Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 21
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Witam. Jest sprawa mianowicie taka czy jest możliwość zrobić coś takiego jak te pare sekund na początku rundy ? Mianowicie chodzi mi o to aby zrobić postać przez którą by dało rady  zwyczajnie przejść

Jest taki plugin zeby bylo przenikanie przez cala runde a model sie wlacza jak gracz kucnie zeby dalo sie podsadzac 🤗

Jestem przeciw, niech będzie troche współpracy i wyrozumiałości. Graczowi ktory blokuje zawsze można zwrócić uwage, a i planować swoje ruchy tak żeby nie być blokowanym. ALE są wyjątki takie jak np. m

Witam. Jest sprawa mianowicie taka czy jest możliwość zrobić coś takiego jak te pare sekund na początku rundy ? Mianowicie chodzi mi o to aby zrobić postać przez którą by dało rady  zwyczajnie przejść . Wiele nerwów taki sposób gry wywołuje u mnie jak pewnie też u innych że w sytuacjach kryzysowych ktoś cię zablokuje ciałem i jesteś w ciemnej du..ie . Więc mam ogromną prozbę żeby zrobić to co jest kilka sekund na początku rundy przedłużyć na całą rozgrywkę . I mówię tutaj tylko o swoich teamach 😉 Pozdrawiam 

Widzę że pare osób nie zrozumiało tego co chciałem  przekazać . Mianowicie chodzi o to że nie chodzi mi o blokowanie kulkami bo na to jest paragraf w regulaminie chyba tylko o Blokowanie postaci postacia czyli jak ktoś stanie w wąskim przejsciu to nawet jak się zasrał nie przejdziesz nie rozumiem co koledzy macie na mysli  mówiąc że to jest gra zespołowa ? haha Pamiętajcie że tutaj grają różni gracze ci co grają jak należy i ci co wręcz przeszkadzają w grze . Rozumiem że to tylko gra zabawa ale bez przesady przez takie osoby właśnie zginełem w ciągu 2 godzin gry z 50 razy więc nie jest to problem jednostkowy . Ja rozumiem grę zespołową w taki sposób że każdy każdego osłania i umożliwia mu dobre wejście . A z drugiej strony tak jak LIPNY napisał nizej jest plugin że da radę kogoś podsadzić . POZDRAWIAM

Edited by szymon kowal
brak porozumienia
  • Dzięki! 1

No starsznie to irytuje jak ktoś zablokuje i wyklika caly magazynek wtedy blok z pol rundy trwa :D 

Fajnie by bylo jak by dalo sie cos z tym zrobic

ile sekund proponujecie?. Aktualnie jest 10sec

Ja bym proponował 15 sek. To i tak już jest wystarczająco. 

26 minut temu, DavidM napisał:

ile sekund proponujecie?. Aktualnie jest 10sec

Całą rundę jeżeli chodzi o własny team .

Jestem przeciw, niech będzie troche współpracy i wyrozumiałości. Graczowi ktory blokuje zawsze można zwrócić uwage, a i planować swoje ruchy tak żeby nie być blokowanym. ALE są wyjątki takie jak np. mapa rats_1337 na której wielu sie potrafi zagapić przy dziurach na dole w TT, wtedy lipa. Moja propozycja to dać przenikanie przez całą rundę, ale jedynie na wybranych mapach, o ile da się tak zrobić

• Dzięki! 1

Szczerze powiedziawszy to dostaje większej kurwicy z tym pluginem niż wcześniej bez niego, jak Cię taki dzban zablokuje to nerwy gwarantowane

15 sekund wystarczy, żeby wydostać się z respa i wykorzystać spawny.

@ KILER TY GO KILIMale to nie jest TeamPlay.

@ veegazJak jest dużo ludzi to nie wykorzystasz spawnów bez przenikania,  bo Cie zablokują.

14 godzin temu, Po Prostu Żyleta napisał:

Ja bym proponował 15 sek. To i tak już jest wystarczająco. 

zgodzę się z kolega 15 sekund i wszystko. 🙂 

ustawilem na 20sekund. 

temat zostawiam do dalszej dyskusji

• Super! 1

Pograłem trochę na serwerze i jest dramat z tym przenikaniem, bo gracze się blokują kulkami.

Moja propozycja jest taka.

1. Usunąć przenikanie

2. Zmniejszyć sloty do 27 (25 + 2 zarezerwowane)

3. Dodać usługę rezerwacja slota.

20 sekund to jest za dużo. Jak już ma być przenikanie to 10 sekund było najrozsądniejsze 😉

3 godziny temu, Szympek napisał:

Pograłem trochę na serwerze i jest dramat z tym przenikaniem, bo gracze się blokują kulkami.

Moja propozycja jest taka.

1. Usunąć przenikanie

2. Zmniejszyć sloty do 27 (25 + 2 zarezerwowane)

3. Dodać usługę rezerwacja slota.

20 sekund to jest za dużo. Jak już ma być przenikanie to 10 sekund było najrozsądniejsze 😉

1- I Będzie jeszcze gorzej niż jest teraz.

2- Czemu zmniejszać sloty? jak serwer teraz bije Rekordy W graniu? "Jak z tym Vipem" :D 

3- Tym się z tb zgodzę. 

Tak na marginesie, Jak ty byłeś opiekunem To serwer nie wyglądał tak jak jest teraz. 🙂   Tylko się nie obrażaj :D 

Ps. @ Szympek Hmm Tylko byłeś na okres wakacji Opiekunem? ciekawe ;d To krótko byłeś tym opiekunem.

Ale teraz Może brać przykład z Opiekunów To Jak Prowadza teraz a jak prowadziłeś szybciej ;d 

I chyba Przez wakacje nie byłeś tylko opiekunem 🙂 byłeś o wiele wiele dłużej ;d 

Ustawić przenikanie na 15sek i będzie git. Gracze także prowokują tym bugowaniem kulek na respach takich jak de_dust2 oraz CT na de_rats_1337.

Zmieniam do 4sekund, zobaczymy jak sie przyjmie

• 4 weeks later...

Panowie dajcie to przenikanie znów, ponieważ nie da się grać blokują i tyle.

• 1 month later...

Widze brak innych pomyslow wiec zamykam

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat przedawniony.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...