Jump to content

Pytanie Tygodnia #79

Recommended Posts

• Cała zawartość 6
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Święta, Święta... i po Świętach  ⛄   Jak spędziliście tegoroczne Święta? Wydarzyła się może jakaś ciekawa historia? Opowiadajcie jak minął Wam ten czas 🎄

Święta, Święta... i po Świętach   Tak jak napisalas ,...i po swietach. Co sie wydazylo ciekawego ? U mnie wydezenie bardzo szczegolne ,skoro jestem caly rok najebany to w te swieta post

W tym roku mogłam obdarować swoją rodzinę fajniejszymi  i bardziej trafnymi prezentami 🙂 W Wigilię byliśmy u rodziców mojego Dawida, w I dzień świąt byliśmy u moich rodziców i w II dzień świąt znowu u

94odsLw.png

Święta, Święta... i po Świętach  ⛄

Jak spędziliście tegoroczne Święta? Wydarzyła się może jakaś ciekawa historia? Opowiadajcie jak minął Wam ten czas 🎄

• Lubię to! 2
  • Przykro mi 1

Święta, Święta... i po Świętach

Tak jak napisalas ,...i po swietach.

Co sie wydazylo ciekawego ? U mnie wydezenie bardzo szczegolne ,skoro jestem caly rok najebany to w te swieta postanowilem byc trzezwy i bylem cale 3dni 🤭

Hip Hip Huraaa ! 🤣🤣🤣

• Lubię to! 1
  • WOW! 1
By TOKSYNA,

Brawo Ty xdd

W tym roku mogłam obdarować swoją rodzinę fajniejszymi  i bardziej trafnymi prezentami 🙂 W Wigilię byliśmy u rodziców mojego Dawida, w I dzień świąt byliśmy u moich rodziców i w II dzień świąt znowu u rodziców Dawida bo jego tata ma ma dzisiaj urodziny. Wiem, że w święta nie chodzi o prezenty tylko o czas spędzony razem więc były to naprawdę super spędzone 3 dni 🙂

• Lubię to! 1
  • Super! 1

Święta Święta i po Świętach meh praca czeka haha 

co ciekawego się wydarzyło mojej kobietce udało się dostać karte 2080 i pod choinkę dała mi karton a tam 1050ti XD pózniej odpalam kompa a tam wielkie bydle w szkle widać patrze a tu karta juz włożona mm z niedowierzaniem patrze w ustawienia a tam 2080 hehe

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...