Skocz do zawartości

    Zamknięty #72 Wywiad z bliźniaczkami :D cz.2


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Toxyna : ja w swoim przypadku bym tego hobby nie nazwała ale znam to xDD   Widziałabyś się np. w pracy w jakiejś restauracji?     Która z Was 1 postanowiła się wypro

    Uduszę jedną i drugą jak tam przyjadę..... a co do wywiadu to straszna z was PATOLA  ahhahaha fajneeeeeeeeeeeeeeeeee  

    Mega wywiad !! Czytałam z zaciekawieniem każde kolejne pytanie jak i odpowiedzi.  @ Czekoladka. Przyjedziemy szybciej niż ci sie wydaje ! ;* 

    nlRyXlr.gif

     

     

     

    Toxyna :

    Cytat

    Nienawidzę tego pytania xD odkąd wyprowadziłam się od rodziców to mam wrażenie że moim hobby jest gotowanie, pranie i znienawidzone sprzątanie. Brakuje mi czasu na wszystko ?


    ja w swoim przypadku bym tego hobby nie nazwała ale znam to xDD

     

    Cytat

    Oczywiście granie w csa :D a prócz tego to gotowanie. To takie moje hobby i pasja :D


    Widziałabyś się np. w pracy w jakiejś restauracji? :D 

     

    Która z Was 1 postanowiła się wyprowadzić i z czym to było związane? 

    Chciałyście się usamodzielnić już czy uciec od siebie? ;D

     

    Sweetolcia : Tak. Jakby mnie sami z Media zwolnili to biorę dofinansowanie z urzędu pracy i otwieram restauracje. 

    Ja byłam pierwsza. To była taka trochę ucieczka z domu. Zmiana na lepsze. Na ten moment myślę, że była to zbyt pochopna decyzja. Myślę, że jakbym miała cofnąć czas to inaczej bym zrobiła.

     

    Czekoladka : Mi się marzyło samotne mieszkanie, więc jak nadarzyła się okazja to je spełniłam. Tylko myślałam że będzie jednak trochę łatwiej xD 

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : No tak życie na własną rękę wydaje się fajne jak się jeszcze go nie zaczęło i nie posmakowało na własnej skórze xD 

    Skąd pomysły na Wasze nicki ? 

     

    Sweetolcia : Był kiedyś taki blog. Emomartynka i ona miała tam właśnie cały blog prowadzony w takim stylu jak mam nick. A że jestem słodka to wyszło jak wyszło.

     

    Czekoladka: Mój powstał od piosenki Seksualna Czekolada, na początku grałam na takim ale ilość niemoralnych propozycji spowodowała że troszkę go zmodyfikowałam ^^

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★


    Toxyna :

    Cytat

    Był kiedyś taki blog. Emomartynka i ona miała tam właśnie cały blog prowadzony w takim stylu jak mam nick. A że jestem slodka to wyszło jak wyszło :D

     

    ja to kiedyś jak była moda na fake konta na NK to miałam i też wszystko tak pisałam xDD Nawet większego problemu z tym nie miałam, żeby cały czas tak pisać xDD wstyd teraz się trochę przyznawać ale co tam xDD

     

    Cytat

    Mój powstał od piosenki Seksualna Czekolada, na początku grałam na takim ale ilość niemoralnych propozycji spowodowała że troszkę go zmodyfikowałam ^^


    mój to inspiracja również z piosenki xDDD Imienniczko  

    Gdybyście miały wybrać jakiś kraj poza Polską, to w jakim chciałybyście zamieszkać na stałe i dlaczego?

     

    Czekoladka : W Szwecji, zakochałam się w tym kraju, ta serdeczność ludzi tam i te piękne krajobrazy :D mój raj na ziemi.

