Jump to content

Podanie polpatr

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nick:polpatr Staż w CS:8 Umiejętność rozpoznawania cheatera: Posiadam. Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): Tak Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N): Co do CS:GO nie będę owijał w bawełnę. Musiałbym się

@ Blacklisted CS 1.6 Podeślijcie mu 2 demka jeśli macie jakieś ciekawe 🙂 Jeśli nie macie to coś później poszukam 😉

a ja bym wzial bez oceniania demek.    pierwsze dwa demka rozpisane przez kolege bysmy sprawdzili sami bo ob3cni3 brak BL'a ktory by demko rozpisal...

Nick:polpatr
Staż w CS:8
Umiejętność rozpoznawania cheatera: Posiadam.
Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): Tak
Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N): Co do CS:GO nie będę owijał w bawełnę. Musiałbym się doszkolić w kwestii sourcebans oraz rozpisywania demek CS:GO myślę że nie będzie z tym żadnych problemów odnośnie szybkiego przyuczenia.
Czy spełniasz wymagania ?(T/N): Tak
Doświadczenie: Moje dotychczasowe doświadczenie wygląda następująco. Posiadałem kilka serwerów swoich zaczynając od PB i wiele innych. Byłem także w szeregach UB team. Ujmując to jak by u konkurencji. Myślę że się sprawdzę na tym stanowisku, chciałbym także pomóc obecnemu teamowi  z braku kadry.
Dlaczego Ty: Zawsze te pytanie jest zawsze najciekawsze. Chciałbym dodać że jestem osobą odpowiedzialną i podchodzę do swoich obowiązków starannie i sumiennie. Myślę że po pewnym okresie jak zostanę przyjęty dam się pokazać z dobrej strony aby nasza Katowicka społeczność się rozrastała.
Imię: Wiktor
Kontakt: (steam, gg) Steam: polpatr, Forum: polpatr 
Twój SteamID:

STEAM_0:0:263329
  • Lubię to! 2

Wydaję mi się,  że chłopak by się sprawdził i wspomógł braki w kadrze BL. Do tego jestem zdania, że jak ktoś nie spróbuję to się nie nauczy a bez danej szansy nie można stwierdzić czy się nadaje czy nie.

Jestem za okresem próbnym dla tego pana 🙂

W sumie można dać mu szanse widać że chce pomóc, 😉 a tak jak napisał Pan @ PogromDać mu 2 demka niech pokaże na co go stać 😁😁

a ja bym wzial bez oceniania demek. 

pierwsze dwa demka rozpisane przez kolege bysmy sprawdzili sami bo ob3cni3 brak BL'a ktory by demko rozpisal...

• Haha 1

Ze względu na braki w kadrach biorę w ciemno na okres próbny. Odezwij się na steam /id/ogendogen to ci dodam dostępy.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...