Jump to content

Admin nie wywiązuje się z obowiązków/ obraża i nie ma szacunku do rozmówcy x2

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Regulamin nie zabrania siedzenia na spectatorze, admin mógł w tym czasie sprawdzać jakiegoś gracza, a poza tym graczy ze specta nie słyszą gracze CT i TT. Po rozmowie z Adminem Artyom, okazało si

Wiadomość wygenerowana automatycznie: Powód: Skarga zostaje odrzucona. Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnio

Twój nick: Marunio ツ CASEDROP.eu

Nick admina/gracza: Aptem na dsc (w grze nie pamiętam)

Steam_id admina/gracza: Nie znam

Serwer: Only mirage

Mapa: Mirage

Data i godzina: Nie pamiętam coś koło 22 może 

Opisz sytuację/zdarzenie: Administrator Aptem (tak ma na discordzie) przez pół mapy siedział na spec jako afk,
gdy próbowałem zadać mu jakiekolwiek pytanie 0 odpowiedzi. Gdy napisałem na discordzie do opiekuna że chłop się nie wywiązuje z obowiązków
jakim jest między innymi pomoc graczom okazało się że piszę z nim gdy to zobaczył wyjechał z mordą i kurwami na lewo i prawo gdy mu napisałem że
skarga będzie składana wyśmiał mnie a w wiadomościach było widać że nie ma do mnie szacunku przez to że bronie swoich praw jako gracz.

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): Mogę wysłać osobom upoważnionym na dsc, tutaj nie mam takiej możliwości 
16 godzin temu, Marunio napisał:

Administrator Aptem (tak ma na discordzie) przez pół mapy siedział na spec jako afk

Regulamin nie zabrania siedzenia na spectatorze, admin mógł w tym czasie sprawdzać jakiegoś gracza, a poza tym graczy ze specta nie słyszą gracze CT i TT.

Po rozmowie z Adminem Artyom, okazało się, że nie było go przy komputerze i dlatego był na spectatorze.

Co dzieję się na pv, zostaje na pv, nie możemy ingerować w prywatne rozmowy. Gdyby sytuacja miała miejsce na serwerze moglibyśmy z tego wyciągnąć konsekwencje.

Skargę uznaję za niesłuszną, jednak admin otrzymał upomnienie.

Pozdrawiam cieplutko.

• Lubię to! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Lubię to! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...