Jump to content

#69 Szybka Szóstka -> Spizganiec

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

W dzisiejszej Szybkiej Szóstce pro gracz z DD2 (pamiętaj, TEN dzień jeszcze kiedyś nadejdzie xDDD ) -> @Spizganiec        Zapraszam do czytania!   🍂🍂🍂🍂    

Dziękuję za szansę wystąpienia w szybciej szóstce 😁

Jak zawsze dobra robota ! @ TOKSYNA +1 😊

vN1JMwB.gif

W dzisiejszej Szybkiej Szóstce pro gracz z DD2 (pamiętaj, TEN dzień jeszcze kiedyś nadejdzie xDDD ) -> @Spizganiec

:D 

Zapraszam do czytania!

🍂🍂🍂🍂

1. Kim chciałbyś być?

Na dzień dzisiejszy pewnie jakimś milionerem z zajebiście prosperującą firma , parę lat temu moim marzeniem było zostanie zawodowym siatkarzem, niby nie duży sukces ale zawsze coś grałem 3lidze w wieku 17lat :D

🍂🍂🍂🍂

2. Gdybyś miał nadać swojemu życiu większe znaczenie – w jaki sposób byś to zrobił?

W moim życiu szczerze mówiąc nie chciałbym dużych zmian może tylko, żeby po szkółce jakaś panienka się znalazła i będę spełniony .

🍂🍂🍂🍂

3. Skoro życie jest takie krótkie, dlaczego robimy tyle rzeczy, których nie lubimy?

Możliwe przez to ,że chcemy komuś się pokazać z lepszej strony? Może dlatego, bo właśnie jest krótkie i chcemy jak najwięcej spróbować?

🍂🍂🍂🍂

4. Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłeś do tej pory?

Myślę ,że nie mam takich rzeczy ale na pewno ,że mamonke 💰 trzeba szanować ,szacunek do kobiet, nie denerwować się na gierki chociaż trochę, kochać drugą osobę o ile na to zasłuży :D

🍂🍂🍂🍂

5. Czy w Twoim życiu chodzi bardziej o to, by gonić króliczka czy o to, żeby go w końcu złapać?

Raczej o jego złapanie.

🍂🍂🍂🍂

6. Czy jesteś osobą, którą chciałbyś mieć za przyjaciela?

Szczerzę mówiąc tak :D , ponieważ można mi zaufać, jeżeli coś mówisz w tajemnicy to zostaje w tajemnicy i nikt niepowołany nie dowie.

🍂🍂🍂🍂

`by @ TOKSYNA

• Lubię to! 1
  • Super! 5

Dziękuję za szansę wystąpienia w szybciej szóstce 😁

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
  • Super! 1
By #Demolka,

To ja dziękuję :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...