Skocz do zawartości

    Zamknięty Top15


    Mamasita
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Hejka. Moja propozycja na dzień dzisiejszy do rozpatrzenia przez was odnosi się do tytułowej topki. Mam na myśli bardziej nagrody za 3 pierwsze miejsca w top15. Podaje przykłady: 1 miejsce - vip

    Jestem za. Jeśli chodzi o top3. Jeśli w top3 znalazłaby się jakaś kobieta, bądź osoba mająca vipa na dany miesiąc, czy też na zawsze, wtedy pomijamy daną osobę i bierzemy do nagród kolejną osobę z t

    Hejka. Moja propozycja na dzień dzisiejszy do rozpatrzenia przez was odnosi się do tytułowej topki. Mam na myśli bardziej nagrody za 3 pierwsze miejsca w top15. Podaje przykłady:

    1 miejsce - vip na miesiąc/ 3 tygodnie

    2 miejsce  - vip na 3 tygodnie/ 2 tygodnie

    3 miejsce - vip na 1 tydzień 

    ( Oczywiście powyższe propozycje są tylko poglądowe i elastyczne) 

     

    Mianowicie chciałabym aby graczę mieli jakikolwiek sens z gry poza osobistą satysfakcją oraz radość z rywalizacji i nagrodzenie wysiłku i czasu poświęconego na serwerze. Wydaję mi się, że owa propozycja wzbudzi większą chęć do przybywania na nasz serwer oraz da możliwość przetestowania vipa i ewentualnego zachęcenia do późniejszego zakupu. Oczywiście wszystko z rozsądkiem i dajmy na to jedna osoba może dostać tylko na przykład 3 razy vipa pod rząd. 

     

    Z góry dziękuję za przeczytanie i za wasze wypowiedzi obrazujące odmienne bądź też te same zdania :D

     

    • Lubię to! (+1) 1
    • Super! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!