Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 18
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Oczekuje zawsze jakiegoś Gadżetu bo jestem z charakteru Gadżeciażem i majsterkowiczem.A dostaje zawsze butelke Whisky i koncze Święta najebany i zapominam ze chcialem jakis prezent xD.

Ogólnie zawsze jak coś sobie wymarzę, to nie czekam  aż ktoś mi to kupi, tylko zbieram kasę i kupuje sama. Ale jakby juz dzieciątko chciało mnie uszczęśliwić, to przydałby mi się nowy laptop, bo mój m

Majtki i skarpetki, dzięki temu nie muszę się przez cały rok martwić o bieliznę xD

CSKatowice.com

Cześć i czołem!

Nasze pierwsze zadanie jest dosyć proste!

Odpowiedz na pytanie:

Czas świąt jest mega ekscytujący.

Jakiego prezentu oczekujecie? Czego pragniecie i dlaczego?

Co otrzymujecie najczęściej?

Macie czas do godziny 23:59 😉

• Super! 1

Majtki i skarpetki, dzięki temu nie muszę się przez cały rok martwić o bieliznę xD

• Lubię to! 1
  • Super! 1

Oczekuje zawsze jakiegoś Gadżetu bo jestem z charakteru Gadżeciażem i majsterkowiczem.A dostaje zawsze butelke Whisky i koncze Święta najebany i zapominam ze chcialem jakis prezent xD.

• Ja pierd*le 1
  • Haha 6

Najczęściej dostaje kapcie  xd mama mojego Dawida uwielbia mi je dawać xddd 1 raz od niepamiętnych czasów chcialabym dostac coś dla siebie niż do domu... zawsze patrzyłam na prezenty bardziej praktycznie co mi się przyda żebym sama kupować nie musiała... A w tym roku jestem samolubem  i myślę o sobie.

• Lubię to! 2

Czas świąt jest mega ekscytujący.

*Czas swiat nie jest dla mnie mega extytujacy ,dla mnie to mega chaos ,czego nie lubie 😔

* Nie oczekuje prezentow (zeczowych) ,najlepszy prezent ,to kiedy przytuli cie ktos nakim ci zalezy i powie ci nejlepsze zyczenia 🥰

*zawsze dostaje tosamo ,kawe ,czekoladki i vodke 🤣

Zawsze chciałem dostać jakieś klucze czy coś zmyślnego do garażu ale jedyne co dostaje w święta to SMS o treści "trzeźwyś?" Bo jak to znajome każdemu każdy gdzieś chce jechać lecz nikt kierowcy nie ma  :D

• Super! 1

Ja chciałbym dostać na święta słuchawki XD

Co dostaje? Najczęściej prezenty które uszczęśliwiają obie strony, czyli alko. Ewentualnie książkę albo skarpetki

Ale że pije dość rzadko, to pytania o bycie kierowcą często się zdarzają

• Super! 1

Ogólnie zawsze jak coś sobie wymarzę, to nie czekam  aż ktoś mi to kupi, tylko zbieram kasę i kupuje sama. Ale jakby juz dzieciątko chciało mnie uszczęśliwić, to przydałby mi się nowy laptop, bo mój mial bliskie spotkanie z ziemią i trochę mu matryca odpada :D No i chciałabym dostac prawo jazdy pod choinkę, żeby mi sie bardziej chciało ruszyć dupe z domu :D

• Haha 2
  • Zmieszany 1

W sumie to aktualnie pragne myszki, bo jak niektorzy wiedza mam ze swoja aktualnie problemy XD
A przeważnie trafiają mi się ciuchy

• Lubię to! 1
  • Haha 1
12 godzin temu, relax napisał:

THE SAME XDDDD

Ale, że już to zaklepane 😞, to chciałbym chociaż otrzymać bon na szczęście w życiu :D

• Lubię to! 1
  • Super! 1

Mysle, ze jak wiekszosc pragne zdrowych i radosnych swiat spedzonych z bliskimi, poniewaz to jest chyba najwazniejsze a jezeli chodzi o rzeczy materialne to obecnie niczego mi nie trzeba :D

Czesto dostaje perfumy :D

• Lubię to! 1

Nie mam tak, że chciałbym coś dostać z każdego prezentu cieszę się jednakowo. Najlepszym jest spotkanie z moim chrześniaczkiem, którego nie często widuje niestety, bo dzieli nas wiele kilometrów.
A tak to głównie królują ciuchy, perfumy, i alko od szwagrów, bo i tak wiedzą, że zaraz to wyciągnę i wypijemy razem 😀

• Lubię to! 2

Oczekuje wymarzonej lodowki (taka kolo biurka) poniewaz juz na parapecie nie ma gdzie trzymac monsterow i liptonow.

