Jump to content

Podanie na Admina

Recommended Posts

• Cała zawartość 13
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Pomimo nie za kolorowej przeszłości wydaje mi się,  że chłopak zrozumiał swój błąd i odczuwa skruchę. Posty, postami.. Jest to rzecz do szybkiego nadrobienia. Co najważniejsze jest jak najbardziej upr

Czy zapoznałeś się z regulaminem?:Tak Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?:Oczywiscie Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?:Tak Na jakim serwerze chcesz Admina?:Paintball Doświadczeni

Jestem na nie.  - Druga Szansa  - Wiek - Brak wymaganej ilości postów 

Czy zapoznałeś się z regulaminem?:Tak
Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?:Oczywiscie
Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?:Tak

Na jakim serwerze chcesz Admina?:Paintball
Doświadczenie:Ogarniam komendy ogólnie umiem do 85% wszystko
Dlaczego Ty?:Chcialbym pilnować porządku na serwerze np. Nie wchodzenia na txt przez graczy,Kultury pilnować lecz czasem emocje mnie poniosą i musze sie wtedy Hamować 
Co chciałbyś wprowadzić?;Kulturę ktorej niestety duzo graczy nie przestrzega i porzadku
Byłeś kiedyś banowany? (sprawdź w AMXBans):Tak,AutoBH 

Rodzaj Pokuty: Druga szansa

Imię:Jakub

Nick na serwerze:[DDL*TEAM]Lord
Ilość przegranych (link do GT) :https://www.gametracker.com/player/[DDL*TEAM]Lord/pb.cskatowice.com:27015/
Mikrofon:Tak
Składka: TAK
Twoje SteamID:STEAM_0:00519001988
Kontakt:Forum,Facebook,TeamSpeak3

Edited by Lord
  • Lubię to! 1

Brak wymaganej ilości postów, ale da sie nadrobić

Wiek 16 lat to wystarczająco, szczególnie że kolega ogarnia grę, jest kulturalny

Każdy zasługuje na drugą szansę

Często gra, wie o co kaman jeśli chodzi o bycie adminem. Jestem na TAK, ale póki co na okres próbny

• Super! 1

Pomimo nie za kolorowej przeszłości wydaje mi się,  że chłopak zrozumiał swój błąd i odczuwa skruchę. Posty, postami.. Jest to rzecz do szybkiego nadrobienia. Co najważniejsze jest jak najbardziej uprzejmym i miłym chłopakiem. Jestem za okresem próbnym dla tego pana 😊😉

• Lubię to! 2
  • Super! 1

Również na NIE 

- Druga szansa to jest jeden z głównych powodów 

1 godzinę temu, Szympek napisał:

Jestem na nie. 

- Druga Szansa 

- Brak wymaganej ilości postów 

Zgodzę się tutaj z kolegą. Na NIE

2 godziny temu, .exe napisał:

Również na NIE 

- Druga szansa to jest jeden z głównych powodów 

Z tego co wiem heszek tez ma 16 druga szansa rozumiem 

Jestem za daniem mu szansy chłopak zrozumiał swój błąd i myślę że będzie coraz lepiej 😁 A posty zawsze można nadrobić😂😂

PS. @ SzympekWiesz co nie znalazłem w regulamine że nie można  się wypowiadać w swoim temacie, może mi znajdziesz? 😉

• Lubię to! 1
By (1)`SzYMI -.^,

Ja sobie tak wymyśliłem :)

Na nie  

Powód wszystko,  bo nic nie spełniasz a ta druga szansa to już w ogóle. 

Lubie cie (w skali 1-10 daje gora 3) 

Ale jestem na nie poniewaz klamales mi prosto w uszy na ts3 ze nie czitowales a uzywales qtedy autobh,  a dlamnie taka osoba jest niewiarygodna

Gdybym używał autobh i ktoś by się mnie zapytał czy to czit, to przysięgam, że najszczerzej bym odpowiedział, że nie, ponieważ w moim rozumieniu czitem jest wh/aim/sh, więc może w jego rozumieniu również?

Mniejsza z tym, ja jestem na TAK. Miły z niego chłopak i rozpoznawalny na serwerze, grać potrafi więc moim zdaniem ma też dobrą umiejętność oceny gry ludków z serwera. Czy w regulaminie jest coś o tym, że druga szansa skreśla z bycia adminem? Bo co jak co, ale przesadzacie z tym.. i to, jak już wszyscy wiemy, za autobh.

Posty na forum przecież nadrobi. Ja sam za pierwszy razem przy okazji adminowania miałem może z 4-5 postów i sobie spokojnie nabiłem minimum już z rangą admina pb na forum.

/ @ Pogromwidziałem, zostawiłem również reakcję "dzięki" za rzut oczkiem w regulamin i przywołanie tego punktu czego nie chciało się zrobić mojej leniwej pupie. Nie powinienem, jednak pozostaję przy swoim stanowisku.

Cytat

3. Osoba, która otrzyma tzw. 'Drugą Szansę' nie będzie mogła zostać u nas Adminem, chyba że wykaże swój zapał i chęć pomagania sieci ! Ale będzie to bardzo trudne i długie, aby odzyskać zaufanie !

Wg mnie to zamyka całkowicie sprawę.

• Dzięki! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało odrzucone.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...