Jump to content

Henio - Powrót :)

Recommended Posts

• Cała zawartość 13
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

A ja jestem na TAK. Dodatkowa osoba się przyda, może jeszcze akurat was wszystkich zaskoczy 😉 Jestem ciekawa czy wy tak codziennie gracie po 12h, poza tym jego GT nie  jest wcale takie złe bywały go

Wstęp Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?: Jak najbardziej rozumiem Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?: tak akceptuje :) Rozpoznanie: Na jakim

Kurła tyle ludzi przyjmujemy ze słabym GT i to w dodatku takich ktorzy nie ogarniaja amx'a i nie wiedza jak zbanować a osobe doswiadczonej nie chcecie?   Ode mnie masz ZIELONO JASKRAWE TAK!

Wstęp

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak 

Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?: Jak najbardziej rozumiem

Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?: tak akceptuje :)

Rozpoznanie:

Na jakim serwerze chcesz Admina?: Paintball

Doświadczenie: Ogólnie gram w Cs'a od 10 r życia, miałem swoje serwery oraz sieć serwerów CS 1.6 :)

Dlaczego Ty?: Mam trochę wolnego czasu i tak myślę że może bym się przydał do pomocy :)

Co chciałbyś wprowadzić?: Trochę ogarnąć ludzi i pomóc młodym graczom wkraczającym w świat PB

Byłeś kiedyś banowany? (link do AMXBans): Tak byłem zbanowany za swoje głupstewka :) http://bany.cskatowice.com/ban_list.php?bid=148487

Dane Podstawowe

Imię: Alan

Dane Techniczne

Nick na serwerze: Henio

Ilość przegranych godzin (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Henio/pb.cskatowice.com:27015/ (grałem tu od początku na PB z przerwami :)

Mikrofon: Tak posiadam

Składka (11,07 zł SMS / 7,00 zł PRZELEW - miesiąc): Tak może być SMS

Twoje SteamID:  STEAM_0:0:2562871

Kontakt: PW, Steam
Edited by Henio1995
  • Lubię to! 1

Dzisiaj pierwszy raz cię widziałem na serwerze, godzinek też za dużo nie ma.

Popracuj przez najbliższy czas nad aktywnością, pograj i pokaż się dłużej na serwerze.

Na ten moment jestem na nie.

Popraw aktywność. Daj się poznać reszcie ekipy, również na ts 🙂 Jest dużo nowych adminów i nie każdy Cię kojarzy. 

Póki co na nie. 

Również jestem na nie, mało aktywność, popraw swoją aktywność a będę na tak. 

A ja jestem na TAK. Dodatkowa osoba się przyda, może jeszcze akurat was wszystkich zaskoczy 😉
Jestem ciekawa czy wy tak codziennie gracie po 12h, poza tym jego GT nie  jest wcale takie złe bywały gorsze i przyjmowaliście.I tak nigdy gdy potrzeba admina go nie ma.
Utrzymaj te minuty i bedzie git. Tak

• Lubię to! 1
  • Super! 1

Kurła tyle ludzi przyjmujemy ze słabym GT i to w dodatku takich ktorzy nie ogarniaja amx'a i nie wiedza jak zbanować a osobe doswiadczonej nie chcecie?

Ode mnie masz ZIELONO JASKRAWE TAK! ,

Ogarniasz

jestes na serwerze w godzinach porannych (gdzie akurat brakuje admina)

masz doswiadczenie

Jedyny minus to to GT ktore moim zdaniem mozesz poprawic tak samo jak posty/tematy na forum

@ [CS 1.6] Admin PaintBall @ Globalny Admin 1.6 @ [CS 1.6] Opiekun PaintBall

• Super! 1

Jestem na TAK.

Ma doświadczenie,  pomoc się przyda.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...