     

    Sweetolcia: Tak samo jak Kasia. Szwecja. Przepiękny kraj, pełen wielu serdecznych ludzi. Całkowicie inna kultura. Ta życzliwość, widoki. Ogólnie zakochałam się w tym miejscu. Jakby nie Szwecja, to bym wyjechała na Podkarpacie. Kolejne miejsce, w którym się zakochałam. Niby jest tam bieda, ale sama mentalność ludzi i widoki. 

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : Jakiej muzyki słuchacie? Ulubiona piosenka?

    Ulubiony serial i dlaczego akurat ten?

    Lub wolicie filmy?

     

    Sweetolcia : Jeżeli chodzi o muzykę to uwielbiam Ewę Farne. Jej koncerty to taki sztos. Seriale ostatnio hiszpańskie. Teraz oglądam Szkołę dla Elit. Z polskich mój ulubiony to Fala Zbrodni.

     

    Czekoladka : Kamil Bednarek ? moja miłość ^^

    Chyba jednego ulubionego nie mam, wolę oglądać seriale niż filmy. Ostatnim takim zajebisty, który oglądałam to Uwięzione. Polecam ?

     

    Sweetolcia: Oooo uwięzione też bardzo polecam.

     

    Toxyna: To muszę zobaczyć xd

     

     W szkole byłyście bardzo prymuskami czy tymi 'fajnymi' ale gorzej uczącymi  się? xd

     

    Sweetolcia : W gimnazjum bardzo prymuski. Zachowanie wzorowe. Do tego większość 5. Potem w technikum już tak łatwo nie było. Ale myślę, że zawsze się dobrze uczyłyśmy. Mi jedynie mata zawsze bardzo ciężko szła. W klasie maturalnej na tydzień przed ocenami dalej byłam zagrożona i nauczycielka mi chyba tylko z litości dała te 2, bo serio się starałam ale nie wychodziło. 

     

    Czekoladka : Tak jak Ola, w gimnazjum szło mi zajebiście ? świadectwo z paskiem, w 3 klasie sporo wagarowałam ale i tak uczyłam się świetnie xD w technikum już mi się nie chciało, nie było problemu żeby przejść z klasy do klasy ale jednak były inne lepsze rzeczy do roboty niż nauka  

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna: Załóżmy że wybrałyście główna wygrana w Lotto. Na co przeznaczyłybyscie pieniądze? Zachcianki czy jakieś wyższe cele macie?

     

    Czekoladka: Kupiłabym swoje mieszkanie i zwiedziła bym świat ? część bym odłożyła a resztę bym rozwaliła na zakupach xD

    Sweetolcia: Na pewno bym zainwestowała w nieruchomości. Potem bym je wynajmowała. Otworzyłabym swoją restauracje, a resztę bym przewaliła na głupoty.

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna: Żadna z Was nie chciałaby mieszkać w domu ? Wiecie ten stereotyp dom z ogrodem mąż dziecko drzewo te sprawy xd 

     

    Czekoladka: Ja nie xD trzeba palić w piecu, ogródek ogarniać, jest o wiele więcej pracy niż w mieszkaniu. Chociaż może jakbym miała dużo pieniążków to zainwestowałabym w służbę i wtedy mogłabym mieszkać w domu ?

    Sweetolcia :  Ja teraz mieszkam w domu i oddałabym wszystko żeby wrócić na bloki. Niby fajnie mieć swój ogródek szczególnie w lato, ale niestety trzeba się przy tym napracować. 

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna: No tak xd coś za coś:) ale jak się ma dom to chyba też i większe możliwości. 

    Jaka jest dla Was najważniejsza cecha u 2 człowieka? Gdybyście same miały powiedzieć co wzajemnie u siebie cenicie, to co by to było?

     

    Sweetolcia: Ja u Kasi nic nie cenie xD

    Ciężkie ogólnie pytanie. Aż nie wiem co odpowiedzieć. 

     

    Czekoladka: Spoko Olka ja u Ciebie też nie...

    Chyba taka cechą jest szczerość. Nie lubię ludzi którzy nie mówią tego czego tak na prawdę myślą.