Co otrzymuje ? SKARPETKI I GACIE znam ten bol jak co roku daja ci pakiety gaci z skarpetkami

@ Szympek, @ relax dolaczam sie do was 

• Haha 1
By (1)`SzYMI -.^,

To nie jest ból, tylko radość, bo nie ma kiedy kupić se nowych majtasów, a one od pierdów już dziurawe xDD

Czego pragnę?

Aby moja rodzina była zdrowa i szczęśliwa. Chciałabym żeby rok 2021 był lepszy od tego zje*anego, który na całe szczęście dobiega końca. Żeby już żaden pech mnie nie prześladował, a najchętniej to chciałabym wehikuł czasu, który pozwoliłby cofnąć się chociaż parę dni wstecz i zrobić coś czego człowiek nie zrobił wcześniej i teraz musi odpracowywać swój błąd.

ALE NAJBARDZIEJ PRAGNĘ aby karma dopadła złych ludzi, wszystkich złych! A zwłaszcza tych, którzy krzywdzą innych przed samymi świętami i na dodatek w tak trudnym czasie jakim jest ta pseudo pandemia... błagam tylko o tyle 🙏 Karmo wróć. 

Z rzeczy materialnych nic nie jest mi do szczęścia potrzebne. 

Standardowo zawsze dostaję kasę i perfumy, bądź coś dla mnie. W tamtym roku mój chłop się postarał i naprawił mi samochód, lecz pech chciał, że chwilę po tym miałam starcie z dzikiem na drodze xD ( @ shox loffki ) ciekawe czym w tym roku mnie zaskoczy ^^ 

Zasadniczo to tylko chce zdrowia dla rodziny, ostatnio wszystko się komplikuje i nie idzie po naszych myślach. Co dostaje? 

Nie dajemy ani nie dostajemy prezentów na święta :D

Chociaż chciałoby się dostać coś fajnego, jakiś ciuch, sprzęt lub kosmetyk :D

• Super! 1
17 godzin temu, cajmert napisał:

Jakiego prezentu oczekujecie?

Nie oczekuję niczego - nie lubię dostawać prezentów. Wole nimi obdarowywać innych niż kupować coś sobie.

Czego pragniecie i dlaczego?

W końcu wolnej chwili, aby znów można było grać z ziomeczkami po 10 godzin dziennie B)

Pieniążki - każdy w mojej rodzinie doszedł do wniosku, że najlepiej dać pieniądze, bo nikt się nie obrazi jak je dostanie i właściwie on sam może zadecydować co chce.

• Lubię to! 2

Jakiego prezentu oczekujecie? - Najbardziej oczekuję mojego rodzeństwa, którego w te święta zabraknie przy wigilijnym stole poprzez brak możliwości wylotów z Anglii. 

Czego pragniecie i dlaczego? - Najbardziej pragnę pieniążków, które będę mógł przeje*ać na sylwestra i się naje*ać. 

Co otrzymujecie najczęściej? - Najczęściej otrzymuję perfumy (pewnie przez to, że je*ie ode mnie szlugami), lecz gdy znów je dostanę zamiast kaski, to odsprzedam (jak je dostanę i ktoś byłby chętny - pw ), żeby mieć kaskę na najeba*ie się w sylwka. 

Oczekiwać nie oczekuje niczego, bo nie zależy mi na prezentach i po prostu chce aby wszyscy w rodzinie byli zdrowi

Najbardziej ze wszystkiego chciałabym swoją siostrzenice w domu na święta, bo młoda szybko rośnie a ciotka dawno jej nie tuliła

Przeważnie dostaje to co wszyscy czyli jakieś ubrania/perfumy lub pieniądze które po Sylwku znikają z portfela, ale przynajmniej w tym roku wiem ze kasy ze świąt nie przepije tylko wszystko pójdzie na naprawe auta po spotkaniu z super sarenką 

• Haha 2
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...