Skocz do zawartości

    Zamknięty #72 Wywiad z bliźniaczkami :D


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Dzisiaj 1/2 wywiadu z bliźniaczkami z forum tj -> @ Sw33toLcIa i @ Czekoladka.   W związku z tym, że troszkę Nas poniosło, więc dzielę na 2 części     Zapraszam do czytania.

    Jak zadowolić bliźniaczki? Wystarczy udostępnić kuchnie xD Ojj jesteście mega zakręcone rybnickie urwiski ? Muszę was kiedyś odwiedzić Super wywiad. + leci    

    Super wywiad ! Jak zawsze dobra robota ! @ TOKSYNA +1 ?

    t29eBi4.gif

     

    Dzisiaj 1/2 wywiadu z bliźniaczkami z forum tj -> @ Sw33toLcIa i @ Czekoladka.

     

    W związku z tym, że troszkę Nas poniosło, więc dzielę na 2 części :D 

     

    Zapraszam do czytania.

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

     

    Toxyna : Hej dziewczyny :D  Cieszę się  bardzo, że zgodziłyście się wziąć udział w moim eksperymentalnym wywiadzie, czyli Was 2 ja 1 :D


    Powiedzcie mi coś o sobie :D Skąd jesteście, ile macie lat itp itd :D

     

     

    Czekoladka : To ja może odpowiem za nas dwie xD Ja jestem Kasia, a ta blond podróba to Ola. Obie mamy 26 lat, pochodzimy z Rybnika i pracujemy w Media Markt ? 

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : Hahaha xd 

    Cytat

    "a ta blond podróba to Ola"


    Czyli, że jesteś starsza? ? 

     

    Jak przebiegała Wasza edukacja? Lubiłyście się trzymać razem czy jednak nie do końca?

     

    Czekoladka : Ola jest starsza ? Tak w sumie to od zerówki do technikum ciągle razem xD Wiadomo, że raczej miałyśmy wspólnych znajomych w szkole. Trochę to było upierdliwe, ale dało się przeżyć ?

     

    Sweetolcia : Akurat Katarzyno podróbą jesteś Ty :D co do edukacji to niestety małpa zgapiła ode mnie szkołę informatyczna i poszła tam gdzie ja.  

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : @ Czekoladka. @ Sw33toLcIa jesteście po technikum informatycznym? ;oo wow tego bym się nie spodziewała :D 

    Miałyście okres powiedzmy początków szkoły, że chciałyście wyglądać tak samo? Czy zawsze Was coś odróżniało od siebie? Zamieniałyście się w szkole? Tak jak to na filmach bywa jakieś sprawdziany czy coś? :D 

     

     

    Czekoladka : Ja za Tobą? Chyba ty za mną. My to gdyby się dało to i twarze chciałybyśmy mieć inne, nienawidziłam jak mama chciała nas w coś podobnego ubrać. Co do zamian w szkole, to też nie miało by to sensu bo Ola specjalnie by mi sprawdzian źle napisała ? każdy póki nas nie pozna twierdzi, że fajnie mieć bliźniaczkę, potem zmieniają zdanie xD

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : Czyli wychodzi na to, że charaktery macie podobne xd 
    Obie chyba dość uparte jesteście, tak mi się wydaje :D 

     

     

    Sweetolcia : Jakby mnie było stać to zrobiłabym wszystko żeby nie być do niej podobna. :D nie ufam jej więc w życiu bym niczego nie pozwoliła za siebie zrobić. Jestem zbyt dużą perfekcjonistką, a Kasia taka roztrzepana bałaganiara. Całkowicie inne charaktery :D 

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna 

    Cytat

    Jestem zbyt duża perfekcjonistka, a Kasia taka roztrzepana bałaganiara.

    Jak to? :D  Dawid gada, że go tam ładnie szkoli xDD

     

    Aż tak? e tam, tak tylko mówicie xd

     

    Sweetolcia: Raczej on ją szkoli :D Kasia to ma taką leniwą dupę. 

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna: Hahahah xd okey xD to Kasie chyba tak mają xD bo też leniuszek jestem ?