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna: A macie taka osobę z żywych bądź niestety nie które uważacie za wzór do naśladowania lub jest nasza inspiracja ? 

     

    Czekoladka : Moja babcia. Chciałabym mieć tyle siły jak ona. To jest kobieta która przeżyła wojnę, facet zostawił ją z dzieckiem, wychowała 6 dzieci, z czego 4 z nich nie były jej. Najważniejsza osoba w moim życiu ❤️ nauczyła mnie wszystkiego

     

    Sweetolcia : Tak samo jak Kasia. Babcia ma prawie 90 lat, a mam wrażenie, że ma więcej wigoru niż ja. Złota kobieta. Taki prawdziwy wzór 

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : No tez podziwiam niektóre starsze od siebie osoby za to, że umieją tylko rzeczy na raz ogarnąć a mi się głupich np kilku metrów nie chce sprzątać xD

     

    Wiem, że jeżeli chodzi o płeć piękną to jesteście najbardziej zaangażowanymi kobietami w spotkania CSK :D Macie jakieś zabawne historie z tym związane, którymi możecie się podzielić? :D

     

    Czekoladka: Chyba nie było spotkania na którym nic by się nie wydarzyło xD Malowanie Dawida, malowanie @FD GOD, jak Dawid próbował wlepe przyczepić na futrynę, skoczył z łóżka i jebnął o ziemię xD ogólnie polecam bardzo kiedyś każdemu na nie wpaść xD nie da się nudzić ? ekipa jest najlepsza na swiecie.

     

    Sweetolcia: Oczywiście, że tak. Każde spotkanie to bardzo dużo zabawnych sytuacji. Z dziewczynami jesteśmy mistrzami makijażu. Naszym ostatnim celem był @FD GOD. Na fb wyślę Ci zdjęcia.

    Nasze wyjścia na dyskotekę i prywatny ochroniarz. Powrót z dyskoteki, gdzie z @Inka. Ledwo na nogach stałyśmy. Każdemu polecam wpaść na takie spotkanie i przekonanie się są eny, że jest bardzo fajnie.

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna: ^^ no to pięknie ;D na pewno jest ciekawie!:) 

     

    Jakie są wasze wymarzone miejsca na wakacje ? Wolicie zwiedzać czy raczej relaks czy wygrzewanie  się na słoneczku?

     

    Czekoladka: Gdzieś gdzie jest ciepło i można dupe zamoczyć ? a jeżeli chodzi o formę spędzania czasu to po równo zwiedzania i odpoczynku, nie rozumiem ludzi którzy spędzają urlop siedząc na dupie nad basenem i pijąc drinki.

     

    Sweetolcia: Ja kocham ciepłe kraje. Dla mnie temperatura 40+ jest idealna. Teraz bym chyba chciała do Turcji jechać. U mnie wakacje to i odpoczynek i zwiedzanie.

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna: Co lubicie robic w wolnym czasie ? Macie jakieś swoje sposoby na relaks? 

     

    Czekoladka: Lubię sobie zrobić taki dzień spa, chociaż już dawno na to czasu nie miałam. Nakładamy sobie nawet wtedy z Dawidkiem maseczki na twarz ? 

    Lubię też wyjść z znajomymi na piwo ? 

     

    Sweetolcia: Prócz grania uwielbiam jeździć na rowerze. Za każdym razem staram się robić coraz to dłuższe trasy. Wiadomo jak każdy lubię wyskoczyć na jakieś piwo z znajomymi. A tak poza tym to interesuje się żużlem. Żużel i skoki narciarskie to są moje ulubione sporty  

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna: Lubicie chodzić na imprezy czy jesteście bardziej domatorkami.?

