Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 13
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Ja się nie chwalę, bo będzie wam głupio xDD

Ja w tym roku dostałam nowego laptopa, szafę do pokoju i szafkę do łazienki 😱 najbogatsze święta w całym moim życiu  

Mi na święta akurat paczka od rodziny dotarła, a sam sobie sprezentowałem telefon i lapka. Na bogato, tylko troche samotnie 😜

CSKatowice.com

Cześć i czołem!

Piąte zadanie zadanie!

Magiczny dzień, wigilia! Dzień, w którym spędzamy czas z bliskimi, dajemy oraz otrzymujemy prezenty.

Powiedzcie, co otrzymaliście w te święta, albo co byście chcieli otrzymać? Czy cieszycie się z tegorocznych prezentów?

Ja w tym roku dostałam nowego laptopa, szafę do pokoju i szafkę do łazienki 😱 najbogatsze święta w całym moim życiu :D 

• Super! 1

Torebkę 😍 w życiu bym się nie spodziewała ❤️

Portfel, kubek z kotem(kolejny do kolekcji), kieliszek do wina z winem xD

• Lubię to! 1

Kosz pełen słodyczy Kinder. Będzie na 2 dni jedzenia :D do tego termos z kotem i przepiękna bransoletka z pandory, o której marzyłam juz od dłuższego czasu. 

• Lubię to! 1

Pierogi z kapustą i cebulą  ❤️ ❤️ ❤️ mogę jeść je łopatami   :D tylko że były na wigilię poza tym nic nie dostałem  😞

• Super! 1

W tym roku ch*j bombki strzelił i nie dostałem Whisky!siedzę trzeźwy,wkurzony i ciesze się  bo dostałem upragniony sportowy zegarek G-SHOCKA :D

• Super! 1

Klawiaturę tracer mecano, mysz logitech g102, zadowolony i to bardzo mimo, ze na początku było ciężko się przyzwyczaić

• Lubię to! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...