Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 18
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Witam. Dzięki madziuszce przybyłem do was na forum. Nazywam się Kamil. Z zawodu trener personalny, choć próbuje swoich sił w DJ'ejce oraz tresurze psów ( z uwzględnieniem szkolenia psów obronnych ) .

Witam. Dzięki madziuszce przybyłem do was na forum. Nazywam się Kamil. Z zawodu trener personalny, choć próbuje swoich sił w DJ'ejce oraz tresurze psów ( z uwzględnieniem szkolenia psów obronnych ) . Od dziecka mam kontakt ze sportem i tym amatorskim i tym zawodowym . Zawodowo biegałem na dystansie 1km , zawodowo ćwiczyłem również trójbój i dwubój siłowy . Dziś pół zawodowo ćwiczę boks i kickboxing. Amatorsko pchnięcie kulą oraz zapasy i judo . Zachęcam do współpracy i aktywności fizycznej ze względu na dzisiejszy stan otyłości w Polsce ;) . A że ze względu na korona wirusa musiałem zaprzestać działalności zawodowej, więc zacząłem streamować na kanale twitch. Gierczyc lubiłem od małego na początku oczywiście CS 1.6 po gry tkj. Knight Of Honor ; Crysis ; Assasin's Creed czy nawet minecraft. Do usłyszenia na teamspeaku . Czoęm :D

• Lubię to! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...