    Sweetolcia: Ja 5 minut w domu nie potrafię usiedzieć. Ciągle gdzieś latam z dupa. Jeżeli chodzi o imprezy to lubię. Chociaż są czasami dni, kiedy wolę domówkę u znajomych  

    Czekoladka: Kocham imprezy ? boli mnie to, że teraz dyskoteki są zamknięte. Ale takie domówki też są fajne ? taki gril z znajomymi :D

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : No to fajnie!:) 

    Gdyby reinkarnacja była możliwa to w jakie zwierzę byście się zamieniły.? Macie jakieś zwierzęta? 

     

    Sweetolcia : W kota. To moje ulubione zwierzę. Są mądre, kochane, śliczne. 

     

    Czekoladka : Mam kota, najwspanialsza istotę na świecie, nazywa się Balbina i jest miłością mojego życia ❤️

    I jakbym miała być jakimś zwierzęciem, to byłby to kot. Oczywiście taki domowy a nie te co po podwórku latają i muszą sobie jedzenie zdobywać ?

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : @Czekoladka. wygodnicka xddd 

    Okey 2 kociary ?

    Gdybyście jedna o drugiej miały napisać 5 zalet i Wad. Dacie  radę?

     

    Sweetolcia : O ciul xD

    No to wady od Kasi. Jest leniwa, wredna, lubi się wysługiwać innymi, jest trochę narcystyczna, zawsze wie najlepiej nawet jak nie wie  

    Jedna z jej zalet jest to, że ma zajebista siostrę bliźniaczkę, ma dobre serce, kiedy jej się chce to ci nawet pomoże, znośnie gotuję i dobrze sprząta łazienkę  

     

    Czekoladka: Olka to straszny narcyz, nie ma opcji żeby ktoś coś lepiej zrobił od niej, a spróbuj skrytykować cokolwiek to zaraz foch xD do wszystkiego się potrafi dojebać, jest bardzo wybuchowa i nie wie czego chce ? 

    Jeżeli chodzi o jej zalety to dobrze sprząta, w sumie to mogę na nią liczyć, jest dusza towarzystwa, jest niesamowicie szczera ???

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna: Gdyby Wasze życie było filmem, to jaki tytuł by do niego pasował?

     

    Czekoladka: Oj nie mam pojęcia ? ale na pewno byłaby to niezła komedia ?

     

    Sweetolcia: Oj ja to bym chyba chciała żeby to było jak jakąś komedia romantyczna. Wiesz taka happy endem i mam nadzieję, że kiedyś tak właśnie będzie. Więc teraz jest średnio, ale w przyszłości będzie bosko  

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna: Lubicie chodzić do kina czy wolicie w domu przez tv obejrzeć jakiś film ??:) 

     

    Czekoladka: I to i to ? jak mam iść do kina to na coś z efektami, więcej filmów oglądam jednak w domu ?

    Sweetolcia : Lubie chodzić do kina, ale musi lecieć coś ciekawego, tak to raczej filmów mało oglądam. Wolę seriale.

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : Gdzie widzicie się za 5 / 10 lat?

     

    Sweetolcia: Będe leżeć na plaży na Malediwach, popijać drinki z palemką, a przystojni mężczyźni będą mi donosić co tylko będę chciała :D 

     

    Czekoladka: Na cmentarzu ? a tak na poważnie to w ogromnej willi z jeszcze większym basenem ?

     

    Sweetolcia: Jak podobno nie  chcesz mieszkać w domu xD

     

    Czekoladka: Ciiii, ja bym mieszkała nad basenem ?

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna: Hahaha xd

    Czy jak byłyście mały akceptowałyście to, że jest Was jakby 2? xd czy była wieczna rywalizacja miedzy Wami o to, która jest w czymś lepsza?

     

    Sweetolcia: Z Kasia nie mamy za bardzo czucia na głowie przez to, że wiecznie się szarpałyśmy za włosy. Ile ja bym wtedy dała za to, żeby jej nie było, albo utopiła się w rzece xD

     

    Czekoladka : My to się nienawidziłyśmy za dzieciaki, ciągłe bijatyki, moim największym marzeniem było wtedy to żeby ona zniknąła. Z czasem jak o tym myślę, to uważam że jakby tak się rzeczywiście stało to nawet troche by mi jej brakowało xD

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : Uuuuu xd ostro xd

    To żyłyście ze sobą jak przysłowiowy pies z kotem ?

