Skocz do zawartości

    Zamknięty Jak prawidłowo trzymać myszke - UNIKAT!


    Strix
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 11
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Wiem, że już tutaj było, ale pomyślałem, że przybyło nam dużo osób i może się to przydać : D Zachęcam do lektury Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak ważną rzeczą jest odpowiednie ułożenie dłoni na

    Wiem, że już tutaj było, ale pomyślałem, że przybyło nam dużo osób i może się to przydać : D Zachęcam do lektury :)

    Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak ważną rzeczą jest odpowiednie ułożenie dłoni na myszce podczas gry.

    "Standardowe" trzymanie za mysz jest przeznaczone dla początkujących, oraz ludzi w podeszłym wieku, jeśli chcesz być pro musisz trzymać mysz tak jak gracze PRO!

    Postaram się przybliżyć wam ten temat w moim poradniku, będę pisał dosyć szczegółowo, aby był on przystępny nawet dla największych laików w tej dziedzinie.

    Tak więc przedstawię wam metody na 2 myszkach: na zwykłej, która można dostać za free przy zakupie nowego sprzętu, oraz na moim starym poczciwym Razer'rze DeathAdderze.

    Zaczynajmy. (Lewa - zwykła myszka, Prawa - Razer DeathAdder).

    Standardowo myszkę ludzie trzymają tak: nie wiedząc, że jest to najgorsza z możliwych dostępnych opcji.

    97550121.jpg

    Jest to błąd ponieważ, tak trzymając myszkę nie jesteśmy w stanie wycisnąć z niej 100% jej możliwości.

    Drugi sposób, który zaprezentuję jest to sposób wymyślony przez Chińczyka Ching'a Yebesukinabosaka, opcja ta umożliwia nam wyciśnięcie około 90% możliwości myszy. Opis pod foto.

    80756286.jpg

    Trzymając tak myszkę mamy nad nią większą kontrolę, co za tym idzie - łatwiej trafić w przeciwnika.

    Należy tutaj jednak o czymś wspomnieć. Zwykłą myszkę możemy trzymać obojętnie odwróconą w prawo lub lewo - zależy od upodobań, oraz od tego którą ręką się posługujemy, natomiast myszkę typu DeathAdder musimy trzymać odwróconą w lewo, ponieważ wtedy osiągamy lepszą precyzję, oraz wygodniej posługiwać się dodatkowymi przyciskami, które powinny być ustawione:

    Prawy - reconnect

    Lewy - quit

    Ostatni III (trzeci) sposób, jest wg mnie najlepszy. Pozwala osiągnąć lepsze wyniki już od pierwszej gry i pozwala wycisnąć z myszki 110% jej możliwości. Sposób ten wymyślił Japończyk Jajami Omate w 2005 roku.

    12070485.jpg

    Trzymając tak myszkę mamy całkowitą kontrolę nad scrollem operując nim mięśniami nadgarstka.

    Dodam, że z takiego sposobu korzystają gwiazdy e-sportu np f0rest czy spawN.

    To tyle w tym poradniku, mam nadzieję, że pomogłem i dzięki mnie polska scena e-sportu będzie mogła pochwalić się nowymi gwiazdami.

    Jeśli spodobał Ci się mój poradnik kliknij Lubię To - będzie to dla mnie motywacją, oraz oznaką, że czekacie na więcej poradników mojego autorstwa.

    Poradnik stworzony na potrzeby młodych talentów e-sportu.

    Kopiowanie i rozpowszechnione bez zgody autora zabronione.

    Kontakt z autorem: 7336131 - .mat

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 3 miesiące później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 tygodnie później...
    • 3 tygodnie później...
    • 3 tygodnie później...
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!