Jump to content

Zmiana nicku po 6 latach :D

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Cóż masz pecha 'legendo' bo właśnie ja miałam Ci go zmienić, ale niestety ten nick jest już zajęty. Musisz sobie poszukać czegoś lepszego. 😉   Tak ku gwoli ścisłości Ty się w ogóle czasami z

@ Dzaastine Teraz to mnie zasmuciłaś tym, że naprawdę uwierzyłaś w tę notatkę i nawet przez chwile nie pomyślałaś, że to mógł być żart xD Przecież nigdy nie było między nami spiny i zawsze rozmaw

@ Dzaastine jeszcze 😁

@ Dzaastine jeszcze 😁

• Haha 2
By KaciK_CsK,

A może nie chciałem jej oznaczać :D Legendarny nick powinien ktoś na poziomie zmienić xD, a nie jakiś tam MODERATOR :D

By (1)`SzYMI -.^,

Zatrzymaj ktoś tą karuzele śmiechu

Cóż masz pecha 'legendo' bo właśnie ja miałam Ci go zmienić, ale niestety ten nick jest już zajęty. Musisz sobie poszukać czegoś lepszego. 😉

Tak ku gwoli ścisłości Ty się w ogóle czasami zastanawiasz co Ty chłopie piszesz? Jestem jedynym moderatorem który może coś zmieniać na forum, a Ty mi piszesz, że jestem nie na poziomie? Jakiś tam moderator? Przeszło już ponad 2 lata zajmuję stanowisko moderatora, więc o jakimś tam moderatorze to sobie możesz pisać co jego staż wynosi miesiąc. Wielce jaśnie Pan na poziomie się znalazł 🙂 mam nadzieję, że teraz Twój legendarny nick zmieni ktoś na poziomie. 

Żałosne i płytkie, jak pod takim kątem patrzysz i masz innych za gorszych. 

A teraz sobie wymyśl inny nick 😊 @ AK-47 KAT

• Lubię to! 4
  • Haha 3

@ Dzaastine

Teraz to mnie zasmuciłaś tym, że naprawdę uwierzyłaś w tę notatkę i nawet przez chwile nie pomyślałaś, że to mógł być żart xD Przecież nigdy nie było między nami spiny i zawsze rozmawialiśmy grzecznie ze sobą, a nawet był jakiś (POZIOM xD) więc troszkę szkoda, że z taką powagą to odebrałaś.  Osobiście uważam, że jesteś pomocnym i dobrym człowiekiem, więc twój poziom jest na wysokim szczeblu naprawdę.

Przepraszam cie bardzo i nie gniewaj się na mnie 💐Wedding Flowers GIF by Hollyoaks

• Lubię to! 1
  • Haha 3
By Dzaastine,

No cóż, pierwsze wrażenie było takie jakie było. To wymyśliłeś ten nick?

By KaciK_CsK,

KaciK_CsK

By Dzaastine,

Done

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...