Jump to content
 • Search In
  • More options...
  Find results that contain...
  Find results in...

  Rodzaje czitów


  Chinczyk
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Wallhack Jest to czit, który umożliwia nam widzenie przez ściany, dzięki temu wiemy dokładnie w którym miejscu ukrywa się przeciwnik, Jeden z najpopularnieszych czitów, częsty składnich różnych multi

  Wallhack

  Jest to czit, który umożliwia nam widzenie przez ściany, dzięki temu wiemy dokładnie w którym miejscu ukrywa się przeciwnik, Jeden z najpopularnieszych czitów, częsty składnich różnych multihacków. Są różne typy tego cziitu, np wireframe czy asus. Dośc łatwo wykrywalny. Symptomem używania tego wspomagacza jest gapienie się w ściany jak i strzelanie w miejsca gdzize jets przeciwnik (ale go nie widać i nie słychać). Jak mówiłem, łatwe do wykrycia, ale jeśli osoba czitująca potrafi się dobrze kryć, to i z rozpoznaniem tego może być nie lada problem.

  Demko: http://widmo.org/pab...terzy/kupek.rar

  ESP

  Czit zbliżony działaniem do wallhacka, także pokazuje przeciwników przez ściany. Często posiada różne dodatki, które pokazują np broń przeciwnika czy odległość. Czit łatwo rozpoznawalny, objawy podobne jak przy wallhacku. Czit bardzo popularny nie tylko u słabszych ale i u lepszych graczy.

  Demko: ftp://www.clanbase.com/pub/demos/myrz_a ... 317865.rar

  Lambert

  Czit ten usuwa cienie z gry, dzięki czemu możemy dostrzec przeciwnika zakampionego w ciemnych kątach, którego normalnie nie da się zobaczyć. Czit łatwo wykrywwalny, choć jużnie tak popularny jak kiedyś. Często dołączany do wallhacków oraz składnik multihacków. Łatwy do wykrycia.

  Demko: brak

  Aimbot

  Czit bardzo popularny, jak sama nazwa wskazuje służy do łatwiejszego namierzania przeciwników. Czi ten powoduje automatyczne przesunięcie celownika na przeciwnika. Często można ustawić, czy ma celować w korpus, w głowę lub gdzie indziej. Czi łaty do rozpoznania, używanie go zdradzają krótkie drgnięcia celownika. Jako że niektórym brakuje celności, to korzystają z tego czita. Czy na tym dobrze wychodzą - raczej nie.

  Demko: http://www.board.cou...opic.php?t=1648

  Speedhack

  Jak nazwa wskazuje, znacznie zwiększa szybkośc poruszania się gracza. Czit bardzo łatwy do wykrycia, często składnik multihacków.

  Demko: http://www.iii-lo.ta...orgoth/pack.zip (+ab)

  3rd person hack

  Czit, który powoduje zmiene położenia kamery. W tym wypadku oglądamy gracza z prespektywy typowej dla gier np z serii tomb raider - zza pleców. Dzięki temu możemy się wychylać zza rogów, a przeciwnik nie będize nas widział. Czit rzadko używany i dość trudny do rozpozniania

  Demko: brak

  No recoil

  Najczęściej skrypt (lub program), który powoduje zmniejszenie odrzutu broni. Czit łatwo rozpoznawalny i używany dość często. Składnik mutlihacków.

  Demko: brak

  Skinhack

  Powoduje zmiane modelu, tzn jeśli jesteś w CT to latasz w modelu terro. Bardzo łatwy do rozpozniania i mało używany - nie opłaca się

  Demko: brak

  Teleport hack

  Czit teleportuje gracza na respawn rywali - łatwy do wykrycia i mało używany

  Demko: brak

  Removal

  Usuwa z gry jakiś element, najczęściej niweluje działanie granatów oślepiającego i dymnego. Dość łatwo rozpoznawalny - gracz po dostaniu flasha pod nogi idzie dalej i nie przejmuje sie tym lub strzela przez dym.

  Demko: brak

  Crosshair hack

  Powoduje zmiane celownika na inny, zazwyczaj ułatwiający strzelanie lub o innym kolorze. Bardzo trudny do wykrycia. Częsty składnik mutlihacków i dodatek do ESP.

  Demko: brak

  Multihack

  Zawiera w sobie duzo czitów, min wh/esp, aimbota, speedhacka, no recoila. Często nazywany "pełnym zestawem". Łatwy do wykrycia .

  Demko: brak

  Autor: nieznany, z starego forum board.cs.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Od niedawna popularny jeszcze jest autobh ^^

  Teleport hack

  Czit teleportuje gracza na respawn rywali - łatwy do wykrycia i mało używany

  Demko: brak

  Do tego nie trzeba mieć czitów , wystarczy ożywić spekta lub przerzucić do drużyny tt/ct gracza z teamu unassined. Wtedy masz widok taki jak spekt , że rzuca cię po różnych miejscach po mapie z kamerką ale możesz strzelać ;)
  Link to comment
  Share on other sites

  Guest ςιριѕ aқa. мa∂zιa

  Nie ucz Ogen nie ucz! Admini niech sie z tym tematem zapoznają! Żeby nie było, że nie wiedzą jaki cheat :D

  I ode mnie również kolejny Hack:

  SpinHack: cheat powodujący kręcenie się gracza w koło najczęściej dodawanym cheatem do SpinHacka jest AimBot :)

  Link to comment
  Share on other sites

  Fajny temacik :D

  Dodam od siebie jeszcze info o chyba jednym z najlepszych i popularnych na eslu oraz najbardziej rozbudowany cfg czyli "platny"

  hl1 framework by organner.pl Gdy w cheacie ktoś sie zna ustawi legit sety 0 trzesienia 0 przeskokow

  Do wykrycia tylko przez Na prawde dobrego gracza przy ogladaniui hltv w zwolnieniu :) (ciezko wykryć i udowodnic.)

  Link to comment
  Share on other sites

  Wodnik tylko wiesz niektóre polaki cebulaki grają na HL1 cracked by dead. Takie samo cfg jak do oryginalnego tylko w oryginalnym jest aimbot.mode - 3, a w cracked aimbot.mode - 1 pixel aimbot i aimbot.mode 2 - engine aimbot. Co do spisu cheatów to dobrze wykonane.

  Link to comment
  Share on other sites

  Wiadomość wygenerowana automatycznie.

  Temat został zamknięty

  Powód: dobra stary temat.

  Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o zgłoszenie tego postu a temat

  zostanie otwarty ponownie przez administracje.

  Administracja

  CsKatowice.Com

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...