     

    Czekoladka: Pomińmy może temat kto kogo szkoli, bo nie zamierzam po tym wywiadzie mieć cichych tygodni z Dawidem xD

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna :

    Cytat

    Pomińmy może temat kto kogo szkoli, bo nie zamierzam po tym wywiadzie mieć cichych tygodni z Dawidem xD

    Okey okey :D  naprawdę jesteście aż tak różne? 

     

    Sweetolcia : Z wyglądu różni nas kolor włosów i waga :D a charaktery to jak ogień i woda. Ja jestem bardziej wybuchową, najpierw mówię potem myślę, ale mimo to mam bardziej poukładane w głowie. Kasia jest bardziej wredna, ale przy okazji spokojniejsza.

     

    Czekoladka : Tak w sumie to ja bym powiedziała że jedyna rzeczą, która nas łączy to jest to, że właśnie najpierw mówimy, a potem myślimy. A reszta to tak jakby dwie różne osoby ? aaaaaa i nie jestem wredna, to są pomówienia.

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna: Okey :D nie chciałyście iść dalej w kierunku informatyki? 

     

    Czekoladka : Nie xD to była największą życiowa pomyłka, poszłam na tą informatykę by robić strony internetowe, a przez 4 lata nauki nawet o tym słowem wspomniane nie było xD gdybym teraz miała wybierać szkole średnia to byłaby to zawodówka.

     

    Sweetolcia : Fajnie w szkole było, ale na tym się kończy. Nie wyniosłam nic konkretnego. To była pierwsza klasa w tej szkole o profilu informatycznym i byliśmy takimi królikami doświadczalnymi. Teraz podobno jest wyższy poziom, ale te 6 lat temu to była tragedia. Myślę, że jakby inaczej wszystko było prowadzone to większość by kontynuowała naukę w zawodzie, a tak to egzamin techniczny zdała 1 osoba. To świadczy o poziomie nauczania.

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna: @ Czekoladka. coś konkretnego ? 

     

    @ Sw33toLcIa czyli widzę, że macie podobne zdanie  na ten temat. 

    A teraz gdybyście miały wybierać to co by to było? W sensie kierunek?

     

    Sweetolcia : Jakbym teraz miała wybierać to gastronomia. Uwielbiam stać w kuchni. Relaksuje mnie to. Jeszcze jak ktoś chwali to mnie bardzo cieszy. 

    Czekoladka : Ja w sumie chciałam iść w kierunku kosmetologii, mam wybrana szkołę, ale rok nauki w niej kosztuje 8 tyś xD

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★


    Toxyna: @ Sw33toLcIa jakieś popisowe danie i kiedy będę mogła spróbować xDD

     

    @ Czekoladka. no tak, finanse. 

     

    Jaka jest Wasza praca marzeń? Macie jakieś marzenia lub plany na przyszłość ? 

     

    Sweetolcia: Sporo tego, ciężko mi wybrać takie jedno. Ale rolady robię zajebiste. Na ten moment jestem w trakcie odchudzania więc wszystko co robię jest takie bardziej fit. Myślałam, że ciężko mi się będzie przestawić, ale okazało się, że jednak dobre jest takie zdrowsze jedzenie ? 

    Ostatnio zaczęłam też sporo piec. Ciasta, babeczki, ptysie. Najlepsze jest to, że nie przepadam za słodyczami więc ja piekę, a inni jedzą :D

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna :

    Cytat

    Sporo tego, ciężko mi wybrać takie jedno. Ale rolady robię zajebiste. Na ten moment jestem w trakcie odchudzania więc wszystko co robię jest takie bardziej fit. Myślałam, że ciężko mi się będzie przestawić, ale okazało się, że jednak dobre jest takie zdrowsze jedzenie ? 

    Jakąś konkretną dietę masz czy sama sobie ustaliłaś jakieś wymagania?

     

    Sweetolcia: Jeżeli chodzi o pracę marzeń, to chciałabym otworzyć swoja restauracje. Coś jak bar mleczny, ale taki trochę lepszy. Brakuje czegoś takiego w Rybniku.

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna :

    Cytat

    Ostatnio zaczęłam też sporo piec. Ciasta, babeczki, ptysie. Najlepsze jest to, że nie przepadam za słodyczami więc ja piekę, a inni jedzą :D 

     

    Haha xd to dobrze przy Tobie mają xd

     

    Sweetolcia : Co do diety, to wszystko jest ustalane przez dietetyka, ponieważ mam lekkie problemy z zdrowiem i alergie pokarmowe. Nie wszystko mi odpowiada, a jak sama próbowałam się odchudzać to było więcej szkody niż pożytku.

