Jump to content

Podróż w czasie z CSKatowice!

Recommended Posts

• Cała zawartość 10
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Cześć, Tak jak w tytule tematu, chciałbym Was dziś zabrać na podróż w czasie Korzystając z tego, że są święta i każdy ma trochę czasu dla siebie, chciałbym pokazać Wam stronę "Web Archive", któr

Pamiętam te czasy jak jeszcze podgrywałem po każdym PB od końca 2013 roku.  Konto mam założone w 2014 roku,  ponieważ dostałem tutaj ssy. W tamtym momencie nie spodziewałem się, że zostanę na długo, b

Ale super, aż mi się łezka w oku zakręciła, mimo że nie mnie na żadnym z ss'ów XD Ale miło zobaczyć jak się sieć rozwijała 😉

Pamiętam te czasy jak jeszcze podgrywałem po każdym PB od końca 2013 roku.  Konto mam założone w 2014 roku,  ponieważ dostałem tutaj ssy. W tamtym momencie nie spodziewałem się, że zostanę na długo, ba że spotkam się z wami w realu ( @ Ogen Dogen @ Dzaastine @ Notarro) Mam nadzieję,  że ta lista się powiększy i będą częstsze spotkania, kiedy miną te straszne czasy 😞. Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam XD

Rozwinę trochę moją przygodę na CSK.

W 2014 założyłem konto, żeby wrzucić ssy. 

Pogrywałem na serwerze rzadko ale czasami z nudów wchodziłem,  ponieważ wtedy była era klanów i przeważnie grało się mixy/spary.

Byłem ciężkim graczem,  który darł jape, nie gryzłem się w język i pare banów wyłapałem 🤣

Gdy powoli coraz dłużej zacząłem grywać na PB CSK (głównie dzięki siwemu i pomarańczy) to miałem spine z Helonem 🤭🤣

W międzyczasie rozkręcił mi się kontakt z @ `oNe !i @ Dzaastine (czasy,  kiedy jeszcze szarą myszką byłaś). Moi pierwsi cyber rodzice 😘😘😘🥰😍

Minęło trochę czasu, aż zmienilem kolorek na niebieski. Oczywiście bywały przerwy od csa, jedna lub dwie, gdzie mnie kompletnie nie było. 

Gdy oficjalnie RUDYM BARONEM CSK to nie mogło być inaczej więc złożyłem podanie o G@. I chuja z tego koloru się nacieszyłem. Nawet 24h  nie minęły a zostałem OP PB..

Poszedłem na kurierke, gdzie straciłem przez jakiś czas ochotę na grę i zrezygnowałem rang, poniewaz skupialem się na pracy i poznawałem swój rejon. 14/15 wioch udało mi się ogarnąć i gdyby porównać moje początki z nauczony mechanizmem to jest diametralna różnica 😅.

Świat jest mały,  ludzie tak mówią,  ja się pod to podpisuje. Po jakimś czasie wyszło, że na moim rejonie mieszka @Arek :Di akurat był okres, gdzie praktycznie codziennie wozilem jego tesciom paczki ze smyka XD

Wracając do mojej historii z CSK.

W 2019 roku wypiłem harnasia z @ Dzaastine @ Ogen Dogenna Zakrzówku (bardzo miło spędzałem z wami czas) i nie zapomnę komentarza Justyny "Kurwa jaki ten Kraków jest duży xD", bo się jechało i jechało tym trambabajem 🤣

Wróciłem na serwery i cyk nagle jestem zielony xD W 2014 roku nie spodziewałem się,  że będę tutaj miał taki kolorek.

Loffciam was wszystkich 🥰🥰

PS. ze starym czasów pamiętam jeszcze@ szwedzka

Zajebista dupa z charakterkiem 😊😊

• Lubię to! 2
  • Super! 1

Wszystko spoko, ale wyłapany dopiero w 2k17, a konto od 2k13 😜 Pamiętam jeszcze stare forum, ahh kiedyś to były czasy jak to mówi starsze pokolenie 😛