    Ja wyobrażenia zawsze miałam inne xd ze siostry 4ever itp xD jak to się człowiek może pomylić ;D

     Jaka była najlepsza rada jaka kiedykolwiek otrzymałyście? Jak ona brzmiała i ile zmieniła z Waszym życiu?

     

    Czekoladka: Chyba nie było takiej rady, przynajmniej sobie nie przypominam. Zresztą ja jestem osobą która zawsze wszystko wie najlepiej, a potem różne rzeczy z tego wychodzą xD

     

    Sweetolcia : Jakie rady. Mi tam jednym uchem wleci, drugim wyleci, a tak czasami sobie myślę, że może jakbym kiklu osób posłuchała to moje życie by inaczej wyglądało. Dobre rady daje @cajmert. Tylko żeby je wykorzystać nie można być aż tak upartym.

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : Czy było coś kiedyś mimo iż jesteście siostrami i to bliźniaczkami powiedzieć sobie wzajemnie? Zależy Wam na tym żeby mieć dobrą relacje? Czy "przejechałyście" się kiedyś na Wasze relacji i miałyście ochotę się nie odzywać do siebie już zawsze?

     

    Sweetolcia : My z Kasia mamy dziwna relacje. Jak sie widzimy to zabijamy sie wz

    rokiem, wkurwia mnie czasem oddychanie. Kłótnie są codziennością. Mimo to myślę, że mamy bliska wieź miedzy sobą.

     

    Czekoladka: Jakoś się dogadujemy, raz lepiej raz gorzej. Nigdy nie było sytuacji po której byśmy się do siebie nie odzywały dłużej niż jeden dzień. Całe życie razem ?

     

     

    Pytanie na koniec: A jak znajomość z Dawidem przekłada się na Wasze relacje ? Ma jakiś większy wpływ czy gdyby to nie było nic by się w Waszym życiu nie zmieniło? 

     

    Sweetolcia : Myślę, że poznanie Dawida dużo zmieniło w moim życiu. Uświadomił mi bardzo dużo. Jest osoba, której mogę się wygadać. Mogę zawsze na niego liczyć. Każdemu życzę, żeby spotkał na swojej drodze takiego Dawida. ❤️

     

    Czekoladka: No w moim życiu dużo się zmieniło xD Odkąd ze mną zamieszkał nie muszę tak często sprzątać, bo on to robi, czuję się doceniana bo chwali moje jedzenie. Poznanie go bardzo dużo zmieniło w moim życiu. Chociaż na ten moment wydaje mi się, że przydałaby nam się jednak krótka przerwa bo coraz częściej się kłócimy ? Brzmi to tak jakbyśmy byli w związku, a tylko razem mieszkamy ?

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna: Jakieś pozdrowienia na koniec?

     

    Czekoladka: Jest tyle osób które chciałabym pozdrowić :D Ale zacznijmy od wszystkich tych którzy dotrwali do końca i tych którzy nie dotrwali tez ?  

    Pozdrawiam @ FD GOD, moją kochaną @ Młoda :D i jej mężczyznę  ^^ Już się nie mogę doczekać aż się spotkamy ?

    @ Inka., @ pHORY, @ Osa, @ Ayuś. was tez :***

     

    i oczywiście na koniec dziękuje Ci, że miałaś tyle cierpliwości i czasu by jednak to skończyć ^^

     

    Sweetolcia: Ja to bym chciała podziękować Tobie za cierpliwość przy wywiadzie  

    A jeżeli chodzi o pozdrowienia to myślę, że by miejsca brakło, więc pozdrawiam wszystkich  

    • Lubię to! (+1) 1
    • Super! (+1) 5
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Ja pierd*le 1
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!