Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 7
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Kuna n"ka STEAM_0:1:150816786 de_dust2 21:00-21:30 ale temat lezy głębiej i takich akcji słyszałem wiele Witam , nie chciałem tego pisać bo w zasadzie to nie mój interes ale j

Zamykam do rozpatrzenia. Jutro po pracy się tym zajmę, chyba, że @ FD GOD bądź @ R3M!K mnie wyprzedzą.    // Werdykt.    Odniosę się tylko do danego demka ze skargi, nie wiem co si

Kuna

n"ka

STEAM_0:1:150816786

de_dust2

21:00-21:30 ale temat lezy głębiej i takich akcji słyszałem wiele

Witam , nie chciałem tego pisać bo w zasadzie to nie mój interes ale jak gość jak n'ka może mieć admina pytam opiekunów serwera ? ciągle wyzwiska graczy  "zamknij morde" "ty debilu"  jak jest debilem to tak trzeba " , na @say "paka kurwaaa" (mam screeny) ogólnie  mało rażące ale dla normalnego gracza a nie admina który ma dawać przykład  (jeśli napiszesz ze nic nie wiem odrazy mowie miałem admina 10 lat) czy naprawdę nikt tego nie widzi ? , nie piszę tego bo zaszedł mi za skore czy coś po prostu tak admin się nie zachowuje. Opiekuna proszę o prześledzenie hltv 19.01.2021 21:00-21:30.Sorry gracz ok ale na admina nie nadajesz się zupełnie.Dziękuje

https://ibb.co/Q6jFMSc

to do paki to było najłagodniejsze 🙂 reszta szła przez MIC ale nie chciałbym się opierać na tylko tej sytuacji bo było ich wiele więcej.

hltv niewiem i nie mam na to czasu , możecie pewnie obejrzeć godzina 21-21:30

Poprawione jak prosiliście

Edited by Kuna
wzór
  • Przykro mi 1

Edytuj temat i zastosuj się do wzoru:

45 minut temu, Kuna napisał:

Witam , nie chciałem tego pisać bo w zasadzie to nie mój interes ale jak gość jak n'ka może mieć admina pytam opiekunów serwera ? ciągle wyzwiska graczy  "zamknij morde" "ty debilu"  jak jest debilem to tak trzeba " , na @say "paka kurwaaa" (mam screeny) ogólnie  mało rażące ale dla normalnego gracza a nie admina który ma dawać przykład  (jeśli napiszesz ze nic nie wiem odrazy mowie miałem admina 10 lat) czy 

Witam płaczek nie chciałeś ale napisałeś, ja nie chciałem Cię zmutować za prowokację i tego nie zrobiłem. 🙂

Taki gość jak n'ka jest lubiany, wprowadza fajną atmosferę na serwer i nikt nie ma do niego zażaleń, oprócz tego, że leci na "haxach", zawszę jestem na czas jeśli chodzi o bany czy kicki czy mute (zobacz ile ich dziś poleciało za wyzwiska), uważam się za perfekcjonistę (mega wada, ale wielka zaleta 🙂 ), naprawdę, czy to w grze, czy też w życiu prywatnym, jak coś robię to na 100 procent.

Wyzwiska graczy - okej, jeżeli Cię to uraziło, że powiedziałem "zamknij mordę", to szczerze przepraszam. Ale, że jakieś mohamedy piszą po swojemu lub mówią i na końcu zdania "Viktoria", (nie mam tu na myśli tylko jej, ogólnie płeć żeńska) nie mam pojęcia co mają na myśli, spamują, obrażają, nie wiem - ja jestem gentelmanem i nie preferuję takiego zachowania w kierunku do kobiet, jak chciał się umówić, to mógł chociaż po angielsku napisać, internaszynal.

Z paką co się będę tłumaczyć, mogłeś zobaczyć kto był w tabeli żywy, potem wyciągnąć wnioski, pomyliło mi się z napisaniem na u@, mój błąd.

Jesteś mega upierdliwym płaczkiem i wie to cały serwer bo często na nim grasz (akcja 15 minut wcześniej przed napisaniem tego posta), nie wiem czy pół żartem czy nie, obrażasz mnie od cziterów - więc tutaj Cię ostrzegam, kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie, piszę to publicznie bo przestanę tolerować takie zachowanie i zacznę to uznawać jako obrazę admina, chyba mam do tego prawo?

Pozdrawiam i jeszcze raz szczerze przepraszam, za ewentualne obrazy które padły w kierunku graczy którzy nie zrozumieli co mówię, bo po prostu nie rozumieją polskiego, a w szczególności Ciebie, że musiałeś się poczuć taki urażony.

Polecam składać podanie na admina, zapłacę Ci go - nawet z nawiązką. 

"Witam płaczek nie chciałeś ale napisałeś, ja nie chciałem Cię zmutować za prowokację i tego nie zrobiłem. " prowokacja ? - to chyba żart jaka prowokacja , ciebie wyzywam od czi terów zawsze w żartach  i zawsze to podkreślam bo co do twojej osoby nic nie mam , zamknij mordę mnie nie uraziło ale ty debilu już tak!!!! a gdzie mowie ci ze tak nie wypada a ty mi odpowiadasz ze on debil to co ty zrobisz to już mnie zgotowałeś . Ja płaczek ?? no chyba tylko na ciebie ale naprawdę w formie żartu przecież każdy mnie tam zna.I tak wiadomo jak to się skończy ale naprawdę na admina się nie nadajesz moje zdanie i moja opinia każdy ma do niej prawo . A na admina mnie stać ale nie  mam tyle czasu niestety, są ważniejsze rzeczy od CS pamiętaj o tym !!!! nie przypominam sobie zeby tu chodziło o obrazę na viktori ale spoko fajnie opisałeś temat nawet mi zaimponowałeś  🙂 powodzenia

Edited by Kuna

Zamykam do rozpatrzenia. Jutro po pracy się tym zajmę, chyba, że @ FD GOD bądź @ R3M!K mnie wyprzedzą. 

// Werdykt. 

Odniosę się tylko do danego demka ze skargi, nie wiem co się działo wcześniej, czy później. Od razu wykluczam jakiś temat o Viktorii bo nic takiego nie miało zajścia na demku. 

Jeżeli chodzi o obrazę gracza od debila, to owszem @ enka nie jest to dobra postawa i rozumiem, że poniosły Cię emocje, bo nikt nie reagował na Twoje info, ale mimo wszystko, powinieneś się ugryźć w język. Nie masz prawa wyzywać innych, pewne zasady obowiązują adminów, jak i GRACZY również. Każdy jest człowiekiem i każdego emocje ponoszą, już wielokrotnie było wałkowane, że przymykamy oko na przekleństwa itp. ale na obrazę nigdy. Jeżeli jesteś perfekcjonistą to powinieneś stosować się do regulaminu i panować nad słowami, jak widzisz @Kuna uraziła dana sytuacja i oby takowa się nie powtórzyła. 

Nie będę więcej pisać, na przekleństwa nie zwracam uwagi, bo zdarzały się sporadycznie i z nerwów, zresztą prawie każdy udzielający się na mikro w danym momencie ich używał, a admin też człowiek. Tylko proszę aby nie były stosowane na 'y@@'. 

Skargę przyjmuję, ze względu na brak szacunku do gracza. 

• Lubię to! 1
By R3M!K,

Ja jutro nie dam rady,akurat mam sto spraw do załatwienia, chociaż nie mowie ze napewno "nie".

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...