Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 14
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

troche slabo ale z rodzenstwem za dzieciaka wlazilismy na choinke i tyle razy byla przewrocona, ze w koncu rodzice przywiazali ja do sciany i sufitu hahah

Może nic ciekawego mi sie nie przydarzyło ale tak jak mowi @ TOKSYNA za dziecka byla radocha z przygotowan i prezentow a teraz mając swoje dzieciaki łezka sie w oku kręci kiedy twoje własne dziecko ot

CSKatowice.com

Cześć i czołem!

Czas na drugie zadanie!

Wystarczy, że opiszesz nam swoje najwspanialsze wspomnienie świąteczne.

Coś co ci się przydarzyło w Święta Bożego Narodzenia i czego nie zapomnisz do końca życia.

Czas do wtorku 22:00, przepraszamy za opóźnienie. Równolegle o północy wystartuje kolejna część 🙂

Hmm mam wrażenie, że święta za dzieciaka były inne niż teraz....był śnieg[JAKOŚ JAK JEST ŚNIEG PRZYNAJMNIEJ JA CZUJĘ BARDZIEJ "MAGIĘ ŚWIĄT"] wolne od szkoły się miało.... pomagało się ubierać choinkę mamie i wylizywać miskę z ciasta, zapachy z kuchni, kolędy itp itd, nigdy nie spędzaliśmy świąt z caaaałą rodziną tylko z rodzicami i ew bratem... jak człowiek dorósł to już święta nie są takie same... chyba, że jak kiedyś mi się jakieś dzidzi urodzi to inaczej będę to postrzegać. 

Po czasie ale co mi tam 😛

Najlepsze wspomnienia z Bożego Narodzenia to wspolne spotkania rodzinne, masa jedzenia, klimat, śnieg, pogaduchy przy stole. Wolne od pracy/szkoły

Na pewno za dziecka. Kiedy po kolacji wigilijnej tata zabieral cala nasza trójkę na korytarz aby wypatrywać czy dzieciątko juz leci. Magicznie zawsze tylko on je widzial, a my mu w to wierzyliśmy. Potem magicznie po powrocie do domu prezenty byly pod choinka. Raz rodzicom plan się nie udal, bo z Kasia weszłyśmy do przedpokoju gdzie byly wózki z lalkami dla nas i rodzice ściemniali, że dzieciatkalo nam w tym roku szybsza niespodziankę zrobiło. 

Najlepszym wspomnieniem było gdy dostałem gitarę od taty. Pierwszą w wieku 4 lat, elektryczną. Położyłem ją między dwoma fotelami i zrobiłem sobie z niej most xD

Drugą gitarę dostałem w wieku 16 lat. Jest to jedna z najbliższych mi rzeczy, bo jest jedną z nielicznych, która daje mi jakiekolwiek szczęście.

troche slabo ale z rodzenstwem za dzieciaka wlazilismy na choinke i tyle razy byla przewrocona, ze w koncu rodzice przywiazali ja do sciany i sufitu hahah

• Haha 1

Najwspanialszym wspomnieniem było wstawanie rano aby tylko zobaczyć czy są już prezenty pod choinką i co się dostało oraz wspólne ubieranie choinki z rodzeństwem. Najbardziej w pamięci mam sytuację z Wigilii kiedy przed przyjazdem rodziny przepaliły nam się lampki na choinkę i mój tata postanowił je naprawić i tak naprawił, że na całej wsi prądu nie było kilka godzin aż pogotowie energetyczne przyjechało, a tato do mnie pamiętaj synek,  że w życiu trzeba się dobrze podpiąć i do kobiet i do prądu. XDD

Może nic ciekawego mi sie nie przydarzyło ale tak jak mowi @ TOKSYNA za dziecka byla radocha z przygotowan i prezentow a teraz mając swoje dzieciaki łezka sie w oku kręci kiedy twoje własne dziecko otwiera prezenty i jest szczęśliwe 🙂

• WOW! 1

Każde święta są jedyne i niepowtarzalne, ale najlepiej chyba wspominam poprzednie, kiedy pierwszy raz postanowiłam sama zorganizować wigilie 😛 O dziwo wszystko wyszło, nikt się nie potruł.

Ja tam zadnych akcji nie mialem ale w wigilie zawsze przyjezdzala rodzina do babci i po wigili zawsze kolendy spiewalismy.To byl taki klimat swait jak z filmu haha i zawsze pelny brzuch xd

Nie miałam żadnej takiej "mocnej" sytuacji. Kiedyś święta postrzegałam jakoś inaczej, cieszyłam  się wręcz, że święta się zblizają. Teraz, z czasem jakos neutralnie do tego podchodze i nie jest to cos dla mnie wyjątkowego.
Wyjątkowa to będzie pasterka XDD

W sumie zawsze jest podobnie, aczkolwiek w ostatnie swieta rodzice odkryli filtry do zdjęć w telefonie i zaczęli się nimi bawić co w sumie wygladalo zabawnie

Jako, że w tym czasie dużo jest prezentów, pierwsze co mi do głowy przyszło to właśnie prezent. Nie do końca najwspanialsze wspomnienie ale no. XD
W drugiej klasie liceum ciotka zapakowała mi pod choinkę kilkanaście różnych prezentów, podjarałem się, bo kurde pod choinką tyle rzeczy z moim imieniem, jak odpakowałem to okazało się, że w każdym z nich był arkusz maturalny z ostatnich lat, nie rozwiązałem ani jednego XD

Co przydarzyło mi się w święta i nie zapomnę nigdy tego? "TAK" z ust mojej żony, gdy poprosiłem ją o rękę.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...