Jump to content

Burza mózgów.

Recommended Posts

• Cała zawartość 7
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Jakiś kącik erotyczny by się przydał, żeby @ Pozytywna mogła się lepiej rozwijać erotycznie oraz przy okazji umysłowo. 

A ja proponuje odświeżyć te zabawy i tematy, które już są  🙂 Dużo nowych osób jest na forum, które chętnie się pobawią 😛 Zrobicie coś nowego 4 rifresh i zaś będzie stało 🙂

Poza tym, że mamy temat redakcyjny chciałabym się dowiedzieć czy ludzie spoza redakcji mają może jakieś pomysły czy propozycje na nowe rzeczy w Redakcji? Planujemy zmiany i Wasze zdanie jako społ

Poza tym, że mamy temat redakcyjny chciałabym się dowiedzieć czy ludzie spoza redakcji mają może jakieś pomysły czy propozycje na nowe rzeczy w Redakcji?

Planujemy zmiany i Wasze zdanie jako społeczności CsK jest dla Nas bardzo ważne. Możecie się wypowiadać 🙂 

3 godziny temu, Yuuki. napisał:

Bardzo ładnie prowadzisz nietypowy kalendarz.. Może przekształcić go ciutkę w stronę tematyki serwera i gier. Np. tego i tego dnia Powstał Cs 1.6/ Go z dodaniem ciekawostki z owej gry 

Nietypowe kalendarium dobiega końca z końcem roku 🙂

Ale można pomyśleć w tym kierunku, aby zrobić coś innego, co można wstawiać na bieżąco. 

A ja proponuje odświeżyć te zabawy i tematy, które już są  🙂 Dużo nowych osób jest na forum, które chętnie się pobawią 😛

Zrobicie coś nowego 4 rifresh i zaś będzie stało 🙂

• Lubię to! 3
  • Dzięki! 1

Jako, że jestem Trenerem Personalnym i co nieco znam się w tematykach treningów siłowych funkcjonalnych, motorycznych czy crossfit, mogę zaproponować coś w stylu wywiadu z moją osobą. Osoby, które chiałaby się dowiedzieć czegoś na temat treningów czy diety zadawałyby pytania do mnie bądź redaktora - ja się zapoznam z tymi pytaniami, aby przygotować się merytorycznie i udzielić wywidau . 
Pzdr. 

13 minut temu, KmS napisał:

Jako, że jestem Trenerem Personalnym i co nieco znam się w tematykach treningów siłowych funkcjonalnych, motorycznych czy crossfit, mogę zaproponować coś w stylu wywiadu z moją osobą. Osoby, które chiałaby się dowiedzieć czegoś na temat treningów czy diety zadawałyby pytania do mnie bądź redaktora - ja się zapoznam z tymi pytaniami, aby przygotować się merytorycznie i udzielić wywidau . 
Pzdr. 

Tutaj jest temat do zgłaszania się do wywiadów. Zgłoś się, a na pewno ktoś się odezwie do Ciebie w tej sprawie 🙂