Jump to content

x2 Shuash

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Mój werdykt był spowodowany akcją na schodach, na których faktycznie słychać burzę, jak ktoś wchodzi, a wcześniej tego nie wiedziałem, przez co werdykt był jaki był. Teraz jak już to wiem dla mnie czy

@ Blacklisted Niech obejrzy ktoś inny niż @ Veegaz

Wiadomość wygenerowana automatycznie: Gracz został ODBANOWANY Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post. Wszelkie uzasadnio

Witam ponownie.

Nie wiem jak mam udowodnić swoją niewinność, jedyne co mogę zrobić (przynajmniej wg właściciela sieci) to poprosić o obejrzenie demka przez INNEGO ADMINISTRATORA. Nie mam pojęcia skąd wnioski, że używam WH... Strzelałem w najbardziej strategiczne miejsca mapy z wyprzedzeniem (nie wiem dlaczego to kogoś dziwi), a także w okolice schodów/mostu po usłyszeniu grzmotów i finalnie po otrzymaniu infa na voice, że "są w wodzie". Choć nadzieja coraz mniejsza na UB to poproszę jeszcze raz o obejrzenie tego demka... 

Jeśli ten ban zostanie, to gwarantuje Wam, że macie niewinnego gracza na sumieniu...

Pozdrawiam. 

Nick podczas gry: Shuash

Data Bana: 25.10.2020

Mapa: de_Aztec

Nick Admina: Lipny

Powód Bana: WH (?)

Screeny (paczka .zip): nie wykonano

Twoje IP / SteamID: VALVE_2:0:1098488969

Wycinek z konsoli / link do bana:

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Shuash 
[AMXBans] Reason : ' WH. Odwolaj sie na forum ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cskatowice.com 
[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_2 : 0 : 1098488969 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 83.8.130.236 ' 
[AMXBans] ===============================

@ Blacklisted

Niech obejrzy ktoś inny niż @ Veegaz

• Lubię to! 1
By veegaz,

"Dodatkowo, strzelanie w tempo wynikało z tego, że jak ktoś wbiega na schody to słychać grzmoty" słowa Shuasha. Niech bl zwróci na to uwagę, bo miało to wpływ na moją decyzję, przez fakt, że wcześniej o tym nie wiedziałem

Mój werdykt był spowodowany akcją na schodach, na których faktycznie słychać burzę, jak ktoś wchodzi, a wcześniej tego nie wiedziałem, przez co werdykt był jaki był. Teraz jak już to wiem dla mnie czysto

• Super! 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ODBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Super! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...