Jump to content

Sportowa zajawka

Recommended Posts

• Cała zawartość 2
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Teraz aktualnie nic nie ćwicze, kiedyś trójbój. Wielkość mięśni mnie nie interesowała. W PL mam małą przydomową siłownię, ale to raczej żeby się trzymać formy, niż bić rekordy. Poza tym prawie rok MMA

Jako, że nie mogłem znaleźć działu ze sportowym hobby (tylko kulturystyka, z którą mam niewiele styczności), to zaczne temat, a jeżeli był to z góry przepraszam. Uprawiacie jakiś sport, oprócz ww kult

Jako, że nie mogłem znaleźć działu ze sportowym hobby (tylko kulturystyka, z którą mam niewiele styczności), to zaczne temat, a jeżeli był to z góry przepraszam. Uprawiacie jakiś sport, oprócz ww kulturystyki? Ja mam dośc masochistyczne, którego raczej, ze względu na kontuzje nie polece nikomu. Dokładnie jest to mma. Trenowałem wcześniej karate, sambo, muay thai po własnie mma. Po X latach ze sztukami walki, wypada mi bark i mam uszkodzone nerwy w potylicy, przez co moja przygoda z sw skończyła sie juz pewnie na zawsze, aczkolwiek nie żałuje, nic tak nie rozładowuje jak kulturalny wycisk :D
46182932_511958245989789_343329286497636
15057154_1840689286152969_62956476089080

• Lubię to! 1

Teraz aktualnie nic nie ćwicze, kiedyś trójbój. Wielkość mięśni mnie nie interesowała. W PL mam małą przydomową siłownię, ale to raczej żeby się trzymać formy, niż bić rekordy. Poza tym prawie rok MMA, jak byłem mały to 3 lata kung fu 😛 Motorsporty typu karting też od jakichś dwóch lat wlatywały, jeździłem na tyle często że z łatwością wykręcałem czasy tygodnia, dnia, a wyprzedzanie "niedzielnych" kierowców to bułka z masłem, nie jadąc nawet idealną linią. Chyba tyle 😜

• Lubię to! 2
  • Whytti locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...