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna

    Cytat

    Co do diety, to wszystko jest ustalane przez dietetyka, ponieważ mam lekkie problemy z zdrowiem i alergie pokarmowe. Nie wszystko mi odpowiada, a jak sama próbowałam się odchudzać to było więcej szkody niż pożytku.


    A no to faktycznie. Lepiej skorzystać z rad specjalisty ? 

     

    Czekoladka : Oooo uwielbiam jak Olka coś upiecze ;D tylko, że do teraz nie doczekałam się ptysiów xD natomiast jeżeli chodzi o jej kuchnie to czasem mogłaby dać więcej przypraw, a nie takie jałowe to robi ?  Wróćmy do moich planów, których na ten moment nie ma, jedyne o czym myślę to o zmianie pracy, bo ta mnie kiedyś nerwowo wykończy ? 

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : Co robiłyście zanim zaczęłyście  pracę w Media? Co Wami kierowało, żeby iść akurat tam?

     

    Czekoladka : Pracowałam w budce z fast foodami i kurczakiem z rożna ? Słabo mi tam płacili, dużo wymagali, więc jak kolega zaproponował mi pracę w media to ani chwili się nie zastanowiłam. 

     

    Sweetolcia: Ja najpierw pracowałam w barze. Ale ciągle opóźnienia w wypłacie, praca 6 dni w tygodniu po 12-14 godzin i pijusy w barze zmusimy mnie do zmiany. Potem był sklep spożywczy i jedyne co mnie tam trzymało to fakt, że miałam do pracy 2 minuty z buta i mając na 7 rano wstawałam o 6:45 :D 

    Pracę w Media zaproponowała mi Kasia, ale była to szybką decyzja i jeszcze przez miesiąc prawie musiała ciągnąć 2 roboty. Ciężko było, ale wtedy nie żałowałam. Na ten moment tak jak Kasia szukam czegoś innego.

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : Jakieś konkretne prace macie na uwadze czy po prostu zmianę.

     

    Sweetolcia : Biorę ogólnie wszystko pod uwagę, byle nie w handlu. Niby tylko stoisz i gadasz, ale mozg masz zryty.

     

    Czekoladka : Każda byleby zarobić więcej i się mniej narobić ? 

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : Okey ;D to teraz powiedzcie mi dziewczynki jak w ogóle zaczęła się Wasza przygoda z CS?:) W szkole się dowiedziałyście  czy może ktoś Wam polecił grę?

     

    Czekoladka: Olka pokazała mi tą grę xD na początku stwierdziłam że jest głupia, potem zaczynałam grać za Olę jak szła siku, ale jak tylko ktoś do mnie strzelał to piszczałam z strachu xD aż w końcu zaczęłam grać sama ?

     

    Sweetolcia : Mi ją pokazał szwagier, był chwilowy zapal a potem na jakieś pół roku zapomniałam o jej istnieniu. Potem pojechałam na wakacje na Podkarpacie i kuzynka chłopaka grała właśnie w csa, ale na sieci, nie tak jak ja wcześniej tylko na boty. Założyłam konto na CS-unlimited (pozwalam sobie na reklamę bo sieć nie istnieje od kilku lat) i myślę, że od samej gry wciągnęła mnie społeczność. Z niektórymi osobami mam kontakt do dzisiaj. Nawet jakiś czas temu kolega wpadł na weekend. 

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : @ Czekoladka. Hahaha piszczałaś serio?;p 

    @ Sw33toLcIa to macie jeszcze jakieś rodzeństwo? ? Starsze ? Młodsze ?

     

     

    Czekoladka: Mnie ta gra stresowała strasznie na początku ?

    Tak, starszego brata i 2 młodsze siostry, które też są bliźniaczkami. Ale nie są do siebie podobne.

     

    Sweetolcia: Kasia do teraz ma dziwne odruchy. Np jak leci granat to głowę obraca :D
    Mamy rodzeństwo. W domu zawsze było wesoło i tłoczno, bo prócz tego, że nas było dużo, to zawsze jacyś znajomi wpadali. 

