Jump to content

Podanko by Psycho

Recommended Posts

• Cała zawartość 13
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Jak vegaz mowil jest to stary gracz z doswiadczeniem a takich adminow nam trzeba a jesli chodzi o gt to jest do zrobienia staly gracz wchodze na serwer wiczorem on gra pisze na u@ afk bloki kulka

Wypowiadają się świeżaki, które go znają od czasów ich początków na serwerze, więc dlatego są na NIE Psycho był już adminem i sprawował się dobrze, nie było z nim problemów oraz kultura była na pozi

Z tymi świezakami  to trochę przesadzone moim zdaniem. Ogl skoro mamy podanie i jakieś wymogi to spełniamy je , co to za sens ciagle kogoś przyjmować chociaż czegoś mu brakuje skoro czegoś brakuje nad

Wstęp

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: TAK

Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?: TAK

Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?:TAK

Rozpoznanie:

Na jakim serwerze chcesz Admina?: PB

Doświadczenie: Posiadałem już admina na serwerze PB, myślę że jakieś doświadczenie po mimo iż długo nie grałem pozostało

Dlaczego Ty?: Hmm, dlaczego ja?  Zwyczajnie chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze.

Co chciałbyś wprowadzić?: Nie mam na tą chwilę żadnego ciekawego pomysłu. Pomyślę, i jeśli coś mi się 
urodzi w tej mojej główce. To na pewno podzielę się tym na forum. 

Byłeś kiedyś banowany? (link do AMXBans):
Tak. Powodem było wstawienie ss na forum. No i wiadomo że czyściutko z mojej strony grane jest w te kulki   

Dane Podstawowe

Imię: Jarosław

Dane Techniczne

Nick na serwerze: PsychoL

Ilość przegranych godzin (link do GT):
https://www.gametracker.com/player/PsychoL/pb.cskatowice.com:27015/

Mikrofon: TAK

Składka (11,07 zł SMS / 7,00 zł PRZELEW - miesiąc): NIE/TAK (Trzeba się dogadać)

Twoje SteamID:  https://steamcommunity.com/id/keflar1/

Kontakt: STEAM, Forum, TS.
Edited by Psycho

Ohohohohoh :d Jestem na tak, Wszystko Spełnia ale zastanawia mnie tylko jedno, Czemu tego nie wypełniłeś? Masz już od mnie Duzy "-" 

Cytat

Dlaczego Ty?: 

Co chciałbyś wprowadzić?: 

• Lubię to! 1

Osobiście jestem na Nie.

• Podanie nie jest do końca wypełnione

•Kolejnym minusem jest odpowiedź w podpunkcie składki.

•Zdażało mi się również nie raz upominać cię na serwerze w sprawie zachowywania kultury.

To tyle z mojej strony 

• Zmieszany 1

Ogólnie jestem na tak, aaale dopracuj podanie, aby nie wyglądało jak zrobione na odczep się 😉 tj. uzupełnij je.

Aktywność na plusik,. Nie zauważyłem u ciebie braku kultury, posty nadrobisz.

• Lubię to! 1

Jak słusznie @ Po Prostu Żyleta zauważył. Po to jest coś w podaniu, żeby to wypełnić a to nam pozwala zweryfikować w jakimś stopniu podanie. Upomnienia taki mini minus. Daj się poznać opiekunom, administratorom z dobrej strony, poza tym ilość postów du nie urywa. Krótko mówiąc słabo to wygląda. Jestem na NIE.

• Lubię to! 1
16 minut temu, Yuuki. napisał:

Osobiście jestem na Nie.

• Podanie nie jest do końca wypełnione

•Kolejnym minusem jest odpowiedź w podpunkcie składki.

•Zdażało mi się również nie raz upominać cię na serwerze w sprawie zachowywania kultury.

To tyle z mojej strony 

Hmmm, nie wypełniłem tylko punktu który, @ Po Prostu Żyleta wymienił wyżej i to z prostego powodu, na tą chwilę nie mam żadnego ciekawego pomysłu którym mógłbym się 

podzielić.

Co do składki, napisałem w nawiasie że trzeba się dogadać. Nie, nie jest to stanowcze 😜 

Zdażało się. Nie powiem że nie, ale nie robiłem tego na pewno nagminnie. Każdemu zdarzy się rzucić tzw. KUR*A 😜  

Edited by Psycho

Wypowiadają się świeżaki, które go znają od czasów ich początków na serwerze, więc dlatego są na NIE
Psycho był już adminem i sprawował się dobrze, nie było z nim problemów oraz kultura była na poziomie, a nie będąc adminem nie dziwie się że czasem traci panowanie i powie jakieś złe słowo.
-Stały gracz
-Aktywny
-Nie było z nim problemów jako admin

• Lubię to! 3
8 godzin temu, Yuuki. napisał:

Zdażało mi się również nie raz upominać cię na serwerze w sprawie zachowywania kultury.

@ Yuuki.na PB grają typowe internetowe cwaniaki, które się czepiają nawet, że mikrofonu używasz XD. Także tu jest pytanie czy to nerwy były puszczone, czy poprostu śmiech 😉

Co do podania to tak. Fakt byłeś adminem, nie było z Tobą żadnych problemów, lecz GT to taka niewiadoma, czy przypadkiem cs Ci się nie znudzi po tygodniu. Pograj jeszcze tydzień i będę wtedy na tak. Narazie jestem na nie. 

• Zmieszany 1
12 godzin temu, Szympek napisał:

@ Yuuki.na PB grają typowe internetowe cwaniaki, które się czepiają nawet, że mikrofonu używasz XD. Także tu jest pytanie czy to nerwy były puszczone, czy poprostu śmiech 😉

Co do podania to tak. Fakt byłeś adminem, nie było z Tobą żadnych problemów, lecz GT to taka niewiadoma, czy przypadkiem cs Ci się nie znudzi po tygodniu. Pograj jeszcze tydzień i będę wtedy na tak. Narazie jestem na nie. 

Nie znudzi mu się, bo często gra, ja go widuję od jakiegoś czasu już. A jak wspominał @ veegaz , kiedyś był adminem, dobrze by wiedzial co ma robić. Z kulturą problemów nie było u niego, przynajmniej ja niczego nie zauważyłem. Ja tam jestem na TAK

• Lubię to! 1

Jak to vegaz napisał, należę do tych świeżaków (nie pamiętam jak miała adma), ale jestem na TAK.

Kandydat odpowiedni na to stanowisko, ogarnia, towarzyski, jakiś większych problemów z nim nie mam.

• Lubię to! 1

Jak vegaz mowil jest to stary gracz z doswiadczeniem a takich adminow nam trzeba a jesli chodzi o gt to jest do zrobienia

staly gracz wchodze na serwer wiczorem on gra pisze na u@ afk bloki kulkami oraz zglaszal CZITEROW 

Ja jestem na TAK

• Lubię to! 3

Z tymi świezakami  to trochę przesadzone moim zdaniem. Ogl skoro mamy podanie i jakieś wymogi to spełniamy je , co to za sens ciagle kogoś przyjmować chociaż czegoś mu brakuje skoro czegoś brakuje nadrobić to i wtedy składać podanie . (Kończymy z przyjmowaniem jeżeli nie są warunki spełnione w 100%)Druga sprawa ze adminów na PB jest dość sporo wiec z mojej strony narazie jestem na NIE.

• Ja pierd*le 1
  • Zmieszany 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało odrzucone.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...