Jump to content

Skarga na opiekuna serwera

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Twój nick: asloming Nick admina/gracza: Esiu Steam_id admina/gracza: ♥Eissu♥#7130 Serwer: Discord (CSKatowice) Data i godzina: 12:27-12:28     19.01.2021 Opisz sytuację/zdarze

Wiadomość wygenerowana automatycznie: Skarga zostaje przyjęta. Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnione rekla

Twój nick: asloming

Nick admina/gracza: Esiu

Steam_id admina/gracza: ♥Eissu♥#7130

Serwer: Discord (CSKatowice)

Data i godzina: 12:27-12:28     19.01.2021

Opisz sytuację/zdarzenie: Opiekun grał sobie w grę ( Liga Legend) rozmawiałem ze wszystkimi i ogladałem streama od Bicka, wtedy stwierdziłem iż Esiu nie jest najlepszym graczem. Nie uzyłem przy tym żadnego ofensywnego słowa (mówiłem sarkastycznie). Opiekun który powinien się zajmować porządkiem i miła atmosferą wpadł w szał i zaczął mnie wyzywać. Najpierw mnie wyrzucił a potem zbanował. Musiałem pisać do innych opiekunów aby mnie odbanowali. Proszę o zdegradowanie do niższego stopnia tego opiekuna discord.

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):

CTZ3YgR.png

@ Opiekun Discord @ Admin Discord

• Ja pierd*le 3
  • WOW! 1
  • Super! 2

Z mojej perspektywy wyglądało to w ten sposób iż @ aslom notorycznie mnie wyzywał oraz przeszkadzał podczas rozgrywki i pomimo moich ostrzeżeń się nie stosował więc zacząłem interweniować zacząłem od ostrzeżenia poprzez poproszenie go ustnie (może nie był to kulturalny sposób ale patrząc na to ile się znamy takie teksty u nas to codzienność) co nie było skuteczne wiec go wyrzuciłem z serwera po chwili wrócił na serwer i kontynuował to co robił więc zarobił bana. ¯\_(ツ)_/¯

58 minut temu, Eissu napisał:

Z mojej perspektywy wyglądało to w ten sposób iż @ aslom notorycznie mnie wyzywał

Ty również notorycznie każdego wyzywasz i nikt z tym problemów nie ma. Myślę, że jesteśmy na tyle dobrymi kolegami/przyjaciółmi, że takie wyzwiska nie powinny być brane na poważnie xD. Przeszkadzanie podczas rozgrywki? Siedziałeś na publicznym kanale bez limitu. Czym było to przeszkadzanie?

Godzinę temu, Eissu napisał:

(może nie był to kulturalny sposób ale patrząc na to ile się znamy takie teksty u nas to codzienność)

Czyli w momencie upominania go, aby cię nie obrażał, sam zacząłeś go obrażać? xD

Godzinę temu, Eissu napisał:

wiec go wyrzuciłem z serwera po chwili wrócił na serwer i kontynuował to co robił więc zarobił bana.

Wydaje mi się, że jako opiekun, nie powinieneś wyrzucać i banować swoich adminów.

Generalnie to brak dowodów bardzo utrudnia werdykt, ale @ Eissu nie powinien tak robić jako opiekun + ta akcja gry ja wbiłem też nie była ciekawa xD.

Skarga przyjęta. Opiekun dostanie upomnienie, bo pomimo tego, że źle się zachował, to jesteście dobrymi kumplami i pewnie jutro już się porozumiecie.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Super! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...