Jump to content

Recommended Posts

ip0NnuY.gif

 

Imieniny obchodzą:

 

Walerian, Wirgiliusz  oraz  Achacjusz, Achacy, Astryda, Bernardyn, Damazy, Dominik, Franciszek, Gustaw, Gustawa, Irenarch, Jakub, Jarosław, Jozafat, Maksym, Małgorzata, Oda, Prymityw, Radosław, Stojgniew, Walery, Wergilia, Wergiliusz, Wirgilia, Zygfryd, Zygfryda, Żaneta

 

Przysłowie:

 

„Gdy listopad z deszczami, grudzień zwykle z wiatrami”

 

 Dzień Nitkowania

 

Dzień Nitkowania (Flossing Day) obchodzimy tylko raz w roku, w czwarty piątek listopada, ale jego przesłanie dotyczy ważnej czynności, którą powinniśmy wykonywać codziennie. Dzień Nitkowania obchodzony jest od 2000 roku, inicjatorem święta było National Flossing Council, czyli amerykańska Krajowa Rada Nitkowania.

 

Międzynarodowy Dzień Inżyniera Systemów

 

Międzynarodowy Dzień Inżyniera Systemów został ustanowiony w 2012 roku i od tego czasu obchodzony jest corocznie w ostatni piątek listopada. Inicjatorem obchodów jest Nicholas Fourie - pełnił różne funkcje w zakresie inżynierii systemów i zarządzania IT.

 

BvfJwnv.gif

 

Szykuj się na wielkie promocje z okazji Black Friday 2020, w tym roku 27 listopada 2020 r. Już teraz na bieżąco zamieszczamy oferty wyprzedażowe w polskich sklepach! Kilka dni później, 30 listopada, czeka na nas Cyber Monday 2020!

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Odbywają się one przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych (a oprócz tego też np. w Kanadzie czy Wielkiej Brytanii) cyklicznie co roku, na ogół w ostatni piątek listopada, następnego dnia po słynnym Święcie Dziękczynienia. Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach czyli największe obniżki cen. W Polsce ten dzień, choć nie jest jeszcze tak popularny jak w krajach Ameryki Północnej, z każdym rokiem staje coraz bardziej znany. Wśród polskich konsumentów określany jest jako Black Friday Polska, ale i również po prostu jako Czarny Piątek.

 

a9y11dB.gif

 

„Dzień, który przy­nosi no­we życie, może być niez­wykły, tak jak niez­wykłe może być życie, które przychodzi każde­go dnia.” -  Małgorzata Stolarska

  • Lubię to! 1
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...