Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 12
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Świetny jeśli masz 100% pewności, że powie „TAK”, a jeśli nie to wręcz idiotyczny pomysł, bo długo nie zapomnisz takich zjeb** świat 🙂

Wszystko zależy od "eli". eli dziewczyna a ma taki charakter ze lubi świąteczny czas i nastrój świąt bo większości dziewczyn to raczej się marzą zaręczyny gdzieś na wyjeździe poza domem,na jakiś

Nie, bo jest na tłok że święta że rodzina i wgl a to jest trochę co innego gdzie chce się zapamiętać tą chwilę a moim zdaniem takie coś to na święta nie pasuje wgl. 

CSKatowice.com

Cześć i czołem!

Czwarte zadanie!

Święta, są okresem wspaniałym. Czy według was zaręczyny w tym okresie to świetny pomysł? Czy jednak to średni pomysł? (Dlaczego?)

Świetny jeśli masz 100% pewności, że powie „TAK”, a jeśli nie to wręcz idiotyczny pomysł, bo długo nie zapomnisz takich zjeb** świat 🙂

• Lubię to! 1

Wszystko zależy od "eli".

eli dziewczyna a ma taki charakter ze lubi świąteczny czas i nastrój świąt bo większości dziewczyn to raczej się marzą zaręczyny gdzieś na wyjeździe poza domem,na jakiś wakacjach albo weekendzie gdzie jesteście tylko sami.

• Lubię to! 1

Nie, bo jest na tłok że święta że rodzina i wgl a to jest trochę co innego gdzie chce się zapamiętać tą chwilę a moim zdaniem takie coś to na święta nie pasuje wgl. 

• Lubię to! 1

Według mnie bardzo słaby, powinien to być dzień który nie kojarzy się z niczym innym, żeby był wyjątkowy 🙂

• Lubię to! 1

Mi się wydaje, że czas nie gra roli jeżeli chodzi o zaręczyny. Jeżeli się kogoś kocha to nie ważne czy to święta czy jakiś wyjazd. Jak kobieta ma przyjąć pierścionek to go przyjmie wszedzie.

Święta? Czemu nie... nie każdy spędza święta w gronie caaaałej rodziny, można samemu kameralnie i tyle 😉

Moim zdaniem na czas świąt lepiej dać sobie spokój z zaręczynami, lepiej poczekać aż ten cały choinkowy szał troche minie. Dlaczego? Bo święta się kojarzą kompletnie z innymi rzeczami niż zaręczyny

Jak dla mnie to sredni pomysl. Uważam, że zaręczyny powinny być w momencie i miejscu ważnym dla obu. Jak dla mnie musi byc kameralnie i bez pompy 🙂

Słaby pomysł, święta powinny byc wyjatkowe z innego powodu

Jak dla mnie to słaby i oklepany okres na takie okoliczności. Ten dzień to mogłaby by być na przykład data poznania się (o ile partner pamięta). Dzień, który jest ważny dla obu stron i fajnie się go zapamięta. Może jakiś wyjazd we dwoje? Wspólny czas, bez stresu, bez widowni :D

Uważam, że to nie najgorszy pomysł, bo wtedy te święta pozostaną na długo w naszej pamięci i drugiej osoby, lecz czy będą wspominane dobrze, to już zależy od tego czy zostaną przyjęte przez drugą osobę.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...