Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 9
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Zaczyna się XD Ustawienie sobie +duck pod skrolem to nie jest skrypt, po prostu tak jakbyś sobie przypisał komendę pod ctrl czy dowolny inny klawisz i jest to dozwolone 😉 Dopiero dopisanie sobi

Zależy o jakim +duck mówisz. Jeśli ktoś ma zbindowany tylko +duck i sobie delikatnie podskakuje i w jakiś szczególny sposób nie ułatwia mu to gry to jest to jak najbardziej dozwolone, fajne ruchy możn

@Kill0l wejdz w gre i przycisnij options ,a nastepnie keyboard Tam mozesz ustawic kucanie pod klawisz tylde ,a strzelanie pod enter i guzik to kogo obchodzi 😋 Jezeli natomiast dopiszesz do p

Zauważyłem, że mnóstwo osób grających regularnie na serwerze ma zbindowany +duck po scrollem. Z tego co pamiętam już od czasów CB a później ESL tego typu skrypty były niedozwolone i zwykle tej zasady przestrzegano nie tylko na cw ale również na publicznych serwerach. Może bym nie zwracał na to uwagi ale widzę, że dość duża ilość graczy, którzy w miarę ogarniają wspomaga się dodatkowo w taki sposób. Pytanie czy jest to dozwolone czy też nie?

Zaczyna się XD

Ustawienie sobie +duck pod skrolem to nie jest skrypt, po prostu tak jakbyś sobie przypisał komendę pod ctrl czy dowolny inny klawisz i jest to dozwolone 😉
Dopiero dopisanie sobie tzw. aliasów do czynności wykonywanej pod daną komendą jest już traktowane jak skrypty 😉

• Lubię to! 2

Zależy o jakim +duck mówisz. Jeśli ktoś ma zbindowany tylko +duck i sobie delikatnie podskakuje i w jakiś szczególny sposób nie ułatwia mu to gry to jest to jak najbardziej dozwolone, fajne ruchy można sobie wyćwiczyć. Ale jeśli masz na myśli palenie scrolla jak po*bani i ledwo runda się zacznie a już są np. Na B to coś jest nie halo i takiemu zdarzeniu trzeba się przyjrzeć bo owszem może to być oznaka posiadania sgsów 🙂

• Ja pierd*le 1

@ relax tak, duck po scrollem to zwykły bind, jednak z jakiegoś powodu zawsze był zakazany we wszystkich ligach i znacznej ilości publików 🤣 

@ Dzaastine no po za tym, że osobie używającej tego binda przy wychodzeniu zza rogu ciężej trafić w głowe... dodatkowo używanie tego binda wpływa na słyszalność kroków takiego gracza.

Reasumując, jeśli na serwerze jest to dozwolone to OK, sam sobie takie coś ustawię. Po prostu wolałem spytać niż później prosić o unbana 😃

Natomiast jeśli admini uznają, że coś się ma zmienić w tym temacie, proszę dajcie najpierw znać 😇

6 godzin temu, Kill0l napisał:

Reasumując, jeśli na serwerze jest to dozwolone to OK, sam sobie takie coś ustawię. Po prostu wolałem spytać niż później prosić o unbana 😃

Natomiast jeśli admini uznają, że coś się ma zmienić w tym temacie, proszę dajcie najpierw znać 😇

Tylko wiesz, mowa tu o ustawieniu samego +duck na scrollu jak większość serwera używa a nie już jakiś rozbudowanych wersjach podchodzących pod aliasy :D

@Kill0l wejdz w gre i przycisnij options ,a nastepnie keyboard

Tam mozesz ustawic kucanie pod klawisz tylde ,a strzelanie pod enter i guzik to kogo obchodzi 😋

Jezeli natomiast dopiszesz do pliku cfg komendy wykonawcze ,ktore beda wymuszaly wykonanie kilku zeczy w jednym czasie jesto zakazane jako scripting.

Gra zezwala w ustawieniach na wykonanie jednej czynnosci przy uzyciu dwoch odrebnych klawiszy

Mozesz wpisac sobie w konoli bind to kupywania eq np. pod klawiszem 1 kupujesz jednoczesnie m16+kevlar+granat i przy tym zostajemy

Wykonywanie sg sgs wymaga wykonywania w kolo tych samych komend +duck +jump i tam jeszcze jest kilka zeczy naraz do wyumaszania przyspieszenia gry, to jest juz zakazane

• Haha 1

@ Lipnybardzo dobrze rozumiem jak działa bind etc... Tutaj chodzi zupełnie o co innego, bindując +duck pod scrolla wykorzystuje się buga gry. Realnie patrząc nie ma sensu ustawiać ducka pod scroll bo działa on jako przycisk który puszcza tylko krótki sygnał,  także nie można go użyć żeby kucnąć na dłużej. Bindując jednak kucniecie pod skrolla i kręcąc rolką można wykonywać czynność której NIE DA wykonać się z użyciem klawiatury. Jeśli ktoś ogarnia jak to użyć może zyskać przewagę nad innymi graczami. To jest trochę jak bugami na mapach, to że są, nie znaczy że można je używać, bo po prostu psuje to zabawę innym 🙂

Dość długo nie grałem, temat po prostu zacząłem bo zdziwiłem się, że ludzie używają tego binda. Te kilkanaście lat temu cs1.6 był po prostu główną wersją i zwyczajowo przestrzegało się zasad panujących w głównych ligach jeśli chodzi o TEGO TYPU ustawienia. Po kilkunastu latach odmroziłem się z hibernacji i świat się zmienił, teraz nie ma znaczących rozgrywek cs1.6 etc. No a wiadomo, na publicznym serwerze wszelkie zasady są w gestii Administracji.

Reasumując, Administracja nie widzi nic złego w tym bindzie, więc nie trzeba obawiać się o bana i można sobie z takim czymś grać 🙂

• Ja pierd*le 1

Nie trzeba się obawiać +duck na skrolu jest całkiem legalne 😉

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...