Jump to content

"Człowiek mający gdzieś ludzi z neta"

Recommended Posts

• Cała zawartość 13
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Dzień dobry. ludziom*   Nie znam całej sytuacji, ale już dawno zauważyłem u Ciebie przejawy snobizmu, a prawda jest taka, że do "najlepszych" nawet się nie zbliżyłeś pod żadnym wzgl

No to zaczynamy.   Chodzi dokładnie o to co jest napisane poniżej       Zapomniałeś dodać że czas mapy się skończył i głosowanie samo wyszło pp upływie 20minu

Hm... Jeśli chodzi o wyzwiska, to "japa" do jakichś turasów, kebab mejkerów, nie jest słowem obrażającym. Wyzywanie się z Milanem alias Dripac'iem, raczej nie jest postrzegane jako postawa ofensy

Nick podczas gry:veegazk4t

Data Bana: Wczoraj

Mapa:brak

Nick Admina:Dme/Ogen

Powód Bana:prowokacje

Jest to ban na czat+mikrofon oraz zabranie admina na 7 dni, aczkolwiek nie zgadzam się z decyzją Ogena oraz człowieka, który jednak nie ma gdzieś ludzi z internetu i się nimi przejmuje, przez co zostałem ukarany. Mówisz Dawidzie, że masz, gdzieś ludzi z internetu, ale jednak wciąz patrzysz 24/7 w logi. Wracając do tematu mojego "bana" nie znalazłem podpunktu w regulaminie, który złamałem pisząc "Uważa się za najlepszego" dla mnie jest to czyste stwierdzenie faktu/opinia, za która powinieneś zbanować połowę serwera, bo jestem jednym z wielu, którzy mówią to publicznie, ale pamiętajmy, że za posiadanie własnej opinii nie można banować. Reasumując proszę o podpunkt regulaminu, który złamałem.

Opierdal**ie ludzia dupy na serwerze jak zarowno na ts3 przy obcych ci ludziach i co najlepsze nie kryjac sie z tym tez grozi banem ^^. 

Zreszta to juz jest tzw. kultura twojej osoby. i szczerze. Moim zdaniem jeszcze nie dorosles do roli administratora 🙂

a dowody zostaly wyslane do @ Ogen Dogen

To, ze narzekam na Ciebie nie znaczy, ze każdemu dupe obrabiam, każdego kto ze mną gada na tsie możesz zapytać czy narzekałem na zachowanie kogoś innego niż ty, wiec nie stawiaj mnie w złym świetle. Proszę o dowody.

Przypomniec ci kto obrabiał dupe pewnemu adminowi przy wszystkich?

Wszyscy wiedza ze wy (ty z ktorymi rozmawiasz) trzymacie sztame i to ze na @ Smooku'a gadalem to nie jest owiane tajemnica ;). bo sam on o tym wie doskonale ^^

Chciałbym ci tylko przypomniec ze dowody sa u ogena i ze jak gralismy mixa to nawet sie nie kryles gdy opie***lales mi dupsko mowiac. wiesz kicia o co chodzi i inni tez wiedza.

Dla mnie jestes skonczony i na szacunek z mojej strony mozesz przestac liczyc :). chodz do wczorajszej sytulacji jeszcze jakis miales 

Dzień dobry.

Godzinę temu, DavidM napisał:

Opierdal**ie ludzia dupy na serwerze

ludziom*

2 godziny temu, Veegaz napisał:

Wracając do tematu mojego "bana" nie znalazłem podpunktu w regulaminie, który złamałem pisząc "Uważa się za najlepszego" dla mnie jest to czyste stwierdzenie faktu/opinia

Nie znam całej sytuacji, ale już dawno zauważyłem u Ciebie przejawy snobizmu, a prawda jest taka, że do "najlepszych" nawet się nie zbliżyłeś pod żadnym względem. (Żeby nie było - nie mówię o sobie, bo tak to możesz błędnie zinterpretować XD)

Godzinę temu, DavidM napisał:

a dowody zostaly wyslane do @ Ogen Dogen

Proszę roześlij rzekome "dowody" także do reszty wyższej administracji oraz do osób, w jakimś stopniu odpowiedzialnych za serwer Paintball (bo chyba o ten serwer chodzi?).

Na tej sieci nie ma dyktatury. Jeden człowiek nie będzie decydował o wszystkim, nawet jeśli jest to założyciel. Wiem jakie macie podejście do siebie nawzajem, dlatego dajcie szansę wypowiedzieć się też osobom, które podejdą do sytuacji trzeźwym okiem.

• Lubię to! 4
By veegaz,

W pb nie mam podjazdu XD wiec pod pewnym względem zbliżyłem się do najlepszych

By Waterovsky,

Cofam słowa, jednak mamy tu dyktaturę.

