Skocz do zawartości

    Zamknięty #68 Szybka Szóstka -> Yuuki.


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Hejka! Dzisiaj w Szybkiej szóstce udział wzięła @ Yuuki.   Zapraszam do czytania!    ??????????????????   Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej

    @ Luxyriedobra robota +1 ?   @ Yuuki. ja tez jem z cukrem ?  

    yaA1sl8.png

     

    Hejka! Dzisiaj w Szybkiej szóstce udział wzięła @ Yuuki. :D 

    Zapraszam do czytania! 

     

    ??????????????????

     

    Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś?
     

    Człowiekiem.. Jak każdy popełniam błędy, na których się jednocześnie też uczę, by w przyszłości móc być mądrzejsza. Jeśli chodzi o mój ogólny opis to sądzę, że jestem nadmiernie uczuciowa. Do wszystkiego podchodzę z pełnią serca i z ogromnym zaangażowaniem.

     

    Bardzo dużo ludzi jest niezadowolonych z dotychczasowych osiągnięć. Za wszelką cenę chcą osiągnąć więcej. Nie zwracamy uwagi na to co mamy, tylko myślimy w jaki sposób zdobyć jeszcze więcej. Dlatego postanowiłam zadać Ci to pytanie: Czy jesteś z siebie dumny? Tak czy nie? Dlaczego?

     

    Tak.. Jak najbardziej jestem z siebie dumna, ponieważ mimo wielu przeciwności i upadków zawzięcie brnęłam ku celowi. Jestem dumna z tego, że nie poddaję się przy najmniejszej niedogodności tylko staram się użyć ją na swoją korzyść. Nieważne jest dla mnie ile osiągnęłam w stosunku do innych bo nie lubię porównywania. Najważniejsze jest to by być konsekwentnym w postawionych sobie postanowieniach.

     

     

    Jak do Nas trafiłaś?
     
    Trafiłam za śladem znajomych z jakieś 8 lat temu. Grałam wtedy na wielu serwerach. Moja historia z Katowicami również jest burzliwa. Mam za sobą pełno powrotów jak i pożegnań, ale mam nadzieję, że teraz zostanę na dłużej.
     
    Jaka cecha ludzka najbardziej trafia do Twojego serca?
     
    Jak najbardziej Szczerość. Zdecydowanie wolę żeby ktoś powiedział mi, że wyglądam jak pół tyłka zza krzaka albo, że jestem stuknięta niż prawił mi słodkie kłamstewka
     
    Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?
     
    Jem placki ziemniaczane z cukrem xDDD
     
    Co byś zrobił, gdyby twoi rodzice nie polubili twojego partnera?
     
    Z ojcem nie utrzymuje kontaktu, a z mamą ustaliłam już wiele lat temu, że to jest jedyny temat , w który się nie wtrącamy. Każdy ma swoje życie i nikt go za nas nie przeżyje. Owszem może mi mama powiedzieć, że nie lubi zięcia, ale ja niekoniecznie muszę sobie brać to do serca.
     

    ??????????????????

     

    Poprzednia "Szybka Szóstka" -> Drewno

    • Lubię to! (+1) 5
    • Haha 1
    • Super! (+1) 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez Lipny
    • Super! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!