Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 21
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

3mapsa może znowu? Ew. 4 mapsa Mirek, inferno, nuke, dd2 jak za dawnych czasów 🤩

Ja jestem takiego zdania. Nie ruszamy dd2. Nie robimy nowego serwera. Jak jesteście tacy bogaci, żeby postawić serwer, to dołóżcie się na reklamę DD2 🙂  

Siema elo, zastanawiam się jakiś czas, czy nie kupić i zrobić serwera FFA tutaj. Co Wy na to? @ Dzaastine @ .exe@ Ogen Dogen @ cajmert @ Lipny @ Pogrom @ Waterovsky @ (1)`SzYMI -.^ @ Smooku  @ TOKSY

Siema elo, zastanawiam się jakiś czas, czy nie kupić i zrobić serwera FFA tutaj.
Co Wy na to? @ Dzaastine @ .exe@ Ogen Dogen @ cajmert @ Lipny @ Pogrom @ Waterovsky @ (1)`SzYMI -.^ @ Smooku  @ TOKSYNA @ Whytti @ Sw33toLcIa @ mOrT! @ FD GOD @ R3M!K @ relax @ shox

• Lubię to! 2
By (1)`SzYMI -.^,

W przyszłości mam takie plany spróbować z ffa. Narazie trzeba rozkręcić DD2 i PB.

By Ogen Dogen,

przeniosłem do działu dd2

D2 to sie nudzi grac w kolo ta sama mape ,aby pograc inne mapy to mamy od tego PB wiec nie wiem czy to sie przyjmie 🙄

Jestem na TAK ,ale potrzeba na to pieniazki ,jak wylozysz na start to mysle ,ze nie jest to glupia opcja 😉

Edited by Lipny

Koszt reklamy to ~120 zł tygodniowo 😉

Można pomyśleć o wgraniu jakichś map na DD2 i przekształcić to

• Dzięki! 1
  • WOW! 1
By FD GOD,

Nawet nie wierzę że o tym pomyślałeś

1 minutę temu, cajmert napisał:

Można pomyśleć o wgraniu jakichś map na DD2 i przekształcić to

3mapsa może znowu? Ew. 4 mapsa :D

Mirek, inferno, nuke, dd2 jak za dawnych czasów 🤩

• Lubię to! 1
  • Ja pierd*le 1
  • Zmieszany 1
  • Super! 2
2 minuty temu, Dzaastine napisał:

3mapsa może znowu? Ew. 4 mapsa :D

Mirek, inferno, nuke, dd2 jak za dawnych czasów 🤩

Dobra myśl, ale wolałbym mimo wszystko więcej map, granie w kółko tych samych w końcu też znudzi 😛 

Także ja jestem za FFA

• Lubię to! 1

Jeśli można przekształcić dd2 i dodać jeszcze jakieś 3 mapki to wydaje mi się że osoby wchodzące na serwer zostaną na dłużej, bo nie ukrywam po kilku dd2 z rzędu raczej już się nie chce grać
Kwestie finansowe raczej aż takiej roli 
Edit: nie 3 mapki tylko jak wyżej eslowe i kilka niestandardowe, powiem nawet skromnie że bym assault jebnął z taką ekipom 😛

5 minut temu, Smk napisał:

Jeśli można przekształcić dd2 i dodać jeszcze jakieś 3 mapki to wydaje mi się że osoby wchodzące na serwer zostaną na dłużej, bo nie ukrywam po kilku dd2 z rzędu raczej już się nie chce grać
Kwestie finansowe raczej aż takiej roli 
Edit: nie 3 mapki tylko jak wyżej eslowe i kilka niestandardowe, powiem nawet skromnie że bym assault jebnął z taką ekipom 😛

Akurat kwestia finansów to najważniejsza kwestia przy stawianiu jakiegokolwiek serwera 😉

Skoro napisałem ten cały post, to znaczy że wiem i jestem świadomy co ile kosztuje, również skoro pisze ze sie nad tym zastanawiam to najwidoczniej postawienie takiego serwera w kwestii finansowej nie robi mi dużego problemu,

wasz uśmiechnięty bombelek

• Ja pierd*le 2
By Dzaastine,

No to powodzonka :D

By Pogrom,

Koszt serwera to okolice 500 zł miesięcznie razem z reklamą w miarę dobrą :)

9 minut temu, Smk napisał:

Skoro napisałem ten cały post, to znaczy że wiem i jestem świadomy co ile kosztuje, również skoro pisze ze sie nad tym zastanawiam to najwidoczniej postawienie takiego serwera w kwestii finansowej nie robi mi dużego problemu,

wasz uśmiechnięty bombelek

Sluchaj "bombelku" ,jak sie przerobi d2 na FFA to bedzie mniejszy koszt tylko ty mi kuFa nie wyskakuj z assault jak ja o mapach eslowych mowie + kilka niestandardowych 😆

Szczerze mówiąc to wole grać jedną mapę w kółko niż jakieś FFA ewentualnie popieram 4 Mapsa czyli Nuke DD2 Inferno i Mirek

Z ffa jest taki problem,  ze zawsze znajdzie się jakas niegrywalana mapa. Ale jakimś 4 mapsem bym nie pogardzila :D

• Lubię to! 1

Jeżeli wprowadzać zmiany z mapami, to jedyne słuszne rozwiązanie - 4maps. 

1 godzinę temu, shox napisał:

Jeżeli wprowadzać zmiany z mapami, to jedyne słuszne rozwiązanie - 4maps. 

Tez mi sie wydaje że tak bedzie najlepiej 

Napiszcie zestawienie 4 map które powinny znaleźć się na serwerze, jeśli już ma dojść do przekształcenia, będzie jakas podstawa do wybrania map

~Bombelek 🤣

Jak bedzie mozliwosc, otworzymy ffa 😉 jezeli znajda sie ludzie

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...