Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 2
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Na wstępie idniosę się do czegoś co wysłałeś @ Waterovsky na PW. "[...] ja mając G@, vipa i donatora mogę dać 10 dziennie co i tak jest dziwne bo dla vipa jest 15. [...]"  To, że dana ranga

Witajcie. W związku z lekkim ożywieniem forum, oraz w nadziei że będzie jeszcze więcej osób, co za tym idzie tematów, postów, proponuję zwiększenie puli reakcji które można dać, poprzez sumowanie ich

Dla przykładu ja mogę dać 10 reakcji dziennie, jako g@. Ktoś mający vipa(15 pkt), g@(10pkt) i donatora(6pkt) miałby wtedy do rozdania 31 pkt, zamiast właśnie np 10 czy 15

Jeśli technicznie i czasowo jest to do ogarnięcia, zapraszam do dyskusji na ten temat 🙂

Na wstępie idniosę się do czegoś co wysłałeś @ Waterovsky na PW.

"[...] ja mając G@, vipa i donatora mogę dać 10 dziennie co i tak jest dziwne bo dla vipa jest 15. [...]" 

To, że dana ranga ma x na dzień oznacza, że dana ranga ma x reputacji na ostatnie 24h a nie w danym dniu 🙂

Jednym słowem możesz wykorzystać 15 reputacji w ciągu ostatnich 24h. 

Masz 15 reputacji jako G@, Donator i VIP gdyż VIP nadal ma ich najwięcej z tych wszystkich 3 rang mimo iż masz jako główną G@. 

W dniu dzisiejszym dodałem wyświetlanie pozostałych reputacji jakie nam zostały w ciągu ostatnich 24h  (Pewnie wyglądowo zmieni się to trochę w ciągu najbliższych dni 🙂

R2mHWnD.png

KusyMpq.png

11 godzin temu, zajączek zagłady napisał:

Witajcie. W związku z lekkim ożywieniem forum, oraz w nadziei że będzie jeszcze więcej osób, co za tym idzie tematów, postów, proponuję zwiększenie puli reakcji które można dać, poprzez sumowanie ich

Dla przykładu ja mogę dać 10 reakcji dziennie, jako g@. Ktoś mający vipa(15 pkt), g@(10pkt) i donatora(6pkt) miałby wtedy do rozdania 31 pkt, zamiast właśnie np 10 czy 15

Jeśli technicznie i czasowo jest to do ogarnięcia, zapraszam do dyskusji na ten temat 🙂

"Dla przykładu ja mogę dać 10 reakcji dziennie, jako g@. Ktoś mający vipa(15 pkt), g@(10pkt) i donatora(6pkt) miałby wtedy do rozdania 31 pkt, zamiast właśnie np 10 czy 15" 

https://cskatowice.com/topic/27030-info-dzienny-limit-reputacji-dla-poszczególnych-grup/

"Jeśli technicznie i czasowo jest to do ogarnięcia, zapraszam do dyskusji na ten temat 🙂"

Możliwe techniczne raczej jest z tego co już zaglądałem tylko czy warte tego ile nakładu pracy musiałbym włożyć w to? Dodając do tego, że z tego co widziałem trzebaby było przerabiać jedno miejsce w silniku bo innego sposobu na to nie znalazłem 😉

Reputacja powinna być pewnego rodzaju nagrodzeniem dla danej osoby a nie do tego aby rozdawać jej nie wiadomo ile 🙂

Po coś zostały limity wprowadzone aby nie było tak, że jest rozdawane po 500 każdemu jednego dnia, a sumując możliwość reputacji w pewnym momencie dojdziemy do takiej sytuacji. 

Mimo wszystko i tak poczekam na wypowiedz reszty chłopaków 🙂