Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 22
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Jedna dupa przyciaga 3"spermiarzy" a zeby taka dupa grala u nas trzeba ja zachecic. ja jestem za tym zeby zostalo jak jest 🙂

Witam was wszystkich zgromadzonych tutaj.  Dzisiejszy temat (01.12) będzie poświęcony Free VIP, dokładniej dla kobiet. Moim zdaniem ta usługa w 100% należy się kobietom, lecz nie za darmo. D

Albo nudesski

Witam was wszystkich zgromadzonych tutaj. 

Dzisiejszy temat (01.12) będzie poświęcony Free VIP, dokładniej dla kobiet.

Moim zdaniem ta usługa w 100% należy się kobietom, lecz nie za darmo. Dziewczyny.. chcecie to nazywajcie mnie seksistą, cymbałem itd.. lecz ten darmowy vip dla kobiet to jest czysty seksizm, bo faceci żeby go mieć, to muszą zapłacić.

VIPów jest mnóstwo na serwerze (czasami za dużo), a serwery zaplusują na tej zmianie, bo zwiększy się ilość ZAKUPIONYCH vipów, niż rozdawanie ich w zależności od rodzaju narządu symbolizującego daną płeć. 

Temat piszę w tym dziale,  ponieważ moja propozycja dotycząca VIPa tyczy się każdego serwera na sieci CSK.

Zapraszam do udzielania się 🙂

@ [CS 1.6] Opiekun Only De_Dust2 @ [CS 1.6] Opiekun PaintBall

@ [CS:GO] Opiekun Only Mirage

@ [CS:GO] Opiekun Only Pistols

@ Opiekun Discord

@ Opiekun TeamSpeak 3

@ Właściciel

@ Pogrom

@ Waterovsky

• Lubię to! 5
  • Zmieszany 1
By (1)`SzYMI -.^,

Jeśli są jakieś błędy czy coś, to połowę treści pisałem zamkniętymi oczami xd

Jestem za 😉 to nie jest duży koszt ^^ więc czemu Panie nie mogą poświęcić 5 zł. 

• Lubię to! 1

Jeżeli ktoś gra na serwerze to wydaje mi się, że Free VIP nie przesądza o tym czy ktoś z Nami zostanie czy nie. Tak jak mówisz @ SzympekNie są to nie wiadomo jak wysokie koszty aby naruszały kieszeń Pań A dla nas każdy grosz jest na wagę złota.... 

PS.

@ cajmertzacznij myśleć tą 2 głową w końcu co?xd 

• Lubię to! 1

Zgadzam się. Myślę że nie jest to jakiś wielki koszt a serwery zyskają na tym.

Zgadzam się z mówcami powyżej,raczej nikomu to nie zaszkodzi.

Darmowy VIP dla kobiet ,rozumiem bo płeć piekna ,nie pisze tego do wszystkich ,nie cukrujcie sobie 🤣

...zarcik 🤭

@ cajmert

A gdyby tak zrobic 5zl dla panow a 2,50 dla dziwczyn ? Dalo by sie tak ? Oplata jest zeby nie bylo ,płeć wyrozniona i moneta wpada 🤔

Przysłowiowy wilk syty i owieczka cała 🤗

@ Szympek zdajesz sobie sprawe ,ze teraz bedzie  troche chamowa zabrac im te vipy 😔

Edited by Lipny

Bazując na doświadczeniu i stycznością z tym tematem. Albo zyskacie kilka kupionych vipow, albo stracicie graczy,  którzy przejdą na inny serwer, gdzie owy VIP jest 🙂 (darmowy) 

Temat rzeka, trzeba go mocno przemyśleć, co się bardziej opłaca. 

10 minut temu, Vitanell napisał:

Bazując na doświadczeniu i stycznością z tym tematem. Albo zyskacie kilka kupionych vipow, albo stracicie graczy,  którzy przejdą na inny serwer, gdzie owy VIP jest 🙂 (darmowy) 

Temat rzeka, trzeba go mocno przemyśleć, co się bardziej opłaca. 

Ale co ty gadasz ?! Sa serwery FREE VIP ,FREE VIP STEAM i sa serwery gdzie VIP'y sa płatne dla wszystkich (nie bede wymienial sieci) gdzie non stop jest full serwer i nikt nie ucieka i nie placze z tego powodu 🙄

Wejdz wyszukiwarke i wpisz de_dust2 ,pierwsze 10 serwerow jest podpisane FREE VIP

Jak bedzie klimati frekfencja to nikt sobie nie pojdzie na inna siec 😊

Edited by Lipny

A dla mnie jest dobrze tak jak jest, może więcej kobietek przez to zyskujecie. Pozdrawiam buźka

Nie wiem dlaczego jak kobieta będzie przeciw to odrazu, że dla nas dobrze bo free bo cos tam

2 godziny temu, Lipny napisał:

Ale co ty gadasz ?! Sa serwery FREE VIP ,FREE VIP STEAM i sa serwery gdzie VIP'y sa płatne dla wszystkich (nie bede wymienial sieci) gdzie non stop jest full serwer i nikt nie ucieka i nie placze z tego powodu 🙄

Wejdz wyszukiwarke i wpisz de_dust2 ,pierwsze 10 serwerow jest podpisane FREE VIP

Jak bedzie klimati frekfencja to nikt sobie nie pojdzie na inna siec 😊

Owszem, mówię to na podstawie tego, że tu od x czasu jest free VIP, więc jest to zmiana, która albo przyniesie korzyści albo straty. 

