Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 10
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

14. Uważa się, że Franklin Pierce (1853-1857) był pierwszym prezydentem, który umieścił choinkę w Białym Domu.   Imieniny obchodzą:   Izydor, Noemi  oraz  Agnellus, Arseniusz, Bert

Po co @ Lipny Po co latac po pół litra jak można wziąść od razu litra ☺️

Dzień małpki hehe @ TOKSYNAty alkoholiczko 🤣

ovIERkp.png

pwbxNtJ.png

14. Uważa się, że Franklin Pierce (1853-1857) był pierwszym prezydentem, który umieścił choinkę w Białym Domu.

Imieniny obchodzą:

Izydor, Noemi  oraz  Agnellus, Arseniusz, Bertold, Druzus, Eutropia, Gorzysław, Heron, Jan, Nahum, Nikazjusz, Nikazy, Pompejusz, Sławobor, Teodor, Wenancjusz, Wenanty, Wiator, Zozym

Przysłowie:

„Taką pogodę Nowy Rok przynosi, jaka na Jana od Krzyża się głosi”

Dzień Małpy

Dzień Małpy jest nieoficjalnym świętem międzynarodowym stworzonym i spopularyzowanym przez amerykańskich artystów w celu zwiększenia świadomości w odniesieniu do zwierząt, głównie ssaków człekokształtnych. Dzień Małpy jest dniem, kiedy możemy się czegoś nauczyć od tych uroczych i bardzo inteligentnych naczelnych lub można użyć tego dnia, aby zachowywać się jak małpy. Po raz pierwszy obchodzono to święto w 2000 roku i był to niewinny studencki żart. W kolejnych latach Dzień Małpy zyskał na popularności. Podczas obchodów dość często oglądane są klasyki filmu z udziałem człekokształtnych takie jak “King Kong” czy “Planeta Małp”. Często imprezom towarzyszą pokazy sztuki, w tym obrazy malowane przez szympansy, aukcje charytatywne i zbiórki funduszy na rzecz ochrony tych wspaniałych ssaków.

Dzień Pamięci 47 Roninów

W święto bohaterskich roninów warto poznać ich historię – nie tylko jest wciągająca, ale niesie za sobą cenne wartości.

yGgNUiI.png

„Po­wodze­nie dzieli Po­laków, bieda zbliża, nie­szczęście - łączy.” -  Józef Bułatowicz

• Lubię to! 2
  • Haha 2

@ TOKSYNAJa juz Ci coś mówiłem na temat tego alkoholizmu 🤪 to nie jest problem to jest hobby 😁

• Haha 1
11 godzin temu, TOKSYNA napisał:

Hahahaha za ja?xd to się bardziej tyczy @ magda@ Lipny itp itd  xddd

@ TOKSYNA

Poszedl wyzszy vat na akcyze alkoholi w malych opakowaniach ,małpki podrozały ,teraz mniej niz 0.5 sie nie oplaca 🤣🤭

28 minut temu, Lipny napisał:

@ TOKSYNA

Poszedl wyzszy vat na akcyze alkoholi w malych opakowaniach ,małpki podrozały ,teraz mniej niz 0.5 sie nie oplaca 🤣🤭

Widzisz Kuba @ magda Mati sie chociaż tego nie wstydzi xd nie to co TY ;d

• Haha 1
6 godzin temu, TOKSYNA napisał:

Widzisz Kuba @ magda Mati sie chociaż tego nie wstydzi xd nie to co TY ;d

Ja się do tedo @ TOKSYNATeż przyznaje ale traktuje to jako hobby 😁

A @ LipnyPopieram ze się nie opłaca niej niż 0,5 kupować 😉

• Ja pierd*le 1
  • Haha 1
18 godzin temu, magda napisał:

Ja się do tedo @ TOKSYNATeż przyznaje ale traktuje to jako hobby 😁

A @ LipnyPopieram ze się nie opłaca niej niż 0,5 kupować 😉

Po co @ Lipny Po co latac po pół litra jak można wziąść od razu litra ☺️

• Haha 2
  • Super! 1
3 godziny temu, Lipny napisał:

ostatnioo z przyjaciolka walilem 0,7 ...nie ,zebym namawial ,ale to nie glupia opcja 🤭

Mati! Proszę mi tu użytkowników na zła drogę nie sprowadzać...😡

• Ja pierd*le 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...