Skocz do zawartości

    Zamknięty Sportowa zajawka


    Spuchnietejaja
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Teraz aktualnie nic nie ćwicze, kiedyś trójbój. Wielkość mięśni mnie nie interesowała. W PL mam małą przydomową siłownię, ale to raczej żeby się trzymać formy, niż bić rekordy. Poza tym prawie rok MMA

    Jako, że nie mogłem znaleźć działu ze sportowym hobby (tylko kulturystyka, z którą mam niewiele styczności), to zaczne temat, a jeżeli był to z góry przepraszam. Uprawiacie jakiś sport, oprócz ww kult

    Jako, że nie mogłem znaleźć działu ze sportowym hobby (tylko kulturystyka, z którą mam niewiele styczności), to zaczne temat, a jeżeli był to z góry przepraszam. Uprawiacie jakiś sport, oprócz ww kulturystyki? Ja mam dośc masochistyczne, którego raczej, ze względu na kontuzje nie polece nikomu. Dokładnie jest to mma. Trenowałem wcześniej karate, sambo, muay thai po własnie mma. Po X latach ze sztukami walki, wypada mi bark i mam uszkodzone nerwy w potylicy, przez co moja przygoda z sw skończyła sie juz pewnie na zawsze, aczkolwiek nie żałuje, nic tak nie rozładowuje jak kulturalny wycisk :D
    46182932_511958245989789_343329286497636
    15057154_1840689286152969_62956476089080

    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Whytti zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!