No to zaczynamy.

Chodzi dokładnie o to co jest napisane poniżej

QWDoVGh.png

04o574J.png

Zapomniałeś dodać że czas mapy się skończył i głosowanie samo wyszło pp upływie 20minut, co łatwo sprawdzić pod komendą timeleft.

Zarzucając mi zmianę mapy do której nie doszło, do tego mówiąc na głównym chacie takie coś powyżej. 

Swoją drogą wcześniej jako jedyny (chyba) jak jeszcze justyna i szymi oraz water byli OP razem ze mną, byłem za twoim przyjęciem na admina

A jak już zaczynamy pisać prośbę o UB na chat+mikro chciałbym ci przypomnieć przy wszystkich jak fajnie pisałeś do różnych graczy wyzywając ich itp. (po niżej przedstawiam dowody z logów)

O2PtKSC.png

tbTrouU.png

To są pierwsze lepsze logi z brzegu

I perełka na koniec.

Skoro masz wyebane w kato i ludzi tutaj to nie wiem po co tu jesteś i piszesz prośbe o UB:

mcVdJVN.png

• Lubię to! 1
By DavidM,

swoja droga. napisales na tym ostatnim ss wszystko na glownym chacie a nie na u@

Hm... Jeśli chodzi o wyzwiska, to "japa" do jakichś turasów, kebab mejkerów, nie jest słowem obrażającym.

Wyzywanie się z Milanem alias Dripac'iem, raczej nie jest postrzegane jako postawa ofensywna, bo z tym Serbem od dawna wszyscy się wyzywają "na żarty".

Poza tym, to jest kurwa Counter-Strike, tu się ludzie wyzywają od powstania tej gry... Jedni bardziej, inni mniej. Załóżcie sobie sieć serwerów w simsy, to może unikniecie wyzwisk, choć i tam pewnie byłoby to problematyczne.

Na ostatnim screenie prędzej kazia bym ukarał niż vegaza, bo to on zwykle zaczyna prowokację i nie było inaczej w tej sytuacji (odnoszę się do wycinka wyżej).

@ Veegaz mimo, że zostałeś sprowokowany (co widać gołym okiem na załączonym wyżej obrazku), pisząc "ja mam wyjebane w to kato i ludzi z niego", powinieneś bardziej zważać na słowa. Tym bardziej, że napisałeś to na czacie publicznym...

@ DavidM od 21.09 gromadziłeś screeny przeciw vegazowi? XD Lekką paranoją zawiewa... A pierwsze dwa screeny jak dla mnie nic nie wnoszą w tym temacie.

Podsumowując całość:

Szukacie spiny na siłę, przez co robicie z tej sieci jeszcze większy syf.

• Lubię to! 1

Odpowiem na wszystko jak wytrzeźwieje XD 

• Haha 1

@ Waterovsky to byly pierwsze lepsze z brzegu 🙂

i nie ważne ze dripaca kazdy wyzywa itp.

wazne ze jako admin powinien sie zachowac

Po pierwsze nie licytujcie się tutaj "bo on powiedział, a on tamto", bo temat dotyczy konkretnej sytuacji i nią się zajmujemy. Po drugie twoje wypowiedzi jak najbardziej kwalifikują się jako prowokacje, odnosisz się wprost do @ DavidM i zarzucasz mu całe zło jakie się tu dzieje. Już nie wspomnę o tych beznadziejnych odzywkach jako admin. I to nieważne czy to jest skierowane do Dripaca w formie żartów czy do kogokolwiek innego - dzieje się to na publicznym chatcie to reagujemy i nie tolerujemy tłumaczenia, że na żarty czy nie. Macie dawać przykład innym. Już za czasów Helona ten temat był wałkowany tysiąc razy. Na priv możecie się cisnąć do woli.

Po za tym już nie pierwszy raz widzę taką sytuację, że piszesz na publicznym chatcie tego typu prowokacyjne teksty. Sam coś podobnego zaobserwowałem afcząc na spect po ostatnim temacie dotyczącym zmian, szydziliście z moich wypowiedzi (tak, czasami zerkam co się dzieje w grze jak mam grę na pasku i robię coś innego).

Karę podtrzymuje, bo moim zdaniem i tak jest lekka. Szczerze mówiąc w pierwszym momencie myśleliśmy o banie dla Was obu. Jak się nie zgadzacie to możecie próbować dalej się odwoływać, odwołania od moich decyzji już rozpatruje tylko @ cajmert

Pozdrawiam

• Lubię to! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ZBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Prośba została ponownie otwarta przez moderatora lub administratora.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Gracz został ODBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...