Jump to content

PODANIE NA ADMIN [PB] PORANNY JEFFREY.

Recommended Posts

• Cała zawartość 19
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nie grasz pb to się nie udzielaj na temat jego aktywności, przeciek jest jednym z nielicznych graczy, którzy  grają bez jakiejś większej przerwy.  Ode mnie na TAK -aktywny -Stały gracz -był ad

Ja jestem na NIE. Adminów na pb więcej jak grzybów po deszczu. Druga sprawa szybko ci się nudzi i uciekasz nie wiadomo gdzie i na ile.  

"Adminów więcej niż grzybów po deszczu "  hmmm, a na palcach jednej ręki można zliczyć tych którzy cokolwiek robią na serwerze i wyciągają pomocną dłoń do graczy. "Druga sprawa szybko ci się nudz

Wstęp

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Zapoznałem się z każdym podpunktem. Zobowiązuje się go przestrzegać. 

Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?: Rozumiem.

Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?: Akceptuje.

Rozpoznanie:

Na jakim serwerze chcesz Admina?: PB 

Doświadczenie: Posiadałem rangę "ADMINA" na kilku serwerach za starych czasów. Pełniłem również funkcje administratora na waszym serwerze PB

Dlaczego Ty?: Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze jaki pomóc nowym graczom na naszej sieci (serwerze PB)

Co chciałbyś wprowadzić?: Urozmaicić rozgrywkę, dodając naprzykład nowe mapy. Typu :

- paintball_azurro
- de_dustyaztec 
- cs_militia
- cs_estate

I wiele, wiele innych ciekawych map które kiedyś były grane na PB. Można również dodać coś do aktualnego VIP'a na serwerze, coś w stylu 
skinów knife, markera, modelu.  

Byłeś kiedyś banowany? (link do AMXBans): Wszem, owszem. Dostałem kilka razy "Bana" z treścią wstawienia ss'ów na forum czy też odwołania
się (DEMKO)  i kończyło się to unbanem... Były też bany, które nie zawsze były do końca słuszne, ale były  

Dane Podstawowe

Imię: PrzemeK

Dane Techniczne

Nick na serwerze: Klimatyczny Poranny Jeffrey.

Ilość przegranych godzin (link do GT):  https://www.gametracker.com/player/Klimatyczny Poranny Jeffrey./pb.cskatowice.com:27015/
Dodam że na tym nicku gram od niedawna, ale myślę że i tak dość sporo  

Mikrofon: POSIADAM

Składka (11,07 zł SMS / 7,00 zł PRZELEW - miesiąc): W miarę możliwości mógłbym się również dorzucić.

Twoje SteamID: STEAM_0:0:2683803   0  1:31:13   27    0

Kontakt: STEAM , FORUM , TEAMSPEAK. :P 
  • Lubię to! 2

Jako iż rekrutacja jest nadal otwarta, chłopak spełnia wymagania, jest mega aktywny - nie mam przeciwskazań.
Na duże TAK

• Lubię to! 1

Dobry gracz. Zna się na rzeczy, wymagania spełnia.Więc TAK.

• Lubię to! 1
TAK

Bardzo aktywny gracz, wydaje się ogarnięty.

giphy.gif

• Lubię to! 2

Wszystko na TAK, oprócz tego oczojebnego kolorku którego użyłeś do wypełnienia podania xD

Bierzta go ludzie, takich adminów nam trzeba

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Również na tak, wymagania spełnia, często go widuje na serwerze, wiec czemu nie 🤷🏻‍♀️

• Lubię to! 2

Ja jestem na NIE.
Adminów na pb więcej jak grzybów po deszczu. Druga sprawa szybko ci się nudzi i uciekasz nie wiadomo gdzie i na ile.

• Ja pierd*le 1
  • Przykro mi 2
  • Zmieszany 2

Jestem na TAK. Wymagania spełnia, adminem już był, więc wie co i jak 🙂 

• Lubię to! 1
3 godziny temu, KaZiu :] napisał:

Ja jestem na NIE.
Adminów na pb więcej jak grzybów po deszczu. Druga sprawa szybko ci się nudzi i uciekasz nie wiadomo gdzie i na ile.

