Jump to content

Admin Hitmanek PB

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

O to Ci chodziło?   cyt. "NIE CHCE BYC NA TEJ SIECI" To co Ty gościu znowu tutaj robisz? Ja również na PB rzadko gram, ale po tym co słusznie zauważył MyFrag jak dla mnie możesz palić

Mimo, że nie gram na pb to jestem na nie.  Na Twoje nieszczęśnie jestem pamiętliwym penisem i doskonale pamiętam jak robiłeś nas w bambuko po czym uciekłeś na inną sieć.  Gdzieś nawet jest t

Wstęp Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Oczywiście Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?: Oczywiście Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?: Oczywiście Rozpoznanie: Na jakim serwerze chce

Wstęp

Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Oczywiście

Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?: Oczywiście

Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?: Oczywiście

Rozpoznanie:

Na jakim serwerze chcesz Admina?: Paintball CS 1.6

Doświadczenie: Wysokie kiedyś posiadałem tutaj opiekuna serwerów CS:GO u Zaksia, posiadałem swoje serwery więc doświadczenie posiadam duże

Dlaczego Ty?: Wróciłem po długiej przerwie i zacząłem grac na na cs go mod only dd2, grając zauważyłem niska aktywność adminów na serwerze.
Myślę że nadaje się na to stanowisko  chociażby dlatego iż miałem u was opiekuna i nie było ze mną żadnych problemów, o ile nie jest dla was problemem
to że czasami wypadnie dzień gdzie będę musiał odpocząć i załatwić swoje sprawy

Co chciałbyś wprowadzić?: Chciałbym wprowadzić miłą atmosferę oraz porządek na serwerze i żeby było jak najmniej cheaterów i oszustów bo przez to gracze widzą, że jest jakiś
cheater wkurzają się i wychodzą z serwera i serwer traci graczy, potrzeba aktywnych adminów a ja jestem gotowy na to i dam radę

Byłeś kiedyś banowany? (link do AMXBans): http://bany.cskatowice.com/ban_list.php (nie byłem banowany)

Dane Podstawowe

Imię: Alan

Dane Techniczne

Nick na serwerze: Hitmanek (lecz grałem na nicku "Gracz")

Ilość przegranych godzin (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Gracz/pb.cskatowice.com:27015/

Mikrofon: Posiadam dobry i sprawny

Składka (11,07 zł SMS / 7,00 zł PRZELEW - miesiąc): Niestety, ale na wszelkie problemy no wiecie brak pieniędzy na tą chwilę, ale jeśli będzie
to składka jak najbardziej

Twoje SteamID: STEAM_0:1:441402763

Kontakt: Forum/TS
  • Ja pierd*le 1

Mimo, że nie gram na pb to jestem na nie. 

Na Twoje nieszczęśnie jestem pamiętliwym penisem i doskonale pamiętam jak robiłeś nas w bambuko po czym uciekłeś na inną sieć. 

Gdzieś nawet jest temat na forum, jak znajdę dam edita. 

• Lubię to! 3
  • Dzięki! 1
18 minut temu, MyFrag napisał:

Mimo, że nie gram na pb to jestem na nie. 

Na Twoje nieszczęśnie jestem pamiętliwym penisem i doskonale pamiętam jak robiłeś nas w bambuko po czym uciekłeś na inną sieć. 

Gdzieś nawet jest temat na forum, jak znajdę dam edita. 

O to Ci chodziło? :D

cyt. "NIE CHCE BYC NA TEJ SIECI" To co Ty gościu znowu tutaj robisz?

Ja również na PB rzadko gram, ale po tym co słusznie zauważył MyFrag jak dla mnie możesz palić stąd wrotki, czarno na białym 😉

ELO XD

• Lubię to! 2
  • Dzięki! 1
  • Haha 2
By MyFrag,

Dokładnie o ten temat, pewnie jest w archiwum, ale modki i wyżsi mają do niego wgląd.

Jestem na nie. Po co wracasz skoro pisałeś iż nie chcesz być na tej sieci 🙂  

• Lubię to! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało odrzucone.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...