Jump to content

Powrót na stare śmiecie?

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nick: MyFrag Staż w CS: kilkunastoletni Umiejętność rozpoznawania cheatera: 8/10, nie myli się tylko ten co nic nie robi.  Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): Tak, ale nie chcę się już tym zajmować,

Nie wiem czy mam prawo głosu, ale taki Bl to byłby skarb;) sb to nie jest nic trudnego, a Twoje doświadczenie jest mega atutem.  Bierzcie go póki ma chęci:)) 

Najlepszy z najlepszych jak do tej pory 💪 Szkoda tylko, że częściej trafiają się demka z 1.6 niż GO 😞 Ja jestem na tak, pod warunkiem, że zerkniesz czasami na demka z 1.6 😁 @ Właściciel

Nick: MyFrag
Staż w CS: kilkunastoletni
Umiejętność rozpoznawania cheatera: 8/10, nie myli się tylko ten co nic nie robi. 
Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): Tak, ale nie chcę się już tym zajmować, piksele dla mnie to przeszłość, chciałbym spróbować czegoś nowego.
Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N): Tak
Czy spełniasz wymagania ?(T/N): Kuleje u mnie znajomość sourcebans, ale szybko się uczę. 
Doświadczenie: Jeżeli chodzi o 1.6 to sami wiecie. Wracając do CS:GO, nigdy nie rozpisywałem demek, nie byłem w UBT, bawiłem się tyle co na Overwatchu, ale demka z CS:GO są prostsze do oceny niż demka z 1.6, a tam dawałem sobie radę. Nigdy też nie czitowałem w cs:go, ale doświadczenie z odpalania się w 1.6 się przyda. Staż gry w cs:go to prawie 4k godzin, w najlepszej formie kilka lat temu miałem GE i 8 lvl faceita, więc pojęcie o tej gierce jako takie mam. 
Dlaczego Ty: częściowo uzasadniłem to w punkcie wyżej, a w dodatku ostatnio mam dużo czasu, wystartował serwer onlymirage, który ma całkiem niezłe perspektywy, a jak wiadomo, im więcej ludzi tym więcej haxów. 
Imię: Paweł
Kontakt: (steam, gg) steam, discord, pw forum
Twój SteamID: STEAM_0:1:79293351

• Lubię to! 4
  • Super! 3

Nie wiem czy mam prawo głosu, ale taki Bl to byłby skarb;) sb to nie jest nic trudnego, a Twoje doświadczenie jest mega atutem. 

Bierzcie go póki ma chęci:)) 

• Lubię to! 1

Na 1.6 byś się przydał, bo tak jakby to powiedzieć, czuję się samotnym Blem XD
Jak najbardziej na tak

Stary nie czekaj,  tylko już teraz sprawdzaj dema. 

Jest tylko 1 BL na sieci także duże tak

🙂

Przyda się dodatkowa para rąk, gdzie ostatnimi czasy gracze dostawali ub przez to,  że 24h minęły. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...