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : No to faktycznie Was dużo xd 2 bliźniaczki? Wow to rzadko spotykane xd

    A jak z kontaktem między Wami? Jest jak na filmach że wszyscy się zjeżdzacie na święta i jest wesoło i gwarnie  czy raczej każdy żyje 'sobie'?

     

    Sweetolcia: Święta to jest jakaś tragedia. Chaos organizacyjny :D ostatnie święta Kasia spędziła u mnie. Co do kontaktu, to od czasu jak nie mieszkamy razem jest dużo lepiej. Kiedyś to na siebie patrzeć nie potrafiłyśmy. Teraz to nawet czasami z sobą pogadamy :D 

     

    Czekoladka: Tak jak to Ola napisała, święta to masakra xD

    Uważam jednak Olka, że bardzo nam się kontakt polepszył odkąd razem nie mieszkamy. Zwróć uwagę że jednak codziennie coś do siebie nawet piszemy ?

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : Ja niby mam 5 braci ale to dość zagmatwana historia i zawsze mnie zastanawiało po 1 jak mieć siostrę i jak można mieć dobre relacje z rodzeństwem xd u mnie to może wynika z tego że dość duża różnica wieku jest między Nami. A jak z resztą rodzeństwa się dogadujecie ? 

     

    Sweetolcia: Brat jest takim odludkiem, który średnio lubi towarzystwo innych. Te młodsze są prawie 9 lat młodsze od nas, więc całkowicie inne pokolenie. Mówią coś do mnie i się czasami zastanawiam w jakim języku mówią :D 

     

    Czekoladka: Ja akurat z bratem mam świetny kontakt, z młodymi już gorzej bo jednak widać to różnice pokoleń ?

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna:

    Cytat

    Brat jest takim odludkiem, który średnio lubi towarzystwo innych.

     

    Cytat

    Ja akurat z bratem mam świetny kontakt.

    Czyli znowu poniekąd wychodzi, że jesteście naprawdę różne. 

    Jak się mają Wasze sprawy uczuciowe? :D  Macie "tego kogoś" czy wolne strzelczynie z Was? ;D 

     

    Czekoladka: A jest taki jeden ^^ może w końcu będzie na zawsze ? 

     

    Sweetolcia : Strasznie nie lubię takich pytań, bo to za bardzo wchodzi w moją strefę prywatności. 

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : Okey @ Sw33toLcIa nie musisz odpowiadać ? 

    @ Czekoladka. powodzenia! ? 

     

    Wiemy już jak zaczęła się Wasza przygoda z CS. A jak trafiłyście  na CsK? ? może kryje się za tym jakaś ciekawa historia? 

     

    Czekoladka : Prowadziłyśmy swoją sieć, ale ze względu na ciągle ataki na nią byłyśmy zmuszone ja zamknąć. Wtedy Dawid zaproponował nam, żebyśmy wzięły swój serwer na Katowice. Ja tak tu trafiłam ?

     

    Sweetolcia : Ogólnie jak prowadziłyśmy sieć to Dawid raz w tygodniu mi proponował przejście tu, bo miałyśmy serwer CS go, a tu jeszcze nie było. Potem tak jak Kasia pisała wreszcie zgodziłyśmy się przejść, ale tylko z serwerem 1.6. Było to dd2, ale zmieniłyśmy go na 4 mapsa. Teraz nasz serwer został przerobiony na Gun Game.

    Ja tu miałam już dużo szybciej konto założone i w sumie bardzo mi się podobało od zawsze :D 

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Toxyna : Ooo tego to nie wiedziałam :D 

    Macie jakieś hobby, czy jakieś zainteresowania, która Was bardzo wciągają ? ?

     

    Sweetolcia : Oczywiście granie w csa :D a prócz tego to gotowanie. To takie moje hobby i pasja :D 

     

    Czekoladka : Nienawidzę tego pytania xD odkąd wyprowadziłam się od rodziców to mam wrażenie, że moim hobby jest gotowanie, pranie i znienawidzone sprzątanie. Brakuje mi czasu na wszystko ? 

     

    ★★★★★★★★★★★★★★★

     

    Koniec części 1 za jakiś czas wrzucę część 2 ? 

     

     

     

    • Lubię to! (+1) 2
    • Haha 2
    • Super! (+1) 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!