Jump to content

Ja i wspomagacze? (Prośba o UB)

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Pozwólcie że teraz ja się wypowiem.  1. Grałem czysto 2. Sam sobie oglądnąłem te demko i jak widzę tą rozpiskę to naprawdę jest to żałosne: - 15:33 - widać jak fejkuje, że sprawdza miej

Wiadomość wygenerowana automatycznie: Gracz został ODBANOWANY Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnio

Nick podczas gry: teslaguy

Data Bana: 15.01.2021 - 17:31:59

Mapa: DD2

Nick Admina: hafex

Powód Bana: Inny cheat. Odwolaj sie na forum

Screeny (paczka .zip): -

Twoje IP / SteamID: STEAM_0:1:554793280

Wycinek z konsoli / link do bana: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: hafexo
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cskatowice.com
[AMXBans] Powod: 'Inny cheat. Odwolaj sie na forum'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:554793280'
[AMXBans] ===============================================

Tego się nie spodziewałem... prosiłbym jedynie o wiarygodną wypowiedź ze strony Admina banującego wraz z rozpisaniem demka bo ja, jako człowiek z doświadczeniem nie posiadałem żadnych wspomagaczy typu skrypty i inne tam tego typu rzeczy. Pozdrawiam 🙂 

Pozwólcie że teraz ja się wypowiem. 

1. Grałem czysto

2. Sam sobie oglądnąłem te demko i jak widzę tą rozpiskę to naprawdę jest to żałosne:

- 15:33 - widać jak fejkuje, że sprawdza miejscówki, mimo, że został jeden gracz w drużynie przeciwnej który tupie jak słoń (nie zawsze patrzę na TABIE) 

- 15:50 - aim lock totalnie się spalil. +b (nie będę tego komentować XD) 

@ enkaPamiętaj że jak rozpisujesz demko to oglądnij je z 10 razy jak nie lepiej i to w slow motion bo szczerze ta twoja rozpiska nie jest zbyt można powiedzieć dobra, ale

nie mi tu oceniać. Jestem pewny jednego.. grałem czysto, a jeśli macie jakieś wątpliwości to śmiało proszę o sprawdzenie mnie w inny sposób bardziej dokładniejszy czyli

pobrać AnyDeska i ja udostępniam Ekran mój cały, daje dostęp do moim plików i innych tego typu rzeczy no i gram.. mogę się założyć że dalej te "heady" będą siadać bo za bardzo jestem doświadczonym graczem w tą grę a o pomyłkach nie ma mowy. Nie będę miał żadnego problemu z udostepnieniem ekranu i graniu przy was i sami zobaczycie, że ten ala "aim" nie jest wcale żadnym aimem tym bardziej jakimkolwiek wspomagaczem. 

No to chyba tyle chciałem powiedzieć, tak jak powyżej napisałem i napisze to jeszcze raz nie jest to dla mnie problem 🙂 

Pozdrawiam.

@ shoxnie miałem, ani nie mam zamiaru się tłumaczyć za drobne błędy administracji. Napisałem  co chciałem i nie będę dalej dyskutować w tej sprawie. To co zdecydujesz to tak będzie a ja jestem pewny swego. 

Edited by TESLAツ
  • Ja pierd*le 1
By shox,

Jeszcze nic nie tłumacz. W/w post, to tylko zgłoszenie. Mam 24h na rozpiskę, poczekaj ;)

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ODBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Dzięki! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...