Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Siemanko skoro nie chcecie Zombie moda I chcecie kasy moge za zombie server placic nie ma problemu niech ktos napisze mi na steam pw moze moge dozucic sie chociaz do servera Only De_dust2 sram na admina i tp bo to nie dla mnie  ale jak mam grac na waszym servie to chcial bym pograc dlozej a nie pare miesiecy i w koncu bedzoie zamkniety bo i tak malo ludzi zaczyna wchodzic jestem w stanie 50 euro max 100 co miesiac wplacac mialem kiedy wlasny server ale nie chce mi sie pier... z tym wszystkim tylko zwiekszcie sloty bo 24 to za malo bylo by mile widziane jak by jakis admin siedzial caly czas tam bo od chu.. odpalonych lata dla tego tracicie ludzi  😛 pozdrawiam  

• FD GOD locked and unlocked this topic
4 godziny temu, Gracjan Gitkowski napisał:

Siemanko skoro nie chcecie Zombie moda I chcecie kasy moge za zombie server placic nie ma problemu niech ktos napisze mi na steam pw moze moge dozucic sie chociaz do servera Only De_dust2 sram na admina i tp bo to nie dla mnie  ale jak mam grac na waszym servie to chcial bym pograc dlozej a nie pare miesiecy i w koncu bedzoie zamkniety bo i tak malo ludzi zaczyna wchodzic jestem w stanie 50 euro max 100 co miesiac wplacac mialem kiedy wlasny server ale nie chce mi sie pier... z tym wszystkim tylko zwiekszcie sloty bo 24 to za malo bylo by mile widziane jak by jakis admin siedzial caly czas tam bo od chu.. odpalonych lata dla tego tracicie ludzi  😛 pozdrawiam  

To chcesz zasponsorować dd2 czy zombie? 🤔 Odpisz na pw

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...