Jump to content

skarga na administratora

Recommended Posts

• Cała zawartość 3
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Twój nick: drewno Nick admina/gracza:  mOrT!. Steam_id admina/gracza: nie mam (jak jest bardzo potrzebny mogę wrócić na serwer i edytować post) Serwer: only dd2 Mapa: dd2 zwykłe Data i godzina: koło 1

Zaraz rozpatrzę Twoją skargę 🙂   // Jak domniemam ban faktycznie za nadużywanie mikrofonu, tak rozmawiałyście z Klaudią, że inni nawet info nie słyszeli. To przeszkadza w grze, na luzie możn

Twój nick: drewno
Nick admina/gracza:  mOrT!.
Steam_id admina/gracza: nie mam (jak jest bardzo potrzebny mogę wrócić na serwer i edytować post)
Serwer: only dd2
Mapa: dd2 zwykłe
Data i godzina: koło 19.45
Opisz sytuację/zdarzenie: gram sobie normalnie, rozmawiam z innymi graczami po czym wyrzuca mnie z serwera z okienkiem, że zostałam zbanowana. W konsoli mam: 

[AMXBans] ===============================================[AMXBans] Banned by Admin: mOrT!.[AMXBans] You can complain about your ban @ http://www.cskatowice.com[AMXBans] Reason: 'DREWNO'[AMXBans] Duration: '5 minutes'[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:485535971'[AMXBans] Your IP: (no tutaj to akurat nie potrzebne) [AMXBans] ===============================================

Po powrocie na serwer nie mogłam się doprosić o wyjaśnienie bana, dopiero po chwili dostałam odpowiedź na y@ "nadużywanie mikrofonu" oraz "haha". Moim skromnym zdaniem to nie jest odpowiednia postawa administratora i prosiłaby o wyjaśnienie gdzie dokładnie nadużywałam mikrofonu.

• Lubię to! 1
  • Przykro mi 1

Zaraz rozpatrzę Twoją skargę 🙂

// Jak domniemam ban faktycznie za nadużywanie mikrofonu, tak rozmawiałyście z Klaudią, że inni nawet info nie słyszeli. To przeszkadza w grze, na luzie można sobie porozmawiać na tsie. Jak dla mnie słuszny 🙂 (obejrzałam demo). Nie raz już byłam świadkiem waszych serwerowych pogaduszek, można sobie pogadać, ale z umiarem, nie przeszkadzając innym. 

@ mOrT! następnym razem jak banujesz jedną osobę, to zbanuj też drugą, która bierze udział w rozmowie, bo ewidentnie rozmawiały dwie a nie jedna. A druga sprawa jest taka, że nie ma takiego powodu bana jak 'DREWNO' więc proszę Cię, używaj gotowych powodów banów bądź pisz swoje, ale konkretne. 

Jeżeli nie zgadzasz się z moją opinią to zapraszam na priv, obejrzyj demko i wspólnie przeanalizujemy za co poleciał ban. Jak dla mnie ban jest słuszny. Osobiście sama bym was trochę uciszyła w danym momencie. 

• Lubię to! 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...