Jump to content

Już niebawem koniec...

Recommended Posts

• Cała zawartość 22
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Uff, 24 grudnia... WIGILIA! Tak wiem, każdy czekał na ten temat jak co roku, bo pisze go najlepszy człowiek stąpający po tej ziemi, tak to ja Usiadłem właśnie w fotelu pijąc herbatę (z PRO

Od siebie chcialabym podziękować @ KaZiu :] bo to on namówił mnie do napisania podania na redaktora 🙂 @ Ogen Dogen że zawsze znajdzie czas i chętnie mi pomaga. @ DavidM za danie szansy oraz reszcie @ 

Wesołych Świąt całej społeczności, oby przyszły rok był lepszy od tego 🙂  Również chciałabym podziękować wszystkim za cudowną współpracę. Wam  @ Redaktor  w szczególności za kawał dobrej roboty i

A ja Tobie @ cajmert życzę dużo zdrowia szczęścia pieniędzy pomyślności, radości no i ewidentnie wzrostu 🥰

By cajmert,

Małe jest piękne xD

By (1)`SzYMI -.^,

Ale duże może więcej xD

Również życzę Tobie @ cajmert zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia jak i całej ekipie CSK

23 minuty temu, cajmert napisał:

a teraz już jesteśmy dorosłymi, przystojnymi facetami z klasą i pieniędzmi

XDDD

wesołych świąt kochani, zdrówka dla wszystkich! dzięki za tyle lat przesiedzianych tutaj i za te milusie słówka Dejwid, wszyscy jesteście super 🤗

• Zmieszany 1
  • Super! 1

Ja dziękuję że mogłem dołączyć do tej społeczności. A także życzę każdemu Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku oraz przedewszystkim zdrowia w obecnych czasach. 

Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia 🙂 i oczywiście hucznej imprezy sylwestrowej, aby was z butów wyjebało 🥳

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy tutaj są, bo każdy z nas stanowi  ten brakujący puzzel, dzięki któremu jesteśmy całością. Przeprosić tych którym wadziłem i byłem dla nich wulgarny, chamski (obiecuję poprawę) 

Ja to tam uwielbiam wpadać do was w odwiedziny czy to takie malutkie czy takie duże zawsze jest super ^_^ Mam nadzieję że tych spotkań będzie jeszcze więcej  🙂 WAM WSZYSTKIM! Życzę by jak najlepiej się to życie toczyło. 

PS. 

Jestem ciekaw jakby wyglądały życzenia świąteczne pisane przez @ Ogen Dogen :D

A i Dawid w tym roku coś mało tych twoich wypocin  😛

No Dawidku, ale to ty prowokujesz kłótnie i czasami mam wrażenie, że robisz to z premedytacja :D zycze wszystkim również wesołych i spokojnych świąt ❤️

Wesołych Świąt całej społeczności, oby przyszły rok był lepszy od tego 🙂 

Również chciałabym podziękować wszystkim za cudowną współpracę. Wam  @ Redaktor  w szczególności za kawał dobrej roboty i pomoc w redakcji. 

Dziękuję również z całego serca  @ Właściciel  za zaufanie do mnie i danie mi szansy na tak wielu szczeblach na sieci, a w szczególności @ Ogen Dogen bo zawsze pomożesz w najtrudniejszej sytuacji i wytłumaczysz jak coś naprawić kiedy z własnej głupoty popsuję :D 

Tobie @ Pogrom zwłaszcza za to, że zawsze jesteś w gotowości do pomocy i bardzo można na Ciebie liczyć 🙂

Również dziękuję wam za wspólnie spędzony czas z wami ❤ A szczególnie  @ VitanellZa tyle lat zmagania się ze mną i przetrwanie wzlotów i upadków naszej znajomości,  @ DavidMZa namówienie do napisania podania i znoszenie mojego jęczenia (zwłaszcza na pralce xD) i narzekania, @ MOKRY LUCKY LUCKmojemu ulubionemu kowbojowi i życzę mu sukcesów i dobrej drogi do Niderlandów 😁 @ TOKSYNAZa wsparcie i możliwość rozwijania mojej duszy artystycznej xD @ InkwizytorZa ciągłą pamięć o mnie i wybudzanie po nocach 😂 @ KaciK_CsK Za szanse bycia jednością Teamspeaka. No i oczywiście @ PogromZa bycie niesłychaną  zrzędą i leniuchem ale za to jakim kochanym i za trzymanie mi kolorku w Amongu (doceniam ❤) oraz przepraszam za mordowanie cię jako pierwszego 😆

I wszystkim innym, których nie wymieniłam życzę z całego serduszka wesołych,  zdrowych i spokojnych świąt w gronie najbliższych 😇

• Zmieszany 1
  • Super! 3