zagłady
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witajcie  Niedawno, tj. dzisiejszej nocy, wpadłem na pomysł jak można by sprawić, żeby mimo reklamy była stała/powoli rosnąca ilość graczy na serwerach 1.6 Pomysł jest taki, że można by zaoferowa

    Braciszku, czy ktoś, kiedyś zakopał kopa w d*** Tobie?   Super pomysł, jestem za, tylko przekonaj mnie do dłuższego grania. 

    Na PB może i taka opcja zdałaby egzamin, ale na DD2 myślę, że jest to bez sensu. Prosty, klasyczny serwer z dodatkiem VIPa, ekipa praktycznie cały czas taka sama, ludzie mogliby się trochę zniesmaczyć

    Witajcie :D Niedawno, tj. dzisiejszej nocy, wpadłem na pomysł jak można by sprawić, żeby mimo reklamy była stała/powoli rosnąca ilość graczy na serwerach 1.6

    Pomysł jest taki, że można by zaoferować pewne nagrody za czas spędzony w grze. Nie wiem jak w kwestiach technicznych z tym, ale możliwe że wiązałoby się to z wprowadzeniem nie wiem, leveli? Przykładowo lvl 5 ma odblokowaną rezerwację slota, lvl 10 widzi nick admina który używa y@, co oczywiste te "OP" rzeczy typu podwójny skok, lepsze markery, nie były by w zasięgu kilku h gry. Podobny system, choć siłą rzeczy mniej rozbudowany proponuję wprowadzić na dd2. Nie będę tam pisał bliźniaczego tekstu, każdy chyba jest w stanie sobie to przełożyć na inne realia. Ja tylko daje sugestię, a Wy co o tym myślicie? Pisać w komentach, nie boje się krytyki, w końcu piszę to publicznie i do wszystkich. Dodam jeszcze że muszę założyć że gracze posiadający vipa i tak będą wbijać na serwer, a Ci którzy chcą się z nim zrównać nabijając poziomy za czas w grze, musieliby przegrać masę czasu. Co mogłoby skłonić niektórych do jego zakupu, "bo szybciej bym to miał/a"

    • Lubię to! (+1) 2
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!