Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 40
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Od 1 do 31 grudnia na serwerze PaintBall organizujemy dla Was konkurs!   Każdy gracz serwera PaintBall może wygrać 🙂 Warunkiem wzięcia udziału jest zgłoszenie się pod tym postem wiadomością

Zgłaszam się po słuchawki xD 

A da radę to na gorzoł zamienić?  Bo się jeszcze waham 🤣🤣

j7JHcrc.png

Od 1 do 31 grudnia na serwerze PaintBall organizujemy dla Was konkurs!

Każdy gracz serwera PaintBall może wygrać 🙂 Warunkiem wzięcia udziału jest zgłoszenie się pod tym postem wiadomością "Zgłaszam się"🙂  @ [CS 1.6] Admin PaintBall@ Globalny Admin 1.6@ Donator również mogą brać udział ! 

Spośród osób, które zgłoszą się do konkursu wylosujemy 3 osoby, które zdobędą nagrody rzeczowe 🙂 więcej informacji już wkrótce, 
z pozdrowieniami 
@ [CS 1.6] Opiekun PaintBall

Kolejność Waszych zgłoszeń będzie odpowiadała numerom do losowania, czyli jak Laki był pierwszy w komentarzu przypiszemy mu numer 1, Ruda była 2 więc będzie miała numer 2 itd.

-> LOSOWANIE <- na tej stronie będę robiła losowanie, które odbędzie się na początku stycznia [max do 3 a wysyłka nagród max do 10.01.2021]. Przypominam, że zgłaszać można się do 31 grudnia! 🙂 

• Lubię to! 1
  • Super! 6
By DavidM,

oczewiscie jest to konkurs dla graczy PB i tylko oni biora udzial. bedziemy sprawdzac rowniez wasze gt czy "nagle" nie zaczeliscie u nas grac tylko dla nagrody :)

By (1)`SzYMI -.^,

Jeśli chodzi o wysyłkę to pw, chętnie skopie xD

By #Demolka,

Hahahah okey Szymi ;D dzięki xddd

to ja tu zdradze co to sa za nagrody. sluchawki, psc oraz podkladka pod mysz 😍😍😍. udanej zabawy👊💪

• Super! 1

A da radę to na gorzoł zamienić?  Bo się jeszcze waham 🤣🤣

• Ja pierd*le 3
  • Haha 1
By #Demolka,

Przykro mi bardzo, ale nie xdd

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...