Można zrobić miesiąc próbny. Zobaczyć ile jest do dzisiaj vipow, czy przez ten miesiąc urośnie ilość kupionych.

• Dzięki! 1

Bym zostawił tak jest, jak to już  jest od tyłu lat, i nagle wszystko zmieniać na gorsze? Jak odejdą to mogą już nie wrócić😔 a tak zgranej ekipy to już nigdy nie będzie 😇

PS. Ja z @ MOKRY LUCKY LUCKJesteśmy z wami dziewczyny mua dla was xd

• Lubię to! 1

I tak amatorki z nich nawet z vipami, więc lepiej im to zostawić, bo w jakimś stopniu je to przyciąga

• Zmieszany 1

Jedna dupa przyciaga 3"spermiarzy" a zeby taka dupa grala u nas trzeba ja zachecic. ja jestem za tym zeby zostalo jak jest 🙂

• Lubię to! 2
  • Ja pierd*le 4
By TOKSYNA,

Mówisz to z własnego doświadczenia rozumiem xdd

temat z free vipami to temat rzeka, mi osobiście jest to obojętne jak zrobicie bo i tak raczej dałabym rade nawet bez niego, ale no nie wiem czy usuwanie tego wyjdzie na dobre jeśli chodzi o serwery bo jednak coś te baby przyciąga tam 😕 

jakbyście zostawiali tak jak jest to może da rade jakoś je zmodyfikować? nie wiem jak na pb, ale na dd2 np. jakoś rozdzielić to na dwa różne vipy? coś w stylu:

svip - ten lepszy = ten vip co jest do tej pory, wystarczy po prostu zmienić nazwe (menu 4 czy tam 5 broni + all granaty, armor itd), płatny tak samo jak do tej pory/ rozdawany tylko w przypadku top15 czy cuś

vip - ten lekko gorszy = znerfiony vip, w menu po prostu m4/ak do wyboru + 1/2 granaty, cenowo dać go za np. 2zł, byłby vipem który właśnie można rozdawać babom/ na szybkich konkursach itp

• Lubię to! 4
By Dzaastine,

Też myślałam nad modyfikacją tych vipów

5 godzin temu, Agatka. napisał:

jakbyście zostawiali tak jak jest to może da rade jakoś je zmodyfikować? nie wiem jak na pb, ale na dd2 np. jakoś rozdzielić to na dwa różne vipy? coś w stylu:

svip - ten lepszy = ten vip co jest do tej pory, wystarczy po prostu zmienić nazwe (menu 4 czy tam 5 broni + all granaty, armor itd), płatny tak samo jak do tej pory/ rozdawany tylko w przypadku top15 czy cuś

vip - ten lekko gorszy = znerfiony vip, w menu po prostu m4/ak do wyboru + 1/2 granaty, cenowo dać go za np. 2zł, byłby vipem który właśnie można rozdawać babom/ na szybkich konkursach itp

Super, a na pb mam taki pomysł do rozdzielenia vipa

Svip - taki jaki jest.

Vip - stary vip bez podwójnych skoków z p90+defuse+HE.

Oczywiście ten słabszy vip byłby dla kobiet. 

• Lubię to! 1

PB w to nie mieszaj.

Moim zdaniem jest dobrze jak jest. 

Mamy kilka kobiet (nie jest ich duzo) i z checia graja u nas nie tylko dzieki FREE VIP'owi dla nich ale rowniez za to ze tak do nich podchodzimy.

Inne sieci serwerow maja free vip dla steam a my mamy free vip dla kibiet co nas wyroznia na tle innych.

Na PB zostaje jak jest.

A z rezzta robcie co chcecie wasza decyzja.

8 godzin temu, DavidM napisał:

Śmiejecie się, a to jest główna motywacja dawania vipów kobietom. Na serwerze gdzie grają i udzielają się kobiety, chętniej grają chłopy 😉 Brutalna prawda.

Poza tym najpierw dawanie a potem zabieranie przywilejów jest co najmniej słabe. Z naszej strony, odgórnie nie będziemy żadnemu serwerowi narzucać czy ma dawać vipy czy nie i komu. Decyzja należy do opiekunów poszczególnych serwerów i jeśli chcecie to forsujcie swoje pomysły w działach odpowiednich serwerów, a opiekunowie będą rozpatrywać.

• Lubię to! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...