Nie grasz pb to się nie udzielaj na temat jego aktywności, przeciek jest jednym z nielicznych graczy, którzy  grają bez jakiejś większej przerwy. 
Ode mnie na TAK
-aktywny
-Stały gracz
-był adminem

• Lubię to! 6
  • Przykro mi 1

Również jestem na duże TAK. 😁 @ veegazJuż wszystko wyjaśnił 💪

Godzinę temu, KaZiu :] napisał:

Ja jestem na NIE.

"Adminów więcej niż grzybów po deszczu "  hmmm, a na palcach jednej ręki można zliczyć tych którzy cokolwiek robią na serwerze i wyciągają pomocną dłoń do graczy.

"Druga sprawa szybko ci się nudzi i uciekasz nie wiadomo gdzie i na ile" Osobiście uważam że to żadne uzasadnienie twojej wypowiedzi. Dlatego że znam @ PorannyJeffrey 

Prywatnie jako brat i wiem że nie znudzi mu się granie w te kulki NIGDY!  

Całościowo trzeba brać też pod uwagę to że każdy ma życie prywatne i nie zawsze ma czas na granie, tym bardziej jeśli ktoś jest rodzicem tak jak @ PorannyJeffrey czy też ktokolwiek inny. Więc nie wiem co chciałeś tutaj wnieść tą wypowiedzią że mu się szybko nudzi i ucieka nie wiadomo gdzie i na ile.  Po za tym gram dość sporo na serwerze PB i twój nick też jest mało widziany "moimi oczyma" WW. @ veegaz także coś na temat twojej aktywności napisał.

Ode mnie ma wielkie "TAK" i nie dlatego że jest moim bratem. Tylko dlatego że wiem że mógłby dużo pomóc na serwerze. Ma zapas doświadczenia , które przekazał również i mi 😜 Więc pewnie podzieli się nim z innymi graczami jak i administracja.   

• Lubię to! 3

Wszystko fajnie wiec dlaczego nie

TAK 🙂 

@Psychoskoro widzisz jakiegos admina nieustannie nic nie robiącego i twierdzisz ze garstka tylko wypełnia swoje obowiązki pisz konkretnie kto taki a nie jakieś podchody i siejesz tylko ferment wśród adminów.

@ veegazto ze Kaziu mniej gra na pb nie oznacza ze się nie może wypowiedzieć i musisz po nim cisnąć , każdy administrator pb może się wypowiedzieć w taki sposób jaki uważa ... to ze nie zgadzasz się z jego opinia fajnie ale bez przesady zatrzymaj te karuzele. 😅

• Lubię to! 2

Upraszam Was o pisanie na TEMAT, chcecie sobie podogryzać itp. to zapraszam na PW 🙂

Jestem na tak , aktywny, ogarnia.

a tak nawiasem mówiąc, to @ KaZiu :]lepiej mieć adma, który gra niż admina, który wchodzi raz na ruski rok.

• Lubię to! 1

Jest to stary gracz z doswiadczeniem a takich adminow nam trzeba

staly gracz tak sami  na u@ afk bloki kulkami oraz zglaszal CZITEROW 

Ja jestem na TAK

7 godzin temu, MlodyJSE napisał:

a tak nawiasem mówiąc, to @ KaZiu :]lepiej mieć adma, który gra niż admina, który wchodzi raz na ruski rok.

Admin nie jest tylko od grania tak btw 😉

Co do podania. Jestem na tak. Co wchodziłem na serwer to Cie widziałem, doświadczenie posiadasz.

@ KaZiu :] akurat tutaj się głęboko pomyliłeś, ponieważ jak tracił adma za brak składki itp (nie za żadne przewinienia) to Przemo grał nadal.

Co do reszty osób, którzy tak najeżdżają na Kazia... Żyjemy w demokratycznym państwie, także każdy ma prawo określić swoje zdanie a wy to musicie uszanować. Tyczy się to wszystkich 🙂

• Lubię to! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Super! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...