Jump to content
Syn Marnotrawny

Skarga - Smk - bezpodstawny ban

3 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: Syn Marnotrawny

Nick admina/gracza: Smk

Steam_id admina/gracza: nie posiadam

Serwer: Only dd2

Mapa:De_dust2

Data i godzina:  20.11.2020 - 12:40:27

Opisz sytuację/zdarzenie: Generalnie sytuacja wyglądała w ten sposób że wszedłem sobie na serwer, raczej pierwszy raz, bo nie przypominam sobie, żebym prędzej u  was już grał.

Wracając po przegraniu dwóch, zagrałem fulla z ak skanowalem brame ktos dostal hs, pozniej jeszcze go skanowalem jak uciekal na ct, poszedlem gale, zeskoczylem na ct, i dalem 

1 tap graczowi, który stał w bramie B. W nastepnej rundzie wceluwujac sie w brame z terro otrzymałem bana za aima, nie wyskoczyło żadne powiadomienie odnosnie ssow, ani na chacie ze ktos nagrywa demko, aczkolwiek jesli kochany administrator wpadl na pomysl zeby samemu nagrac demo, chetnie je obejrze 🙂🙂 . Bana otrzymałem bezpodstawnie i patrząc na konto na forum owego  "ADMINISTARORA" zakładał konto 9 listopada na forum, także raczej kolega jeszcze nie zasługuje na taką pozycje 😉 dając tak bezpodstawne bany i to w taki sposób, bez żadnych dowodów tak naprawde na podstawie 1/2 rund co jest conajmniej komiczne. 

Prosiłbym o zdjęcie bana(tak odwołanie napisałem) oraz zrobienie czegoś z kolegą 

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): Jedyne co moge przeslac to ssa z konsoli ze otrzymałem bana, nic wiecej nie mam pograłem może 5min.

Napisałeś już odwołanie, jeśli jesteś czysty to blacklisted dadzą ci UB do 24h. Jeśli się nie wyrobią w tym czasie to dostaniesz z automatu UB.

Każdy admin ma prawo do pomyłki, a skargę odrzucam, bo nie wnosi nic nowego. Jeśli będzie potrzeba to opiekunowie się zajmą adminem.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...