Skocz do zawartości

    Zamknięty #70 Szybka Szóstka -> MOKRY LUCKY LUCK


    Pozytywna
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Dziś dowiemy się trochę na temat @ MOKRY LUCKY LUCK   ????? Opowiedz Nam trochę o sobie. Kim jesteś?   Witam mam na imię Jasiek, lat 19, chodzę ostatni rok do szkoły, a w wee

    @ MOKRY LUCKY LUCK Szanuję XD

    Super Robota :) :*     Aż się popłakałem :p hahahha xD     

    NLg81dj.png

     

    Dziś dowiemy się trochę na temat @ MOKRY LUCKY LUCK

     

    ?????

    Opowiedz Nam trochę o sobie. Kim jesteś?

     

    Witam mam na imię Jasiek, lat 19, chodzę ostatni rok do szkoły, a w weekendy pracuje jako barman (teraz z pewnością będzie to trudne ?). Staram się być miłą, pomocną osobą z poczuciem humoru i dystansem, krótko mówiąc jestem Pojebany XD

     

     

    Żaden człowiek nie urodził się idealny. Każdy z Nas popełnia błędy, jedni wyciągają z Nich wnioski, inni nie. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach.

    Czy jest w życiu coś, co uważasz za błąd i potrafisz wyciągnąć z tego jakieś wnioski?

     

    Oczywiście, że w swoim życiu popełniłem błędy jak każdy. Staram się ich popełniać jak najmniej i ich unikać, lecz wiem, że nie jeden błąd mnie jeszcze w życiu czeka. Największym moim błędem, była znajomość z osobami, których nigdy nie powinienem poznać i późniejsze konsekwencję tych znajomości, mam na myśli również Ciebie, bo nie zamierzałem zostać ojcem w tym wieku ?

     

     

    W życiu zawsze uczono Nas, aby konsekwentnie dążyć do wyznaczonego przez siebie celu. Czy jesteś osobą konsekwentną? Potrafisz osiągnąć swój cel? Czy postawiłaś/eś sobie jakiś cel w życiu i do niego aktualnie dążysz?

     

    Staram się być osobą konsekwentną, moim pierwszym celem byłaś Ty i niestety nie sądziłem, że pójdzie tak łatwo, więc jak widać jestem osobą konsekwentną XD Moim celem od dziecka było zostanie strażakiem, już od młodzieńczych lat dołączyłem do OSP, gdzie zaczynałem od zwykłych występów na zawodach pożarniczo-sportowych. Systematycznie starałem się dawać od siebie jak najwięcej w straży do której należę, aż udało mi się ukończyć licencję wyjazdów na pożary czy też różne wypadki. Mam nadzieję, że dostanę się na studia gdzie będę mógł kontynuować ten cel i zostanę strażakiem. (Tak nick "Mokry" nie jest przypadkowy, nie jeden pożar ugasiłem XD)

     

     

    Jak trafiłaś/eś na CSKatowice.com? Poznajmy Twoją historię ?

     

    Na CSKatowice.com trafiłem, poprzez mixy w pb, na które zapraszała mnie moja znajoma i za co jestem jej bardzo wdzięczny. Uznałem, że to ciekawe miejsce i warto tu zostać, więc odszedłem z byłej sieci serwerów na której spędziłem wiele lat i postanowiłem zmienić swój nick z Johnny Bravo na ten obecny i zacząć wszystko od nowa na CSKatowice.com

     

     

    Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charateru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

    Jeśli chodzi o wygląd to uważam, że nie jest najważniejszy, sama to wiesz po sobie jak patrzysz w lustro. Jeśli chodzi o charakter to na pewno dystans i poczucie humoru, które uważam za bardzo ważne cechy oraz odpowiedzialność i szczerość.

     

     

    Czy jesteś osobą, którą chciałbyś mieć za przyjaciela?
     

    Już znam wystarczająco debili, że taki jak ja byłby mi zbędny.

    ?????

     

     

    • Lubię to! (+1) 2
    • Ja pierd*le 4
    • Haha 6
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Ja pierd*le 3
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Ja pierd*le 1
    • Haha 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!