Jump to content

Podanie Na Admina PB

Recommended Posts

• Cała zawartość 15
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

widzac po ilosci glosow. przychodzi mi na mysl Okres probny.   A. wiecie jaka mam zasade ze kazdy admin odpowiada za siebie. a godziny mozna nadrobic za co trzymam kciuki ze do nastepne

Czy zapoznałeś się z regulaminem?:Tak Oczywiście 

Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?:Jasne że tak 

Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?:w 100% Akceptuje 

Na jakim serwerze chcesz Admina?:Paintball

Doświadczenie: myślę że dobre gdyż Grało się kiedyś na wielu serwerach również posiadałem już Admina :) 

Dlaczego Ty?: Jestem Otwarty miły uprzejmy Uczciwy co najważniejsze ogarniam potrzebne komendy potrafię posługiwać się amxmodmenu tak jak wspomniałem mam przeszłość w byciu "Adminem" 

Co chciałbyś wprowadzić?:Chciałbym pilnować serwera gdyż widzę że Admini są na serwerze lecz to nie trwa długo wejdzie pogra popatrzy i wyjdzie potem przez dłuższy czas nie widuje jakiejkolwiek osoby która może popilnować serwera chociażby przez 30m/godzine gdy ja jestem aktywny, pomoc nowym osobą zapoznać się z serwerem, by przybyło wiele nowych osób na serwer poprzez na przykład reklamy na innej sieci :)  

Byłeś kiedyś banowany? (link do AMXBans):nie nigdy 

Dane Podstawowe

Imię:Filip

Dane Techniczne

Nick na serwerze:klqs

Ilość przegranych godzin (link do GT):https://www.gametracker.com/player/klqs/pb.cskatowice.com:27015/

Mikrofon:Tak 

Składka (11,07 zł SMS / 7,00 zł PRZELEW - miesiąc):Tak 

Twoje SteamID:STEAM_0:1:541573635

Kontakt: Forum Facebook Steam 

Nie mam przeciwskazań, miły chłopak, spokojny, nie stwarza problemów.
Jedynie mam zastrzeżenie do aktywności, ale mam nadzieję, że razem z daniem szansy poprawi się ona 😉

Na TAK 

Kojarzę z serwera więc w miarę rozpoznawalny. Kupisz steama i poprawisz aktywność to będę na tak

Jestem na Tak, ogarnięty, wymagania spełnia, rozpoznawalny.

również jestem na tak ponieważ jak się nie mylę to miał admina na paintball 4fun na non steam 🙂  ale nie jestem teraz pewna bo to było dawno 🙂  aczkolwiek zostawiam decyzję opiekunom 

Rozpoznawalny, nie było z nim problemów, a gdy dostanie admina na pewno nadrobi czas, bo będzie chciało mu się grać.  Jestem na tak, ale najpierw byłbym za OP. 

Wymagania i tak zaniżane a nawet dobrego gt nie masz 

Na ten moment na nie 

widzac po ilosci glosow.

przychodzi mi na mysl Okres probny.

A. wiecie jaka mam zasade ze kazdy admin odpowiada za siebie. a godziny mozna nadrobic za co trzymam kciuki ze do nastepnego piatku dasz rade. 

przyjmuje bez okresu probnego godziny do poprawy.  wypowiadaj sie na forum zeby nabic kilka postow (nie badz nachalny)

za wszystkie swoje bledy bedziesz ospowiadac a ostatnimi czasy siedze duzo w logach wiec wszystko widze.

-godziny

+steam

+znany na serwerze

+doswiadczenie z przerwami

• Ja pierd*le 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...